Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C Klasė (W202, W203, W204, W205)

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-10-02, 19:43   #9
zabbas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-07
Pranešimai: 9

zabbas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė CableGuy View Post
Sveiki
Gal kas turejo panasia problema kai ryte neina uzkurti masinos (w203 cdi270).
Vakar ryte sukinejau rakteli apie 30 min kol uzsivede. Pries tai yra buve panasiu situaciju bet per 5 ar 8 pabandymus kurti variklis uzsivesdavo. Vakar kuriant starteris suka lyg ir megina kabinti bet vel staiga uzgesta. Kai kuriais bandymais isvis jokios gyvybes tik starterio darbas. Siryt uzsivede is pirmo karto, tad nulekiau diagnostikos. Parode kad klaida P1354 alkuninio veleno sensorius. Taigi mano klausimas ar cia gali buti susije su neuzsivedimu nes kiti meistrai pasakoja kad gali kazkur ora gaudyti kuro sitemoje. Gal kas turejo panasiau bedu butu idomu suzinoti. Dekui is anksto.
Man taip pat buvo, tik pas mane w210 cdi320, tai yra to alkuninio veleno viske ant motoro po plastmasem,vairuotojo pusej arciau priekinio stiklo, pas mane buvo tos fiskes laikikliai nuluze, su dirzeliais pririsau ir problemos kaip ir nebera,

zabbas neprisijungęs  


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.