Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-06-22, 21:19   #11
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MarčiusKNS View Post
Aciu visiems už komentarus , reikės manau tikrinti ir žvakes ir purkštukus tuo pačiu. Turiu dar vieną klausimą dėl žvakių, žinau kad galima tikrinti pagal kontaktus ir pagal nuotrauką bandau rasti juos bet atidaręs tą kontaktų dėžutę randu tik 4 kontaktus. O pas mane 6 cilindai tai ar aš ne ten tikrinu ar kažko nesuprantu
Pažiūrėk gal pas tave relė buo 2,0D Tu fyškę numovės randi tik keturis kontaktus?

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-22, 21:57   #12
MarčiusKNS
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-23
Pranešimai: 15

MarčiusKNS is on a distinguished road



Standartinis

Turiu aš visą manualą rusišką su nuotraukomis, bet nerandu pagal tą nuotrauka pas save būtent tos fyškės tikrinimo, gal pas mane ji panaikinta ar išimta?, yra tik du dalykai pakaitinimo rėlės dėžutė ir kažkokia maža dėžutėlė su 4 kontaktais viduje. Matyt teks tikrinti pačias žvakes nuėmus variklio plasmase

MarčiusKNS neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-22, 22:00   #13
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Nufotografuok ir čia įmesk, nes matant daug lengviau aiškint O tikrint gali su testeriu, lempute ar dar ką sugalvot... Anyway, nera sunku patikrint, net forume tema yra kazkur lygtais

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-22, 22:41   #14
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,521

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

As ir iterpsiu savo trigrasi su pasiulymu: jei jau perdege zvake, tai keiskite nieko nelaukdami, nes paskui gali buti dideliu bedu tokiu kaip zvakes nulauzimas atsukant ir po to galvos nuiminejimas ir zvakes grezimas. Cia is mano patirties, nes kai neveikia zvake, tai labai greitai ji visa pasidengia suodziais ir uzkepa savo lizde. O lizdo diametras skirtumas su zvakes diametru yra gal apie puse mm.

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-22, 22:43   #15
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,521

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Kol parasiau kazkas atsitiko su netu, o paskui dar tiek zinuciu

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-23, 06:53   #16
MarčiusKNS
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-23
Pranešimai: 15

MarčiusKNS is on a distinguished road



Standartinis

Nufotrografavau kaip pas mane atrodo. Bandysiu įdėti foto bet pirmą kartą tai darau nežinau ar pavyks Gal aš ne ten ieškau tų fyškių?

O dėl žvakių tai reikės greičiau bandyti žiūrėti nes su tais lūžimais jų visokių baisybių prisiklausiau
Attached Images
File Type: jpg P1080714.jpg (194.6 KB, 40 views)

MarčiusKNS neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-23, 10:20   #17
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

pakaitinimo rėlė aiškiai matosi tavo nuotraukoje kur su užrašu Mercedes benz. Pakaitinimo žvakių fiškė yra uždengta plastmasiniu dangteliu nuo variklio puses. Nuimi tą dangtelį ir randi fiškę su laidais nueinančiais į variklio pusę. Tą fiškę nuo rėlės nuėmus turi rasti 6 kontaktus su sužymėtais cilindrų numeriais. Su lempute tikrinimas kartais būna apgaulingas (sakau iš savo patirties) nes kartais būna kad lemputė šviečia ant visų kontaktų, o žvakė dirba blogai. Iš dalies galima testerio pagalba visų žvakių varžas pamatuoti (pas mane rodo kažkur 22omus) Vienąsyk buvo kad viena terodė gal 5 omus ir ji buvo galima sakyt nebedirbanti.
Toliau dar klausimas ar ijungus degimą pas tave šviečia pakaitinimo žvakių lemputė? Ar ta lemputė nebuvo užsidegusi kuriam laikui po variklio užvedimo?
Mersai daugumoj žvakių neveikimą parodo pagal lemputės degimą.

Toliau, kadangi aš su dyzeliniais varikliais bendrauju visą savo vairavimo stažą (tiek traktoriai, tiek sunkvežimiai ir lengvieji auto) Tai užkūrus varikli jei kažkurio cilindro nesudirbimo metu yra išmetamas baltas dūmas - tai yra purkštuko nesuveikimo požymis.
Dyzeliams pagal dūmo spalvą daug ką galima pasakyti ypač šaltam varikliui.
Skaičiau pasisakymus apie pakaitinimo žvakių darbą ir turiu šiek tiek pastebėjimų kolegoms:
Ijungus degimą suveikia ir pakaitinimo rėlė ir užsidega skydelyje pakaitinimo lemputė, kuri po kelių sekundžių užgęsta. Tačiau pakaitinimo procesas tuo nesibaigia. Pakaitinimo žvakės būna ijungtos ir toliau ir jeigu dar paliksime ijungtą degimą tai dar po kokių 10 sekundžių išgirsime relės klaptelėjimą, rodantį kad tik dabar išsijungė pakaitinimo procesas. Tą dalyką labai gerai galima paprasčiausiai matyti ir stebint kaip paryškėja salono apšvietimo lempučių šviesa. Toliau - kai užgesta pakaitinimo lemputė mes jungiame starterį ir starterio sukimosi momentu pakaitinomo žvakės vis dar dirba, nors lemputė ir užgesusi. Ir kai starterį atjungiame užsivedus varikliui tada pakaitinimo relė žvakes atjungia. Tačiau jos dar lieka karštos ir tolygiam šalto variklio darbui pirmas sekundes iki cilindrų išilimo tą temperatūrų skirtumo kompensavimui, reikalingą tolygiam kuro sprogimui atlieka pakaitinimo žvakių įkaitę elektrodai.
Ta tema yra rusijos saituose nemažai teorinės informacijos. Kadangi aš gerai valdau rusų kalbą, tai daugumą info susirandu ten.
Taigi net ir viena nedirbanti pakaitino žvakė pilnai gali itakoti vieno ar daugiau cilindrų netolygų darbą pirmas sekundes po užvedimo. Dar kitas dalykas aš su savuoju w124 turėjau tokį atvejį kai šaltam varikliui pradžiai nesuveikdavo vienas cilindras ir buvau nuvažiavęs pas kolegą dyzelistą, išsukom visas forsunkes ir visos buvo dirbančios. Paskui tas pačias forsunkes išsukau ir nuvežiau dar kartą tik šaltas - ir buvo vienas purkštukas "myžantis". Reiškia šiltam varikliui esant sušilęs purkštukas irgi gali dirbti, o šaltas purkštukas nedirba. O pirmą kartą to neaptikome, nes forsunkės buvo išsuktos iš šilto variklio ir iškarto tikrinamos.
Žodžiu, kolega, tau šiek tiek informacijos apie tavo bėdas

na ir prirašiau

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-23, 10:50   #18
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

o trumpiau kaip ir parasiau zvakes arba purkstukai siaip viska tik pagristai ir aiskiai isdesei

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-23, 10:52   #19
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
o trumpiau kaip ir parasiau zvakes arba purkstukai siaip viska tik pagristai ir aiskiai isdesei
mat viską išdėsčiau išsamiai, nes kažkas rašė kad pakaitinimo žvakės nei kiek neitakoja šalto variklio tolygaus darbo

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-23, 10:55   #20
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
mat viską išdėsčiau išsamiai, nes kažkas rašė kad pakaitinimo žvakės nei kiek neitakoja šalto variklio tolygaus darbo
na taip,rase,tik kartais tingiu aiskint kas kodel,nes ilgos diksusijos uzsiveda na ir isdestyt taip kaip tu nemoku

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.