Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2021-04-07, 13:26   #691
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Apple tu jau A++ ar dar leidima isiemei pernai? Kokio garazas bus dydzio. As dabar po beveik 2 metu guvenimo supratau. Kad kitas mano “ukis” bus tai garazas bus bent 50m2
Ir vaiku kambariai nedideli. Ar taip ar taip jie trinasi su savo “manatkem” svetainei. Dabar turim po 18m2 tai kam
Ten jiem to ploto tiek. Nu gal kai paauks sedes savo kambary
Bet posakis pirmas namas uosvienei tiksliai i desimtuka

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-07, 14:08   #692
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Apple tu jau A++ ar dar leidima isiemei pernai? Kokio garazas bus dydzio. As dabar po beveik 2 metu guvenimo supratau. Kad kitas mano “ukis” bus tai garazas bus bent 50m2
Ir vaiku kambariai nedideli. Ar taip ar taip jie trinasi su savo “manatkem” svetainei. Dabar turim po 18m2 tai kam
Ten jiem to ploto tiek. Nu gal kai paauks sedes savo kambary
Bet posakis pirmas namas uosvienei tiksliai i desimtuka
A+, bet, kad nelabai kuo skiriasi realiai. Saulės batarkes ant stogo užmeti ir gaunasi A++
Dalinai sutinku su tavim (dėl vaikų kambarių), bet nepritariu dėl garažo. Pas mane bus erdvus garažas 1 auto (kabrikui, mocui ar kažkasm for fun) ir didelė stoginė 2 auto. Man stoginė geriau dėl žiemos - netirpsta sniegas ir nėra balų. Vien dėl to net nesvarsčiau kasdieninėms auto daryti garažo.

Prisegiau brėžinius, jei įdomu pažiūrėt.
Attached Images
File Type: jpg 1a.JPG (233.2 KB, 88 views)
File Type: jpg 2a.JPG (165.8 KB, 77 views)

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-07, 14:12   #693
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
A+, bet, kad nelabai kuo skiriasi realiai. Saulės batarkes ant stogo užmeti ir gaunasi A++
Dalinai sutinku su tavim (dėl vaikų kambarių), bet nepritariu dėl garažo. Pas mane bus erdvus garažas 1 auto (kabrikui, mocui ar kažkasm for fun) ir didelė stoginė 2 auto. Man stoginė geriau dėl žiemos - netirpsta sniegas ir nėra balų. Vien dėl to net nesvarsčiau kasdieninėms auto daryti garažo.

Prisegiau brėžinius, jei įdomu pažiūrėt.
Labai liuks isplanavimas tik pazystu 2 zmones kurie turi wc vone atskira "Savo" is miegamojo sako antra kart nedaryciau tai tik tiek. as masinu tai net nesvarstau laikyti garze, apie stogine net nepagalvojau gera ideja. o garazas pas mane dabar yra 26m2 kol laikiau tik keturati viskas ok dabar atsirado dar 4 dviraciai ir ziuriu kad jau tiu tiu... del to ir sakau, kad blemba reik bent dvigubo.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-07, 14:16   #694
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Labai liuks isplanavimas tik pazystu 2 zmones kurie turi wc vone atskira "Savo" ismiegamojo sako antra kart nedaryciau tai tik tike. as masinu tai net nesvarstau laikyti garze, apie stogine net nepagalvojau gera ideja. o garazas pas mane dabar yra 26m2 pkol laikiau tik keturati viskas ok dabar atsirado dar 4 dviraciai ir ziuriu kad jau tiu tiu... del to ir sakau, kad blemba reik bent dvigubo.
Stoginė tai superinis reikalas. Neapsninga, neapšąla, neaplyja. Dabar pas mane yra kiaura stogine, bet ir tai liuks. O naujam bus tik priekis kiauras, tai manau bus dar geriau, nei dabar.

P.S. aš tau įmesiu savo dabartinio garažo foto į FB prie progos

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-07, 14:22   #695
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Blemba tikrai neblogas projektas jau "isdirbtas". svetaine didele, is "virtuves" tamsus kambariukas staigiai paslepti neplautus puodus, ar uogines laikyti. Darysi ji sildoma ar naturaliai kiek prisils ir viskas nu tipo saltas kambariukas, man dabar irgi tokio truksta. kad kai pvz koke mesa "uzraugiu" kur ja padeti i saldytuva kibiras netelpa pirmam aukste "kompiuterine" / sveciu kambarys.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-07, 16:51   #696
utiutiu
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-04
Pranešimai: 582

utiutiu is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomasgarliava View Post
Nuosirdus ir teismukas patarimas- nesivelk i statybas pats jeigu nera uztektinai pinigu isvis.
Pirma yra didelis pinigu kiekis ir viskas.
Jeigu prasides cia kur pigiau, cia pats - tai kvepia kokiu 10 metu projektu kuris xz kaip baigsis.
Cia tau ne mersiuka savo garaze krapstyt.
simaso gi visu galu meistras
as net nenustebau

utiutiu neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-07, 17:04   #697
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Blemba tikrai neblogas projektas jau "isdirbtas". svetaine didele, is "virtuves" tamsus kambariukas staigiai paslepti neplautus puodus, ar uogines laikyti. Darysi ji sildoma ar naturaliai kiek prisils ir viskas nu tipo saltas kambariukas, man dabar irgi tokio truksta. kad kai pvz koke mesa "uzraugiu" kur ja padeti i saldytuva kibiras netelpa pirmam aukste "kompiuterine" / sveciu kambarys.
Kadangi jau ne pirmas namas, tai projektuoti buvo daug lengviau. Bet net ir antrą statant užtrukau ~2-3 mėnesius kol pavyko ištobulint kartu su architektais. Dabar ant popieriaus arodo idealiai, o pagyvenus metus kokius matysiu ar dar ko trūksta ar ne.
Taip, ten bus šaltas kambariukas ir dar galvoju kondika pastatyt, kad prireikus pašaldyt biškį.

Dar norėjau padaryti miegamajam pereinamą drabužinę (atsikeli, eini į vonią, tada iš vonios į drabužinę ir apsirengęs išeini tiesiai į koridorių, kad jei kitas žmogus miega - nepažadint. Bet data dar labiau kvadratūrą reiktų didint, o namas ir taip nemažas gavosi. Kai kur jau spaudžiausi maksimaliai. Norint įgyvendinti visus buvusius norus reiktų ~270 kvadratų namo.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-07, 17:23   #698
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Afigiena architektūra, bet ji jau yra 6 nulių zonoj
taip, tokių namų nuotraukos yra dėl idėjų kaip galima daryt, man asmeniškai nėra nieko gražiau už tokią monolitinio betono tekstūrą, tik kažin ar taip daryčiau, nes čia jau brangus variantas, bet galima viduje panaudot kokią sieną tokią, dar yra minčių viduj tik nutinkuot sienas ir nieko su jomis daugiau nedaryt, nudažyt pvz tik vieną kambario sieną baltai - gaunas idomus kontrastas tarp sienų, kuris labai gerai žiūris. Daugumai atrodytų, kad neužteko pinigų išdažyt sienom, bet tai daroma tik dėl originalesnio interjero vaizdo. Grindys domina šlifuoto betono. Nieks nesidomėjot kainom? Galima aišku ir vinilinę dangą su įvairiom betono tekstūrom daryt, bet tai jau gaunas imitacijos, ko aš nelabai mėgstu

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-07, 20:18   #699
gNt
 
gNt's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-29
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 324

gNt is on a distinguished road



Standartinis

Šaunus projektas
Apple gal isivaizduoji savo dėžutės sąmata?
Ne iš pirmo žmogaus irgi girdžiu, kad tech priežiūra yra superinis dalykas galintis ne tik,kad padėti išvengti broko,bet tuo pačiu padeda patikrinti ar statybininkai nechalturina su medžiagom (jei ne pats perki) t.y ar tikrai sunaudoti tie kiekiai kurie yra sąskaitoje..
Aš baigineju projektuotis A++ klasę L forma, , vienas aukštas 165m2, bet svarstau šiemet gal per daug neskubėti,nes kaip ir kalbejot kainos mėnulį greitai pasieks.

__________________
CLK 320CDI (C209)
gNt neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-07, 22:11   #700
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomasgarliava View Post
Nuosirdus ir teismukas patarimas- nesivelk i statybas pats jeigu nera uztektinai pinigu isvis.
Pirma yra didelis pinigu kiekis ir viskas.
Jeigu prasides cia kur pigiau, cia pats - tai kvepia kokiu 10 metu projektu kuris xz kaip baigsis.
Cia tau ne mersiuka savo garaze krapstyt.
Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Kolega, pinigų niekad nebus užtektinai, o ir turint jų daug dar nereiškia, kad turėsi skoningus namus, automobilį ar būsi apsirengęs stilingai
P.S, mane žavi tokia architektūra
Prisidėsiu prie tokio patarimo. Jei nesi užtikrintas dėl pastovaus srauto nemažų pajamų, gerai apgalvok tą sprendimą apie statybas. Gal tada geriau žiūrėt kažką pirkt su paskola.

Aš jau nekalbu apie tokio tipo namo statybą, čia vien inžinierinius sprendimus tokius įgyvendint bus patikėk kaip žiauriai brangu.

Jau pernai buvo belekaip brangu ką nepajudini, šiemet dar viskas subrngo, ir dar brangsta. Aš už galvos imuosi jau

Artunas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.