Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-12-16, 20:35   #41
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...isti-59-288865

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-16, 20:36   #42
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

is Kauno i Mare vaziavau viabaltika keliu buvo ziauru tiesiog ledas ant kelio kad ir naujos padangos 70 km per val.riedejau vejas taso po kelia ir nebarstyta nei gramo, furu 3 griovy ir ant stogo viena, lengvu keletas, o ereliu ne tik lengvu auto vairuotoju, bet ir furistu lenkia kaip vasara, o po to ziuriu pries Marijampole nebe pakyla i kalna, taip sunku pakentet ir nerizikuot kitu gyvybe....

munde8 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-16, 20:36   #43
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
4x4 turi pliusą tik greitėjant, stabdant visų ratų transmisija absoliučiai nedaro įtakos stabdymo efektyvumui - dėl šito fakto nesuvokimo dauguma 4x4 vairuotojų dažniau patenka į avarijas, nes jaučia klaidingą saugumo jausmą. Aš kažkaip su 1991 peugeot309 saugiau jaučiuosi, nes vairuoju taip, lyg kiti būtų akli ir kurti. Ir visiškai nejaučiu kažkokio diskomforto dėl abs ar 4x4 nebuvimo. Tarpinė - svarbiausia.
kančia, o ne važiavimas su tokia mašina, pats turėjau jettą be abs, be antipraslydimo- važiuot įmanoma, bet kaip sakiau kančia ir diskomfortas. vienakart naktį važiavau per užpustytą kelią ir pakibo mašina vidury kelio, kiek prasikeikiau, kiek pragaišau laiko, gerai, kad chebros buvo kartu, tai šeip ne taip išsivadavom, o džipas pro šalį, be jokių keblumų pralėkė. ir prie ko čia tas stabdymas ? nedapės jokia transmisija, jei nežinai, kad negalima stagiai stabdyt ar daryt staigiau manevrų slidžiame kelyje.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-16, 20:40   #44
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
nereik užsipult bereikalo, pats asmeniškai niekad nelakstau nekalbant kai yra sunkios eismo sąlygos, bet mašina stovi stabiliau kelyje, jauties daug saugesnis ne taip kaip su galu varomu, kai būna baisu lenkt. ir šiaip važiuoju su pasimėgavimu į kiemus, kur su lengvaja nelįsčiau niekad ;] o ta avarija prie pasvalio ir didžiulė tragedija. nu kam žmonės važynėja su visokiom bulkom, kur saugumo nulis. vis iš to taupumo. mažos kuro sąnaudos, pigios detalės ir tt. man geriau mažiau važiuot, bet normaliai ir saugiai
pasigyrei kad varei autopilotu 90 kai visi važiavo dėl eismo sąlygų atsargiau, o kai pradėjo visi traukt per dantį, tai pradėjai šnekėt apie kiemus. Esi ko gero vienas iš tų kur kaip sakau grikių košės nešiotojas.

Beje nepyk, bet tavo papuvęs keturakis nėra tokioje situacijoje pranašesnis už audi B4 konkrečiu atveju smūgiui kaktomuša. Ir ne tau sprest ir nurodinėt kam kokiom mašinom važinėt. Jei nori žinot, tai šita draugo audi B4 buvo mano prižiūrima ir galiu tau drąsiai pasakyt, kad ji buvo techniškai nepriekaištingos būklės ir visiškai be jokios korozijos. Jis tarp kitko (žuvęs Vytautas mano draugas) turėjo savo santechnikos įmonę, brigadą darbuotojų ir kasdien smulkiai apyvartai pinigų sulig tavo merso verte ir jam buvo giliai iki lempučių aplinkinių nuomonė, kad važinėjo 94 metų bulka.
Simaso, nepyk dar kartą, bet man su tavim viskas kaip ir aišku - tu sprendi apie žmogų pagal tai su kokia mašina jis važinėja ir esi vienas iš mano pavardintų vairuotojo pažymėjimo savininkų. Gal rašau ir susierzinęs dėl įvykių ir prisikaitęs panašių komentarų interneto portaluose nuo visokių malalietkų, bet savo nuomonės nepakeisiu ir kai viskas praeis

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-16, 20:47   #45
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
pasigyrei kad varei autopilotu 90 kai visi važiavo dėl eismo sąlygų atsargiau, o kai pradėjo visi traukt per dantį, tai pradėjai šnekėt apie kiemus. Esi ko gero vienas iš tų kur kaip sakau grikių košės nešiotojas.

Beje nepyk, bet tavo papuvęs keturakis nėra tokioje situacijoje pranašesnis už audi B4 konkrečiu atveju smūgiui kaktomuša. Ir ne tau sprest ir nurodinėt kam kokiom mašinom važinėt. Jei nori žinot, tai šita draugo audi B4 buvo mano prižiūrima ir galiu tau drąsiai pasakyt, kad ji buvo techniškai nepriekaištingos būklės ir visiškai be jokios korozijos. Jis tarp kitko (žuvęs Vytautas mano draugas) turėjo savo santechnikos įmonę, brigadą darbuotojų ir kasdien smulkiai apyvartai pinigų sulig tavo merso verte ir jam buvo giliai iki lempučių aplinkinių nuomonė, kad važinėjo 94 metų bulka.
Simaso, nepyk dar kartą, bet man su tavim viskas kaip ir aišku - tu sprendi apie žmogų pagal tai su kokia mašina jis važinėja ir esi vienas iš mano pavardintų vairuotojo pažymėjimo savininkų. Gal rašau ir susierzinęs dėl įvykių ir prisikaitęs panašių komentarų interneto portaluose nuo visokių malalietkų, bet savo nuomonės nepakeisiu ir kai viskas praeis
daliau, užjaučiu dėl draugo ir klaidingai mane supratai. tegul būna ta bulka ir nauja, bet susidurus kaktomuša, mano buvęs supuvęs keturakis atsilaikytų geriau, čia net nereikia diskutuot apie tai. kur mašina didelė ir saugi ir kur bulka kuri kaip skarbonkė susilanksto nuo menkiausio smūgio. be ką aš kalbu jau šaukštai po piet... ir galit galvot, ką norit apie mane, aš žinau, kad visad pasirenku saugų greitį ir renkuos automobilį didesnį ir saugesnį. ir kam skaityt tuos komentarus ?

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-16, 20:48   #46
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Uzrustinot dede Ldaliu

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-16, 20:50   #47
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

as irgi nesuprantu dzipas, ne dzipas, keturi varomi, ar dvidesim keturi, jei proto nera, eisi ir su bentliu i vaga. labai pasikeites zmoniu mastymas, ypac panevezyje, pacukai vazineja su bmw, padangos praktiskai ismetimui, nuo kiekvienos sankryzos vietoj kasasi, tai cia normalu?O dabar kalbuosi su forumo senjorais.. Rusu laikais, kai ant ziguliu nebudavo zieminiu padangu, visi vazinedavo saugiai, be nesamoniu ir nuvaziuodavo tukstancius kilometru, per pugas, leda, ar ne taip? o siais laikais yra visos imanomos saugumo sistemos, padangu milijonas rusiu, tik rinkis, bet avaringumas didesnis. kame beda?

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-16, 20:54   #48
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nepyk daliau, bet isties bulkos yra kaip as vadinu savizudziu masinos, prisimink sena statistika vw golf 2, jei smugis kaktomusa, golfe esantys zmones iskart zuna, nesakau kad perka jas nepasiturintys zmones, biedni ar dar kokie, vazineja ir turintys pinigu, vazineja tiesiog megstantys audi marke, ar ekonomija, bet negalvojantys apie savo sauguma. mazai zmoniu yra kurie renkasi masina pagal oro pagalviu skaiciu ar pan.

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-16, 20:55   #49
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

bėda tame, kad kuo geresnė mašina, tuo didesnis kaušas už vairo sėdi ir kaip minėjau 9 iš 10 tėra tik vairuotojo pažymėjimo savininkai, kuriems nėra galvoje idiegto žodžio "palauk"

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-16, 20:56   #50
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,460

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

1. Transporto kiekis tais laikais ir dabar zymiai skiriasi
2. Vairuoja visi kas nori, "masina" gali nusipirkt uz 1 menesio alga
3. Dabar geresne naujinu sklaida, todel suzinai daugiau negu anksciau
4. Kai nebuvo zieminiu padangu, tai ir isibegedavai ne iki tokio greicio kaip dabar
5. Vaz 2101 galingumas siek tiek kitoks negu dabartines 1.9tdi

Pagal tai ka dabar perskaiciau, tai ne simaso, o tu Idaliau sprendi apie zmones pagal masinas.
Be to pagal elementarius desnius nelabai gali buti brangesneje masinoje didesnis idiotas, bent jau normalioj salyje. Aisku del salies tai deja..

Be to keista butu protu remiantis pirkti sena, ne tiek saugia pagal technologijas masina, tai tiesiog butu nelogiska

Hunter neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.