Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-02-15, 20:50   #31
Meska500
 
Meska500's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-30
Gyvenamoji Vieta: lietuva
Pranešimai: 359

Meska500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
signalizacija gamykline.. bet vistiek nera viskas ok jei taip vyksta as galvojhu...
o kaip tau tie salciai po-20? man tai kad ir atrestauruoti mortikai vistiek per nakti nusesta priekis ,bet uzvedus is kart pakyla manau kazkas netaip jei salcio bijo

__________________
MB: S500-s320

Paskutinį kartą redagavo Meska500; 2011-02-15 20:55 val.
Meska500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-16, 11:12   #32
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Meska500 View Post
o kaip tau tie salciai po-20? man tai kad ir atrestauruoti mortikai vistiek per nakti nusesta priekis ,bet uzvedus is kart pakyla manau kazkas netaip jei salcio bijo
pas mane priekis stovi gerai, bet galas susesta gerokai.. realiai imant kokius 5cm pasesta galas, tik ant pultelio paspaudziu atrakint duris, pyst ir pasikelia per 5sec,nereikia nei uzvedinet masinos, nei nieko.....
bet kazkas vistiek su elektronika yra pas mane, ant salcio dar labiau pradejo grybaut.. uzvedziau cia ana diena, kazkoks serviso rezimas isijunge, vaziuoju ant 80 bleha kazkaip ne taip, ziuriu 3 tukst apsuku.. nu kazkokia nesamone, tada supratau kad begiai tik 3.. ir paziurejau kad nors ir stabdzio nelaikau, dega stabdziu lempos ijungtos... kokia cia nesamone buvo pasidarius nzn.. paskui nuvaziavau iki tasko b, pavalgem papietavom vaziuoti ketinu vel, ziuriu dabar jau viskas ok.. nebepatinka man merso elektronika..kazkokios isdaigos kaskart..

  Cituoti
Old 2011-02-16, 11:48   #33
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Gal nuo salcio as kaizkaip pamirsau i garaza nuvaryti tai pas mane galas pasedo, bet vaziuojant pasikele! reik jauciu ta liniuote pabandyt tvarkytis jei ne amortikai tai ji buna suda mala!

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-17, 15:19   #34
jarkx
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-04
Pranešimai: 5

jarkx is on a distinguished road



Standartinis

pakeiciau kompa. dabar nera problemu

jarkx neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-17, 17:41   #35
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė jarkx View Post
pakeiciau kompa. dabar nera problemu
kiek sumokejai, ir kaip surado kad kompe bedos?

  Cituoti
Old 2011-08-30, 21:37   #36
Meska500
 
Meska500's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-30
Gyvenamoji Vieta: lietuva
Pranešimai: 359

Meska500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
Gal nuo salcio as kaizkaip pamirsau i garaza nuvaryti tai pas mane galas pasedo, bet vaziuojant pasikele! reik jauciu ta liniuote pabandyt tvarkytis jei ne amortikai tai ji buna suda mala!
o kas ce tau su ta liniuote buvo,pas mane po sarnyru keitimo priekis kazko zemiau stovi nei galas gal ce ta liniuote meistrai pagadino keisdami

__________________
MB: S500-s320
Meska500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 12:39   #37
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Na as prie liniuotes nelindau bet sako ji buna pagrybauja tai ir atsitinka visokiu bajeriu. Gal tau reikia auskti su kompu sureguliuoti, nors kiek as keiciau amortikus tai nieko nekalibravau- sako patys susireguliuoja. Jei priekinius sarnyrus tvarke ten prie virsutiniu yra davikliukai su traukutem gal ten ka paklibino.

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 14:24   #38
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
Na as prie liniuotes nelindau bet sako ji buna pagrybauja tai ir atsitinka visokiu bajeriu. Gal tau reikia auskti su kompu sureguliuoti, nors kiek as keiciau amortikus tai nieko nekalibravau- sako patys susireguliuoja. Jei priekinius sarnyrus tvarke ten prie virsutiniu yra davikliukai su traukutem gal ten ka paklibino.

As tai specialiai prasikalibravau masina, nes kai stovi nelygiai masina tai ir patys amortikai greiciau iseina is rikiuotes. Nors plika akim daug maz lygiai stovejo, bet is tikro kai su liniuotem pradejo matuot tai buvo nemazas skirtumas. Sukalibravimas kainavo 100lt. Dar tuo paciu suzemino masina siek tiek.

  Cituoti
Old 2011-09-01, 13:04   #39
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
As tai specialiai prasikalibravau masina, nes kai stovi nelygiai masina tai ir patys amortikai greiciau iseina is rikiuotes. Nors plika akim daug maz lygiai stovejo, bet is tikro kai su liniuotem pradejo matuot tai buvo nemazas skirtumas. Sukalibravimas kainavo 100lt. Dar tuo paciu suzemino masina siek tiek.
O kur Tau juos kalibravo ir kas aplamai uzsiima tais amortikais,koks servisas?

  Cituoti
Old 2011-09-01, 14:05   #40
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Error View Post
O kur Tau juos kalibravo ir kas aplamai uzsiima tais amortikais,koks servisas?
na kas daro diagnostika, tas ir kalibruoja.. gal vln ir brangiau gal 150 uzsiprasys, bet tuo paciu ir suzemins jei paprasysi, taip kad nauda yra. Pasuk kas daro diagnostika ir pakoreguot turetu.

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.