Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-03-04, 22:57   #1
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis zibintu itrukimu remontas

Sveiki, turiu beda. Gal kas zinot, kas ir kur taiso, ir ar isvis imanoma pataisyti maza itrukima galiniame zibinte? jis mazai matosi, bet noriu apsaugot nuo vandens.

Situacija tokia, kad pries tai pirkau ebay tokia pat fara is vokieciu, jos negavau, zulikas pardavejas buvo, neatgaunu pinigu jau pora men, tad nusipirkau sita (skilusia) is amerikos. O skilo siunciant, arba vel pataikiau ant zuliko
Naujos pirkt nebesinori, nes kaina apie 1.5 k lt.


  Cituoti
Old 2013-03-04, 23:14   #2
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

sorry uz OT. Kaip mokejai pirma kart, per PayPal? Nes ten yra toks apsisaugojimas nuo sukciu, jei kas tau nepatinka rasai skunda (dispute) ir adminai bandys susisiekt su pardaveju, jei jiems nepavyks, tai tesiog nurasys nuo jo saskaitos pinigus, zodziu bet kokiu atveju atgauni pinigus.
Man buvo atvejis kai pirkau knyga, negavau po 2 menesiu, parasiau skunda, grazino pinigus, bet knyga atejo po 3,5 menesio kazhkur (toks jausmas kad kazkur uzkrito buvo ir gulejo pamirsta, vaizdas jos nelabai grazus buvo) zodziu knyga iseina gavau dovanu. Knyga beje kainavo apie 300 lt, gan stora tokia

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-04, 23:23   #3
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Buvau durnas as. Nes pirkau vokiskam ebay, o vokiskai nemoku. naudojaus google translate. lempa jis buvo issiuntes,bet jam kazkodel ja grazino, tipo blogas mano adresas. Tikrinau pagal tracking numerius, tikrai taip buvo kaip jis sake. tada atidariau dispute, ar tai case, kaip ten vadina jie, ir po keliu dienu kazka ne to paspaudziau, kad close case...
tipo suspaudziau, kad viskas ok ir gavau pinigus, bandziau rasyt i paypal, bet jokio atsako negavau...

  Cituoti
Old 2013-03-04, 23:35   #4
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FFeibis View Post
Buvau durnas as. Nes pirkau vokiskam ebay, o vokiskai nemoku. naudojaus google translate. lempa jis buvo issiuntes,bet jam kazkodel ja grazino, tipo blogas mano adresas. Tikrinau pagal tracking numerius, tikrai taip buvo kaip jis sake. tada atidariau dispute, ar tai case, kaip ten vadina jie, ir po keliu dienu kazka ne to paspaudziau, kad close case...
tipo suspaudziau, kad viskas ok ir gavau pinigus, bandziau rasyt i paypal, bet jokio atsako negavau...
uuu.. net nzn tada ka tokiu atveju daryt..

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-04, 23:45   #5
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

nieko, pamirst buvau vokietijoj pries savaite, galvojau nusokt iki to issigimelio, susiradau net jo adresa, buvau tam paciam mieste, bet buvau per pavarges del 100 eur aiskintis. Pats faktas butu juokingas, jis gyvenime nepagalvotu, kad is lietuvos kazkoks durnelis del 100eur atvaziuos pas ji i darba

  Cituoti
Old 2013-03-04, 23:51   #6
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

kokio cia aparato lempike?lyg porshe panasi

munde8 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-04, 23:53   #7
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

taip

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.