Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-03-30, 01:18   #21
ilmarelis
 
ilmarelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-16
Pranešimai: 857

ilmarelis is on a distinguished road



Standartinis

tai man i savo MB 300-24 neis imesti tiesioginiu duju?

ilmarelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-30, 07:32   #22
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Pas mane variklis 2,0 100kW įdėtos paprastos dujos, tipo kažkokios eko, su kompu valdomos ne su varžtu, nieko nesuprantu man taip sakė , bet problemų visiškai jokių neturiu, dujos įdėtos jau 2000 metais yra dokumentai, (nusipirkau tą auto tik pernai) ir po šiai dienai važiuoja neturėjau jokių problemų, žiema-vasarą kuriasi, važiuoja, nei trukčioja, nei smirdi dujom nieko, negaliu skųstis. Vienintelis dalykas, kuri dariau susijusį su dujom, tai pakeičiau užpylimo ta antgalį, nes šaratukas susidėvėjęs jau buvo ir per užpylimo angą biški dujas leido, pasikeičiau ir lekiu toliau Tai va, nžn ar čia man sekasi ar kaip, bet su paprastom dujom plytiniai varikliai tikrai draugauja, taip, kad negązdinkit žmogaus, tegul perka ir dujina, nes manau, kad dauguma šnekat iš nuogirdų, o aš pats važinėju su tokiu auto. Ir aš irgi pasisakau už dujas, jau neskaitant to, kad nesikrato ir nekarksi kaip traktorius ir ta ekonomija arba tokia pati arba dar geresnė gaunasi, aišku čia jau kaip su kuo lyginsi

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-30, 07:48   #23
toobiz
 
toobiz's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-20
Pranešimai: 95

toobiz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
Pas mane variklis 2,0 100kW įdėtos paprastos dujos, tipo kažkokios eko, su kompu valdomos ne su varžtu, nieko nesuprantu man taip sakė , bet problemų visiškai jokių neturiu, dujos įdėtos jau 2000 metais yra dokumentai, (nusipirkau tą auto tik pernai) ir po šiai dienai važiuoja neturėjau jokių problemų, žiema-vasarą kuriasi, važiuoja, nei trukčioja, nei smirdi dujom nieko, negaliu skųstis. Vienintelis dalykas, kuri dariau susijusį su dujom, tai pakeičiau užpylimo ta antgalį, nes šaratukas susidėvėjęs jau buvo ir per užpylimo angą biški dujas leido, pasikeičiau ir lekiu toliau Tai va, nžn ar čia man sekasi ar kaip, bet su paprastom dujom plytiniai varikliai tikrai draugauja, taip, kad negązdinkit žmogaus, tegul perka ir dujina, nes manau, kad dauguma šnekat iš nuogirdų, o aš pats važinėju su tokiu auto. Ir aš irgi pasisakau už dujas, jau neskaitant to, kad nesikrato ir nekarksi kaip traktorius ir ta ekonomija arba tokia pati arba dar geresnė gaunasi, aišku čia jau kaip su kuo lyginsi
tai gal pas tave koks mono ipurskimas, kad kompas jau stovi? o siaip ir tiesiogines vienos kitoms nelygios, as i savo mb susidejau lenkiskas Tornado (1800lt), tai kol variklis neisyla iki >70 laipsniu tralina, rimo servise paaiskino, kad kai atjungiamas benzino siurblys, mb kompas automatiskai atjungia komutatoriu, kad nesudegint, duju sprendimas, apgaudi mb kompa, kad su kuru viskas gerai, mb kompas nereguliuoja kuro misinio riebumo. Toliau jau autodujos paaiskino, kad per paprasta duju iranga, t.y. kompas nedaro korekcijos kuro misiniui negali jo pariebinti. Dujas galima i bet koki varikli ideti, tik kaina skiriasi

toobiz neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-30, 09:22   #24
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė toobiz View Post
tai gal pas tave koks mono ipurskimas, kad kompas jau stovi? o siaip ir tiesiogines vienos kitoms nelygios, as i savo mb susidejau lenkiskas Tornado (1800lt), tai kol variklis neisyla iki >70 laipsniu tralina, rimo servise paaiskino, kad kai atjungiamas benzino siurblys, mb kompas automatiskai atjungia komutatoriu, kad nesudegint, duju sprendimas, apgaudi mb kompa, kad su kuru viskas gerai, mb kompas nereguliuoja kuro misinio riebumo. Toliau jau autodujos paaiskino, kad per paprasta duju iranga, t.y. kompas nedaro korekcijos kuro misiniui negali jo pariebinti. Dujas galima i bet koki varikli ideti, tik kaina skiriasi
Nžn kas ten kaip pas mane, žn tik, kad ne purškalas, bet valdomos kompu, nes dėžučių gal 4 sukrautos, mašina iš Italijos, tai ir dujos ten įdėtos itališkos "Tartarini" kažkokios.

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-30, 13:51   #25
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

As tai jau nieko nesakysiu ta tema, nes zinau kas man bus atsakyta ir kur pasiulyta eiti

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-30, 15:04   #26
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Draugauja su tom dujom, turejau senuka c124 300 ce tai buvo paprastos dujos jokiu problemu neturejau niekada. nei saude nei trukciojo viskas ciki! ekonomija tai pabandziau mieste an duju pavazineti vien miestas sendien uzsipyliau duju nuvazeves 101 km tai su nuolaida gavosi 28.41lt.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-30, 19:03   #27
aliz
 
aliz's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-31
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 2,215

aliz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arce View Post
O aš turiu pažystamą su senuoju 2.0 motoru, tai vargsta jis su tom dujos neduok dieve. Šaudo, tukčioja... Labai nepatenkintas.
Bosch KE-Jetronic sistema nenoriai bendrauja su paprastom irangom, bet imanoma jeigu viskas tvarkingi, zvakes zvaklaidziai ir t.t.. jei kazkas negerai šūvis ir ieškai kame bėdos

__________________
aliz neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-30, 19:07   #28
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

jeigu turi pinigu isimesi, su kompu kuris reguliuoja slegi, bet ar apsimoko ? nes tikrai brangiau kainuos nei paprastos, pfu pfu pfu, jau 4metai sukasi su dujom pas mane, problemu pokolkas nera

Citata:
Pradžioje rašė ilmarelis View Post
tai man i savo MB 300-24 neis imesti tiesioginiu duju?

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-31, 01:32   #29
ilmarelis
 
ilmarelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-16
Pranešimai: 857

ilmarelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
jeigu turi pinigu isimesi, su kompu kuris reguliuoja slegi, bet ar apsimoko ? nes tikrai brangiau kainuos nei paprastos, pfu pfu pfu, jau 4metai sukasi su dujom pas mane, problemu pokolkas nera
aisku...siaip tiesiogines dujas isideciau uz 1500lt...kiek dar damoketi mazdaug gali tekti uz ta kompa kuris reguliuoja slegi?

ilmarelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-31, 05:34   #30
aliz
 
aliz's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-31
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 2,215

aliz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ilmarelis View Post
aisku...siaip tiesiogines dujas isideciau uz 1500lt...kiek dar damoketi mazdaug gali tekti uz ta kompa kuris reguliuoja slegi?
kokia ta įranga į šešių cilindrų variklį už 1500lt ?

__________________
aliz neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.