Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W212

Naujas pranešimas
Old 2021-06-07, 11:22   #1
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis w212 įspėjimas apie priekyje esančią kliūtį

Sveiki forumiečiai.
w212 2015m e220cdi

Yra tokia funkcija kai spidometre įspėja apie esančią kliūtį priekyje- užsidega raudona lemputė ir pypsėt pradeda(distroniko nėra, komplektacija tuščia).

Gal atsakysit, kodėl automatiškai nestabdo automobilio sistemos sutikus ir informavus spidometre apie kliųtį priekyje?
Jei nėra stabdymo f-jos o tik informavimo, kam toks kvailas dalykas sumontuotas automobilyje ir kaip jis praktiškai panaudojamas, nes ten 1sec reikalas iki kliūties nuo informacijos spidometre pateikimo - sustabdyt nespėsi jei esi nukreipęs dėmesį nuo kelio.

__________________
Paskolos geriausiomis sąlygomis įkeičiant automobilį.
rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-06-07, 22:15   #2
RokasRs
 
RokasRs's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-06-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 221

RokasRs is on a distinguished road



Standartinis

Kaip suprantu ši opcija tik įspėjimo pobūdžio, o ne veiksmo atlikimo.
Pas mane su distroniku, tai nelabai suprantu kaip be jo ta sistema veikia…
Čia kaip linijų assistas, tik vairas vibruoja. O aktyvios linijos jau stabdo auto per linijas. Taip turbūt ir ši opcija - tik įspėja.
Pas mane šis įspėjimas gan normaliai veikia. Ta prasme, aš spėju paspausti stabdį kai ji supypsi ir užsidega raudonas įspėjimas, tat kelis kartus tikrai yra pagelbėjusi dėl stabdymo. Aktualiausia mieste, kai vistiek koja pasiruošusi stabdyti. Užmiestyje nukėlus koją “kažkur” tai tikrai nespėtum kažką dar padaryti…

__________________
W219 320 CDI
X218 350 CDI
RokasRs neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-06-11, 22:52   #3
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė RokasRs View Post
Kaip suprantu ši opcija tik įspėjimo pobūdžio, o ne veiksmo atlikimo.
Pas mane su distroniku, tai nelabai suprantu kaip be jo ta sistema veikia…
Čia kaip linijų assistas, tik vairas vibruoja. O aktyvios linijos jau stabdo auto per linijas. Taip turbūt ir ši opcija - tik įspėja.
Pas mane šis įspėjimas gan normaliai veikia. Ta prasme, aš spėju paspausti stabdį kai ji supypsi ir užsidega raudonas įspėjimas, tat kelis kartus tikrai yra pagelbėjusi dėl stabdymo. Aktualiausia mieste, kai vistiek koja pasiruošusi stabdyti. Užmiestyje nukėlus koją “kažkur” tai tikrai nespėtum kažką dar padaryti…
Man daznai suveikia apvaziuojant sulinio damgcius ir lpan, nors realios hresmes nera

__________________
Paskolos geriausiomis sąlygomis įkeičiant automobilį.
rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-06-14, 07:34   #4
RokasRs
 
RokasRs's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-06-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 221

RokasRs is on a distinguished road



Standartinis

Apvažiuojant šulinius ir kertant skiriamąją juostą neparodžius posūkio vibruoja vairas. Tai jei komplektacija “tuščia”, gal tiesiog dėl linijų kirtimo įspėja… Šulinys negali būti kliūtis dėl kurios įspėja.

__________________
W219 320 CDI
X218 350 CDI
RokasRs neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-06-14, 14:38   #5
utiutiu
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-04
Pranešimai: 582

utiutiu is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė RokasRs View Post
Kaip suprantu ši opcija tik įspėjimo pobūdžio, o ne veiksmo atlikimo.
Pas mane su distroniku, tai nelabai suprantu kaip be jo ta sistema veikia…
Čia kaip linijų assistas, tik vairas vibruoja. O aktyvios linijos jau stabdo auto per linijas. Taip turbūt ir ši opcija - tik įspėja.
Pas mane šis įspėjimas gan normaliai veikia. Ta prasme, aš spėju paspausti stabdį kai ji supypsi ir užsidega raudonas įspėjimas, tat kelis kartus tikrai yra pagelbėjusi dėl stabdymo. Aktualiausia mieste, kai vistiek koja pasiruošusi stabdyti. Užmiestyje nukėlus koją “kažkur” tai tikrai nespėtum kažką dar padaryti…
As tai nesuprantu kaip tas active line asisstas ( fap) veikia..
Kda jau stabdys vaziuojant per juosta kada ne.? Gal kai distronicas ijungtas?

Nors dabar liniju asistenta isviso issijunges.. su musu keliais tai tragedija ji naudot. Na nebent nori visus sulinius ir duobes susirinkt..

utiutiu neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-06-14, 16:46   #6
RokasRs
 
RokasRs's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-06-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 221

RokasRs is on a distinguished road



Standartinis

Yra suveikę su Distronic’u ir be jo. Kaip veikia nenutuokiu, gali per dvigubą ištisinę nestabdyti, gali kelkraščio linija kirtus minti per stabdį. Kiek kartų man suveikė stabdymas, nebuvo situacijos, kad mano stabdymas sukeltų man ar kažkam kitam avarinę situaciją. Tai ta opcija nusiskundimų neturiu.

__________________
W219 320 CDI
X218 350 CDI
RokasRs neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-06-14, 00:20   #7
Marcius95
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2022-01-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 8

Marcius95 is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane w212. Ispejimo funkcija veikia nepriekaistingai, kaip ir line assist. Pastaroji jei keti punktyrine, tai vibruoja vairas, jei krastine istisine, ar dviguba, pristabdo ir pasuka vaira. `su distronic plus vis taip pat veikia be priekaistu. Kaip ir viskuom patenkintas

Marcius95 neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-06-14, 21:00   #8
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Marcius95 View Post
Pas mane w212. Ispejimo funkcija veikia nepriekaistingai, kaip ir line assist. Pastaroji jei keti punktyrine, tai vibruoja vairas, jei krastine istisine, ar dviguba, pristabdo ir pasuka vaira. `su distronic plus vis taip pat veikia be priekaistu. Kaip ir viskuom patenkintas
Vairo nepasuka, pristabdo vieną galinį ratą

Artunas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.