Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Old 2018-05-22, 13:28   #11
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis Medžioklė

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
Pucenai,aš medžioju.Kokį ginklą renkiesi?Kalibrą?


Graistva isirinkau tikka t3 30 06 su meopta optika 3-12 56. Lygu nzn dar bet jauciu koki paprasta koki iza arba toza. Dar norisi “melkaske” isigyti. Manau pradziai bus normaliai. Kaip manai. Beda, neturiu nei tevo nei senelio medziotojo. Tai nelabai turiu ko pasiklausti normaliai, kad patartu ir tt. Nes kiek zmoniu tiek nuomoniu...


pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-05-22, 13:43   #12
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Graistva isirinkau tikka t3 30 06 su meopta optika 3-12 56. Lygu nzn dar bet jauciu koki paprasta koki iza arba toza. Dar norisi “melkaske” isigyti. Manau pradziai bus normaliai. Kaip manai. Beda, neturiu nei tevo nei senelio medziotojo. Tai nelabai turiu ko pasiklausti normaliai, kad patartu ir tt. Nes kiek zmoniu tiek nuomoniu...
Tikka sintetika ar medis?sintetika man nepatiko.per pigus plastikas pasirodė ir spyna kažkaip per daug klaksėjo.Kalibras pas mane 308win.Lygų turėjau Ižą 27E vertikalų 12/70.Užteko per akis.Nors ir irklas,bet šaudė pakankamai taikliai ir atatranka nieko visai.Jį pardaviau paskui ir daugiau pramogai/popieriui nusipirkau pompą Remington 870 tactical 12/76 magnum.Buvau vieną kartą į varyminę atsinešęs,tai vyrai kreivai žiūrėjo sako,kariaut išsiruošei? neturiu ir aš iš artimų žmonių medžiotojų,kurie dėl kažko galėtų paprotinti ar patarti.visa info iš forumų,youtube,pardavėjų ir kitų medžiotojų.Melkaškės neturiu,bet,manau,rinkčiausi 22LR kalibrą.


Paskutinį kartą redagavo vilfoot; 2018-05-22 13:49 val.
vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-05-22, 13:47   #13
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

foto man nerodė...geras rinkinys pas tave.kaip pradedančiajam tai per akis.Ginklas geras,optika normali.Belieka sėkmingai tik medžioti

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-05-22, 13:48   #14
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
Tikka sintetika ar medis?sintetika man nepatiko.per pigus plastikas pasirodė ir spyna kažkaip per daug klaksėjo.Kalibras pas mane 308win.Lygų turėjau Ižą 27E vertikalų 12/70.Užteko per akis.Nors ir irklas,bet šaudė pakankamai taikliai ir atatranka nieko visai.Jį pardaviau paskui ir daugiau pramogai/popieriui nusipirkau pompą Remington 870 tactical.Buvau vieną kartą į varyminę atsinešęs,tai vyrai kreivai žiūrėjo sako,kariaut išsiruošei? neturiu ir aš iš artimų žmonių medžiotojų,kurie dėl kažko galėtų paprotinti ar patarti.visa info iš forumų,youtube,pardavėjų ir kitų medžiotojų.Melkaškės neturiu,bet,manau,rinkčiausi 22LR kalibrą.
Tika medis, zeurei man nepatinka medis kaip ir masinoi taip ir ant ginklo. Bet mano zalio nuomone paemus tika sintetini nu tikrai pasirode lb jau kazkokio netokia ir seip sitas ginklas devetss. Issauti 4 suviai. Ir zmogui infarktas. Nepraeina medicinines todel parduoda. Su viskuo deklas optika soviniai valymui viskas. Uz zeurei gera kaina. Negalejsu nepirkti. Nes seip ieskojau-ziurinejau 308. Bet gavosi biski kitaip o lygu jo as irgi iza vertikalu 12 ziurineju.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-05-22, 13:50   #15
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
foto man nerodė...geras rinkinys pas tave.kaip pradedančiajam tai per akis.Ginklas geras,optika normali.Belieka sėkmingai tik medžioti
Smagu. Kad neispeikei. Nes nemazai senu medziotoju ale sako sudas. Kalibras per didelis ir tt. O as kaip suprantu gera sovini pasirinkti reikia, kad neplesytu zveries. Ar klystu?

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-05-22, 14:09   #16
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Smagu. Kad neispeikei. Nes nemazai senu medziotoju ale sako sudas. Kalibras per didelis ir tt. O as kaip suprantu gera sovini pasirinkti reikia, kad neplesytu zveries. Ar klystu?
kas šūdas?mažiau tu kitų klausyk.jei ginklas limpa prie peties,gerai laikosi rankose.Perki ir vsio.Tuo labiau,jog Tikka geri šautuvai.Kalibras tavo didesnis,šoviniai sąliginai brangesni,atatranka didesnė.Bet stabdymas žvėries geresnis,daugiau kulka džaulių turi.Čia diskusija iki numirimo...tas pats kaip vienam užtenka 2,2 cdi,o kitam 5l nevalina.Kai daugiau patirties turėsi,tada ir spręsi pats,kas tau tinka labiau,ko tau reikia ir panašiai.Šovinį renkiesi tokį,kuris tau mažiausiai mėtomas būtų.Sklaida kuo mažesnė.Prišaudė tau jau ginklą?Šovinius parinko geriausius?

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-05-22, 14:37   #17
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
kas šūdas?mažiau tu kitų klausyk.jei ginklas limpa prie peties,gerai laikosi rankose.Perki ir vsio.Tuo labiau,jog Tikka geri šautuvai.Kalibras tavo didesnis,šoviniai sąliginai brangesni,atatranka didesnė.Bet stabdymas žvėries geresnis,daugiau kulka džaulių turi.Čia diskusija iki numirimo...tas pats kaip vienam užtenka 2,2 cdi,o kitam 5l nevalina.Kai daugiau patirties turėsi,tada ir spręsi pats,kas tau tinka labiau,ko tau reikia ir panašiai.Šovinį renkiesi tokį,kuris tau mažiausiai mėtomas būtų.Sklaida kuo mažesnė.Prišaudė tau jau ginklą?Šovinius parinko geriausius?
aha prisaude, viskas ok sovinius irgi parinko. bet jau kai turesiu leidima 28 diena (teoriskai) vaziuosim dar su juo i saudykla kartu. sako pasiziuresi pasirinksi kokie ir kaip, bet mane lengva api*** as nieko nesuprantu

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-05-22, 22:08   #18
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
aha prisaude, viskas ok sovinius irgi parinko. bet jau kai turesiu leidima 28 diena (teoriskai) vaziuosim dar su juo i saudykla kartu. sako pasiziuresi pasirinksi kokie ir kaip, bet mane lengva api*** as nieko nesuprantu
svarbu,jog gerą grupę rinktų,o nemetytų į šonus.Nepatingėk tik dažniau į šaudyklas pavažinėti praktikai,nes medžioklėje treniruotis-prastas reikalas iš adrenalino prašauti gali.paskui pūdysi mėsą miške

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-05-22, 22:14   #19
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
svarbu,jog gerą grupę rinktų,o nemetytų į šonus.Nepatingėk tik dažniau į šaudyklas pavažinėti praktikai,nes medžioklėje treniruotis-prastas reikalas iš adrenalino prašauti gali.paskui pūdysi mėsą miške
Taip taip. Reikes biski “papleskinti” saudykloi. Kol pajusi ta ginkla.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-05-22, 22:15   #20
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

kaip su b8reliu reikalai?turėsi kur medžioti?

vilfoot neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.