Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-01-03, 18:50   #61
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,621

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė unamed View Post
Na pvz koks cia automatas - http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...200/id-1970501
ir kuo jis skiriasi nuo sito - http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...220/id-2008375

arti puses milijono masinos nepirksiu ,kaip vienas forumietis issireiske. Max iki 300k ridos, su pilna serviso knyga ieskosiu, manau reali rida tokiam mersui nieko blogo, tik didziausias klaustukas tas automatas man..Kokios ju taisymo islaidos ? Kokia prieziura ,i ka atkreipt demesi perkant ?

PS. arba sito - http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...220/id-2008568 , ir dar klausimas ,gali cia but buves taksas ?? Komplektacija gera, gal nelabai ? Ar visada reikia pagal VIN tikrint ir bus ramu ?

PSS. kodel kaikur porankis skiriasi ? Ta prasme buna padalintas per puse arba ne ? Nuo ko cia priklauso ? Kuom skiriasi ?
tai taip ir reikejo sakyti, kad ziuri su 2.2 motoru, juose eina 5 pavaru dezes... Ar ten tos pacios dezes kaip ir senesniuose modeliuose pasakyti negaliu, reiktu pagal kebulo numeri patikrinti arba koks Vampyras pasakys. Mano nuomone E klase tik su 320 arba 280 varikliu imti. Bet cia tik mano nuomone ir tau i ja demesio kreipti nereikia.

Pirmas parodytas tai plikumo virsune, manau vertas demesio tik treciasis variantas. Jis is nuotrauku geriausiai atrodo ir yra avantgard'as, kitos apdailos man asmeniskai tikrai neisvaizdzios, bet velgi cia tik mano asmenine nuomone O kodel ziuri butent E220 cdi??

Porankis skiriasi todel, kad jeigu yra telefonas masinoje tai jis dedamas i poranki ir tada porankis is dvieju daliu, jei telefono nera porankis is vienos dalies

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 18:53   #62
unamed
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 47

unamed is on a distinguished road



Standartinis

ziuriu butent e220 ,nes jis ekonomiskas i 7l gali mieste tilpt Kaune, yra gyvu pavyzdziu ir iki 100 per 8 s daro ,kas mane pilnai tenkina O kaip to variklio purkstuku ir pasikartosiu ,kaip del tos 5 begiu dezes ? ?

unamed neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 18:58   #63
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,621

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė unamed View Post
ziuriu butent e220 ,nes jis ekonomiskas i 7l gali mieste tilpt Kaune, yra gyvu pavyzdziu ir iki 100 per 8 s daro ,kas mane pilnai tenkina O kaip del tu kitu klausimu ?
Na i 7 kad galima tilpti tai niekada nepatikesiu, nepyk, bet netikiu cia idealiom salygom ir niekada nevirsijant greicio ir iki 100 begejantis ne per 8 sekundes o per 28 tada gal... ir tai tik gal tu pats pagalvok kaip jis miesto rezimu gali ryti 7 litrus jei trasoj ryja 6??? nu ...

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 19:06   #64
unamed
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 47

unamed is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Na i 7 kad galima tilpti tai niekada nepatikesiu, nepyk, bet netikiu cia idealiom salygom ir niekada nevirsijant greicio ir iki 100 begejantis ne per 8 sekundes o per 28 tada gal... ir tai tik gal tu pats pagalvok kaip jis miesto rezimu gali ryti 7 litrus jei trasoj ryja 6??? nu ...
Vienas skirtumas tik ,tas kad pazystamo mb e220 yra mechanine deze ,tai jis ir greiciau 100 surenka ir maziau kuro sudegina lyginant su automatu kurio as ieskau. Kaip tai ivyksta as nezinau, nebent skydelis meluoja nu siek tiek ir as apsimelavau misrus 7l gaunasi 50/50 miestas trasa..Tie naujesni sitie dyzeliai isties ekonomiski, tik pats pabandes isitikinsi.

unamed neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 19:13   #65
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,621

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė unamed View Post
Vienas skirtumas tik ,tas kad pazystamo mb e220 yra mechanine deze ,tai jis ir greiciau 100 surenka ir maziau kuro sudegina lyginant su automatu kurio as ieskau. Kaip tai ivyksta as nezinau, nebent skydelis meluoja nu siek tiek ir as apsimelavau misrus 7l gaunasi 50/50 miestas trasa..Tie naujesni sitie dyzeliai isties ekonomiski, tik pats pabandes isitikinsi.
nieko sau biski pamelavai tai va, pas ji mechanika ir sanaudos 7 litrai misrios. tai reiskia, kad trasoj 5.5-6, o mieste 8-9. Automatas ris trasoj 6-6.5, o mieste 10 (nu gerai, gal ir kokius 9, jei jau labai labai svelniai vaziuosi) mano E320 ryja trasoj vaziuojant 120 greiciu 7.1 litro, vaziuojant 100 greiciu 6.2 litro. Mieste 11 tik pas mane 150 kw ir kai as noriu paspaust tai man ir pasispaudzia ir as zinau siu varikliu ekonomiskuma ir savuoju esu ziauriai patenkintas, nes tai ekonomiskiausias variklis is mano turetu, lyginant pagal galios ir kuro suvartojimo kiekio santyki

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 19:13   #66
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
. Mano nuomone E klase tik su 320 arba 280 varikliu imti. Bet cia tik mano nuomone ir tau i ja demesio kreipti nereikia.
Ir mano taip pat Nelabai suprantu ka zmones veikia su 220 E klase, bet tiek jau to...
Citata:
Pradžioje rašė unamed View Post
ziuriu butent e220 ,nes jis ekonomiskas i 7l gali mieste tilpt Kaune, yra gyvu pavyzdziu ir iki 100 per 8 s daro ,kas mane pilnai tenkina
Zinok jei bandysi per tas 8 ta simta pasiekt, tai ims tau tikrai ne 7 litrus. O daugiau nei kai bandysi per tas 8 simta susirinkt su 320 cdi. Nes norint dinamiskai ir normaliai vaziuot ta vargsa 220 jau pjausi, kai 320 dar su atsarga oriai ir be streso ta pati rinks. Na neima, neima 220 cdi tik 7 litru. Nu niekaip.
Ir is viso, jei nori ekonomiskai vaziuot, ko is viso i dyzelius ziuri? Benzas/dujos sioje srityje nepralenkiama. Na, bet jei netycia priklausai baznyciai "dujos eda varikli", tada ties tuom kas liecia dujas ir baikim
Ir is viso, zinai kiek kainuoja islaikymas w211? Tas sutaupytas litras dyzelio nieko nereiskia bendroje sumoje.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 19:20   #67
unamed
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 47

unamed is on a distinguished road



Standartinis

APPLE - kiek pas tave vidurki rodo dabar masina ? Manau kaskur 9-10l drasiai
dar idomu per kiek tavo masina 100 surenka ? Nes kiek ziurejau ,tai tie mersai visi labai vangus, nebent chipinti arba tie paskutiniu metu dyzeliai
benzas/dujos gerai nieko nesakau, bet sito varianto nenoriu.

unamed neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 19:22   #68
unamed
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 47

unamed is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Ir mano taip pat Nelabai suprantu ka zmones veikia su 220 E klase, bet tiek jau to...


Zinok jei bandysi per tas 8 ta simta pasiekt, tai ims tau tikrai ne 7 litrus. O daugiau nei kai bandysi per tas 8 simta susirinkt su 320 cdi. Nes norint dinamiskai ir normaliai vaziuot ta vargsa 220 jau pjausi, kai 320 dar su atsarga oriai ir be streso ta pati rinks. Na neima, neima 220 cdi tik 7 litru. Nu niekaip.
Ir is viso, jei nori ekonomiskai vaziuot, ko is viso i dyzelius ziuri? Benzas/dujos sioje srityje nepralenkiama. Na, bet jei netycia priklausai baznyciai "dujos eda varikli", tada ties tuom kas liecia dujas ir baikim
Ir is viso, zinai kiek kainuoja islaikymas w211? Tas sutaupytas litras dyzelio nieko nereiskia bendroje sumoje.
Ne ,nezinau ,nes sio modelio dar neturejau. Idomu kiek kainuoja tu paskutiniu metu e220 cdi islaikymas ? Gali apsviesti ? Aciu

unamed neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 19:22   #69
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

tiesa sako zmones kad 7ltr ir 7sek/100 km tai 220 is fantastikos srities. kaip uz tokia kaina tokiu metu tai tik 220 ir gaunasi. pats vairuoju 320 ir manau kad 100 kartu komfortiskiau jauciosi turedamas galios potenciala ir jo nenaudojant, negu pastoviai sukciau motora 4500apsuku ir tikint kiekviena diena stebuklais kad siandien jis uztrauks labiau negu vakar. tas pilkas man graziausias is tu trieju, ir 170 arkliu kaip ir gana, tik vat kiek jo sukimo momentas?
P.S. uz tokius pinigus ir man buvo pasitrinkimas ar imti facelift 220 ar sena bet sukomplektuota 320. pasirinkimas ne metu naudai buvo padarytas o prie ko sirdis linko

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 19:26   #70
unamed
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 47

unamed is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
tiesa sako zmones kad 7ltr ir 7sek/100 km tai 220 is fantastikos srities. kaip uz tokia kaina tokiu metu tai tik 220 ir gaunasi. pats vairuoju 320 ir manau kad 100 kartu komfortiskiau jauciosi turedamas galios potenciala ir jo nenaudojant, negu pastoviai sukciau motora 4500apsuku ir tikint kiekviena diena stebuklais kad siandien jis uztrauks labiau negu vakar. tas pilkas man graziausias is tu trieju, ir 170 arkliu kaip ir gana, tik vat kiek jo sukimo momentas?
400NM stock, patencialo turi sitas variklis domejausi chipu, tai iki 480-500NM galima pakelt priklauso kokia programa yra gamintojo. masinos svoris 1545kg, eitu tikrai labai gerai manau PS. chipa is elitemotors..
http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/30412.html

unamed neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.