Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

Naujas pranešimas
Old 2009-09-16, 00:35   #21
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

O as esu is tu zmoniu, kurie i kisene policininkam nemoka.
Kolkas buvau sustabdyta per beveik 10 vairavimo metu, tiek Lietuvoje tiek uzsienyje 2 kartus. Abu kartus geri policininkai pasitaike.

P.S. Ispanijoj teko matyti nerealu vaizdeli. Remontuojamoj sankryzoj piko metu visada stovi policininkai ir reguliuoja eisma. Sviesaforai veikiantys, taciau jei eisma reguliuoja pilicinikai, kaip zinia reikia klausyti ju. o Viena moteriske pamate kad jai dega zalia, eme ir vaziavo, nors pagal policininko reguliavimus jai nebuvo galima vaziuoti. Zinoma, ja sustabde. O moteriske islipo is automobilio, apreke policininka (tipo koks tu asilas nemoki reguliuot), isedo i masina ir nuvaziavo . Policininkas taip ir liko stovet be zado

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-16, 00:43   #22
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
Kolkas buvau sustabdyta per beveik 10 vairavimo metu, tiek Lietuvoje tiek uzsienyje 2 kartus.
2 kartus ???? nu geras... ot sekasi...
mane i savaite du kartus sustabdo cia vienas toks rajoninis ekipazas kuris pastoviai mane kerta ant patikrinimo tai tiesiai sviesiai pasakes "stabdysiu tave tol kol rasiu uz ka nubaust"

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-16, 00:47   #23
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
cia vienas toks rajoninis ekipazas kuris pastoviai mane kerta ant patikrinimo tai tiesiai sviesiai pasakes "stabdysiu tave tol kol rasiu uz ka nubaust"
ir ka tu jiem vargsam padares esi, kad jie tau taip?

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-16, 00:48   #24
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

hahaha. nesiseka tau. idomuo kuo tu jiems taip patikai

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-16, 00:55   #25
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Na ash jau 11-12 metu gyvenu Ispanijoje,tai irgi sustabde buvo,na max. 3 kartus,bet ir tai,kai budavo praleidinejamos mashinos po viena ,nelabai ir sustabdymas skaitosi Uzhvakar 3 nakties ishvazhiavau ish garazho,ir prie pat namu ish abieju pusiu zhiedo,praleidinejo mashinas ir pusti dave.Sustojau atsidariau langa,sakau,kas chia dabar bus? Tai sako reidas alchogolio.Paklause ish kur vazhiuoju,pasakiau ish namu,katik atsibudau.Jau norejo ta soske atgal i kishene kishtis,bet pats paprashiau,nes niekad neteko pusti)) Visai idomiai Nieko nepripuchiau,nors buvau alaus buteli priesh 4 valandas izhgeres.
tfiu,tfiu,tfiu,kad neprisishnekechiau

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-16, 00:56   #26
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

tai kad nieko nepadariau. nu jie gal dar pyksta del to kad dirza seguosi po pazastim. ir negali prisikabint nes dirzas vistiek uzsegtas
o nakti tai su betkokia kita masina galiu ramiai vazinet, o mersa stabdo... patikrina bagazine salona ir paleidzia. matyt labai jau pacanska ta mano masina

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-16, 01:00   #27
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
o nakti tai su betkokia kita masina galiu ramiai vazinet, o mersa stabdo... patikrina bagazine salona ir paleidzia. matyt labai jau pacanska ta mano masina
aha, kazkaip ir mane buvo cia sustabde dar rugpjucio apie viduri nakti... taip pat liepe visiems islipti, apziurejo salona, daiktadeze per viduri sedyniu, bagazine, zapaske, kazko ilgai ziurejo i abu stiprintuvus ir subus

idomu, kas cia nutiko


Samagonai - as ir snekejau kazkada, kad dar nei karto nesu putes, tai pasitaike karta tokia savaite, kad kiekviena miela diena vakare tekdavo pust, karta net 3 kartus per vakara

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-16, 01:02   #28
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
tai kad nieko nepadariau. nu jie gal dar pyksta del to kad dirza seguosi po pazastim. ir negali prisikabint nes dirzas vistiek uzsegtas
o nakti tai su betkokia kita masina galiu ramiai vazinet, o mersa stabdo... patikrina bagazine salona ir paleidzia. matyt labai jau pacanska ta mano masina
O pas mane atvirkschiai, solidi ir gera skoni reishkianti mashina.Chigonai su tokiom nesivazhineja,nes benzino daug reikia) Narko trafikantai,per daug i akis kristu Vienu zhodzhiu dieduku modelis))


Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post


Samagonai - as ir snekejau kazkada, kad dar nei karto nesu putes, tai pasitaike karta tokia savaite, kad kiekviena miela diena vakare tekdavo pust, karta net 3 kartus per vakara
Tu chia man neprikarksek

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-16, 01:09   #29
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Tu chia man neprikarksek
tai ne ne ne


spjaunam tris kartus per kairi peti


na gal as pats isprovakavau juos tiem trim kartam per vakara nes miestas buvo apytustis, o as vazinejau 25-35km/h per visa miesta su savo blizganciu MB

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-28, 00:42   #30
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Nu va prisishnekejau Vakar nukirto uzh greiti,zhenklas 60km/h. nupaveikslavo 97km/h. Jei per 30 dienu susimokesiu tai 98€,jei veliau 130€. Gavosi,kad sheshtadieni padirbau veltui
dar du tashkus nueme.

samagonas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.