Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-02-25, 23:06   #61
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Nevisai, bet įdėjus dujas tas skirtumas nėra jau toks didelis...užtat traukia žymiai maloniau, kompektacija pilnesnė ir t.t. Aišku drauimas brangesnis, jei ant savęs rašysi

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-25, 23:13   #62
Ramunas
 
Ramunas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-23
Gyvenamoji Vieta: Silute
Pranešimai: 31

Ramunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aliz View Post
skaitau sia tema ir negaliu patiketi kad kalba eina apie manaji C124
tiek visko prirase kad net nervai ima tipo KE- Jectronic toks ir anoks, jo nesuderini su dujom ir pan... .Tau ramunai kai nuo keliu nutirps ledai duosiu pavaziuoti su savuoju C124 (2,3 KE-Jectronic 97Kw) ir tada pagalvosi ar tau reikia galingesnio motoro. pas mane stovi ketvirtos kartos tiesioginis duju ipurskimas, irgi masciau del 2,2 su elektriniu ipurskimu bet vel galvoju nusipirksi kokia su uzmustu varikliu ir pan... tai apgalvojau ir isidejau i sau patinkancia ir mano paties patikrinta auto. tai tiek
as taip pat rasiau kad 2,3 su KE-jectronic tiesiogines dujos dirba nes kaip sakaiu pazystamas turi yranga parsisiuntes ir isedejas ir vazineja be problemu tik kad forumieciai cia mane nusodino greit kad taip negali but o del to kad reiks kada susimatyt geras varijantas noriu savom akim pamatyt kaip yra kad dar vianas 124c lietuvos zemelej dirba su tiesioginem dujom


Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Nevisai, bet įdėjus dujas tas skirtumas nėra jau toks didelis...užtat traukia žymiai maloniau, kompektacija pilnesnė ir t.t. Aišku drauimas brangesnis, jei ant savęs rašysi
nemanau kad skirtumas bus toks mazas lietuvis yra lietuvis jaj nepasakytu kad jo maske ryja maziau nei kito P.S neuzpykit cia tik mano nuomone


Paskutinį kartą redagavo yamato; 2010-02-25 23:18 val.
Ramunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-25, 23:16   #63
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aliz View Post
pas mane stovi ketvirtos kartos tiesioginis duju ipurskimas
Vat tu man dabar paaiškink kaip tu įgrūdai tiesiogines dujas, kuriosm reikalingas kompas, į auto, kuri neturi kompo?
Ramūnai, aš neagituoju už 3,2, tik sakau, kad koks 14l dujų nėra daug. Pats varuoju 3,0D ir man vienodai dujų sąnaudos

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-25, 23:19   #64
Ramunas
 
Ramunas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-23
Gyvenamoji Vieta: Silute
Pranešimai: 31

Ramunas is on a distinguished road



Standartinis

nu paskaites cia frm ir tokia nuomone susidariau kad neimano bet pazystamas vazineja su tiesioginem ir nesuprantu kaip. reiks susibegus matora pafotkint ir idet ft jusu teismui kad nusprestumet ar ten tiesiogines ar ne

Ramunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-25, 23:21   #65
aliz
 
aliz's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-31
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 2,215

aliz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Vat tu man dabar paaiškink kaip tu įgrūdai tiesiogines dujas, kuriosm reikalingas kompas, į auto, kuri neturi kompo?
Ramūnai, aš neagituoju už 3,2, tik sakau, kad koks 14l dujų nėra daug. Pats varuoju 3,0D ir man vienodai dujų sąnaudos
as nieko negrudau igrudo zmones kurie dirba su tuo jau labai senai ten statomas papildomas kompiuteris kuris perdaro cikla nuo benzo ant duju ir tiek... ir dristu teigti kad dujomis jis dar geriau vaziuoja nei benzinu, tikslesni purkstukai kompas ir panasiai...

__________________
aliz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-25, 23:25   #66
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aliz View Post
as nieko negrudau igrudo zmones kurie dirba su tuo jau labai senai ten statomas papildomas kompiuteris kuris perdaro cikla nuo benzo ant duju ir tiek... ir dristu teigti kad dujomis jis dar geriau vaziuoja nei benzinu, tikslesni purkstukai kompas ir panasiai...
Ir kiek toks malonumas kainuoja? Kokios garantijos? Dėžė mechaninė ar automatas pas tave?

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-25, 23:28   #67
Ramunas
 
Ramunas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-23
Gyvenamoji Vieta: Silute
Pranešimai: 31

Ramunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Vat tu man dabar paaiškink kaip tu įgrūdai tiesiogines dujas, kuriosm reikalingas kompas, į auto, kuri neturi kompo?
Ramūnai, aš neagituoju už 3,2, tik sakau, kad koks 14l dujų nėra daug. Pats varuoju 3,0D ir man vienodai dujų sąnaudos
matai kaip yra tau gal ir vienodos tos duju sanaudos bet man ne noriu but kaip tikras lietuvis vazinet su auksiniu auto bet pigiai

Ramunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-25, 23:29   #68
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aliz View Post
as nieko negrudau igrudo zmones kurie dirba su tuo jau labai senai ten statomas papildomas kompiuteris kuris perdaro cikla nuo benzo ant duju ir tiek... ir dristu teigti kad dujomis jis dar geriau vaziuoja nei benzinu, tikslesni purkstukai kompas ir panasiai...

idek nuotraukas savo motoro ir to duju kompo

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-25, 23:29   #69
aliz
 
aliz's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-31
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 2,215

aliz is on a distinguished road



Standartinis

tai rase kad 3000 pinigu, o garantija renkies 200000km arba 2 metai, pas mane automatas.

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
idek nuotraukas savo motoro ir to duju kompo
dabar man siulai eiti i lauka ir fotkinti... kad labai jau tingiu

__________________
aliz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-25, 23:31   #70
Ramunas
 
Ramunas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-23
Gyvenamoji Vieta: Silute
Pranešimai: 31

Ramunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aliz View Post
tai rase kad 3000 pinigu, o garantija renkies 200000km arba 2 metai, pas mane automatas.
va ta galiu patikrint kad pazystamas dejos alytui tiesiogines i 2,3 ir dave dviaju metu garantija tik nesuprantu kaip dejos sake ten dar kazkokiu navarotu i matora idejo kad tas dujas prijimtu variklis

Ramunas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.