Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2010-03-05, 14:40   #21
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
man jau atsibodo sitas, norio ko nors kito, noriu w140, dar noriu galingos masinos daug visko noriu, bet bent kad pavyktu biski su viena pasivazinet, biski su kita
optimalus variantas butu w140 s500 su dujom, ir galinga ir tt...

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-05, 14:41   #22
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Paulius140 View Post
optimalus variantas butu w140 s500 su dujom, ir galinga ir tt...
oi sunku bus toki rasti normalu...

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-05, 19:40   #23
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nenoriu duju. jau geriau be duju arba dyzelis.bet galiausiai viskas remiasi i finansus

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-13, 17:58   #24
mhundiz
 
mhundiz's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-09
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 86

mhundiz is on a distinguished road



Standartinis

sweiki.noreciau kad padetut cia forume prisiskaiciau tiek kad dar skaityk tik vienas modelis man tinka S300 kurio as neypirksiu.6000euro tam mazdaug.tep gaunasi kad beskaitant s klases isvis nepirkt vieni gere benza kiti netraukia dyzeliai..zinau kad su benzu kazkada neprivazunesiu dujos man atrodo gan geras dalykas kritiniu atveju.bet cia tokia makalynes kad nezinau nei ka pirkt reiks.gal patars kas but geriauses tokiu atveju issirinkt tokia masina perkdamas negalvoju su 2tonom skaraidyt gatvem nes netam masina skirta kaip cia dar forume skaiciau pas vazineju efkia 65kw uztenka.ardymujsi as turiu kita aparata kuris 300kw bet reikia konfortiskos ir geros tiesiog MERSEDES-BENZ S

mhundiz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-13, 18:32   #25
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

o galetum viska lietuviskai parasyt per naujo? nieko nesupratau.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-13, 20:55   #26
mhundiz
 
mhundiz's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-09
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 86

mhundiz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mhundiz View Post
sweiki.noreciau kad padetut cia forume prisiskaiciau tiek kad dar skaityk tik vienas modelis man tinka S300 kurio as neypirksiu.6000euro tam mazdaug.tep gaunasi kad beskaitant s klases isvis nepirkt vieni gere benza kiti netraukia dyzeliai..zinau kad su benzu kazkada neprivazunesiu dujos man atrodo gan geras dalykas kritiniu atveju.bet cia tokia makalynes kad nezinau nei ka pirkt reiks.gal patars kas but geriauses tokiu atveju issirinkt tokia masina perkdamas negalvoju su 2tonom skaraidyt gatvem nes netam masina skirta kaip cia dar forume skaiciau pas vazineju efkia 65kw uztenka.ardymujsi as turiu kita aparata kuris 300kw bet reikia konfortiskos ir geros tiesiog MERSEDES-BENZ S
Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
o galetum viska lietuviskai parasyt per naujo? nieko nesupratau.
ka patartumet pirkti is banginiu nes forume kad tep paskaicius 3.5td pats blogiauses nors man atrodo kad turetu but normaalus bet cia kaip jau zinantys sako kad blogas poto 3.2 kam pirkt jai gali 500 ir tiek pat gere benzo ir gaunasi kad pats geriauses 300 dyzelis o as jo neypirksiu.nes banginiuj skirti galiu 6000euru

mhundiz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-13, 21:47   #27
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mhundiz View Post
ka patartumet pirkti is banginiu nes forume kad tep paskaicius 3.5td pats blogiauses nors man atrodo kad turetu but normaalus bet cia kaip jau zinantys sako kad blogas poto 3.2 kam pirkt jai gali 500 ir tiek pat gere benzo ir gaunasi kad pats geriauses 300 dyzelis o as jo neypirksiu.nes banginiuj skirti galiu 6000euru
Na tavo vietoj ieshkochiau gero w140 500 ir dechiau dujas. Mb140 vazhineja su 3.2 padujintu ir sako,kad jam uzhtenka smarves,tai paprashyk,kad duotu prasilekti ir matysi ar tau uzhtenka galios ar daugiau reikia. Shiaip nesiparinchiau ant to dyzelio,-ledinio uzh tokia kaina tikrai nerasi,o uzhmushto tai manau tau nereikia.
Ka ash zhinau,tu prashai patarimo,- mano patarimas butu benza ir deti dujas,zhiurek,kad butu gerai pafarshiruotas ir mazhiau kilometru turetu. O dyzeli uzh 6000€ nusipirkes,tai jau kita diena klausi,kodel nesikuria,arba kodel netraukia ir duma meta ir tt...

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-13, 21:54   #28
sabarkst
 
sabarkst's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-09-25
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 2,481

sabarkst is on a distinguished road



Standartinis

pirk tu ta dyzeli 3,5 visi vazineja ir bedu nemato, nesuprantu ko cia taip bijot cia gi merso matoras ne koks zigulio 1,3 korbas kur vielom viskas susukta ir ciut vaziuoja

sabarkst neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-13, 22:00   #29
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

skaitau deshimta karta tavo praneshimus ir niekaip neisikertu iki galo,ko tau reikai
Bet itarimas toks ,-jei nusipirksi w140 be motoro,ir sutrauksi gera kasiaka,tai mersas leks kaip vejas,nenulaikysi Ir sanaudos bus minimalios
Prisiminiau draugeliu pasakojima,kaip apsiruke nuvare savo senelio mashina,ir uzh dvieju dienu atsibudo Barcelonoi (1000km. nuo namu) . Ishvis,kaip su laiko mashina
Nesupyk

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-13, 22:02   #30
sabarkst
 
sabarkst's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-09-25
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 2,481

sabarkst is on a distinguished road



Standartinis

*** mane tai kazkaip nuteikia nekaip, daugkas varo ant tu 3,5, tai atsranda dar pasrodo tikinciu ir atkalba juos, as tai bangini pirkciau tik 3,5 nes 3litru brangu, pamatyciau pats kaip ten is tikru, ko jus cia imat galvon kas ka sneka? ne milijona gi prarasit nusipirke, nepatiks parduosit ar iskeisit, nemy.... batan gi

sabarkst neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.