Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2010-11-12, 12:33   #21
Fanax
 
Fanax's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,163

Fanax is on a distinguished road



Standartinis

http://www.gramofonas.lt/lt/klubas/diskusijos/

Paduok uzklausa ir zmones tau pasiulys kas geriausia uz tokia suma.

__________________
EX '95 MB100 2.4d, '99 W168 1.4, '01 BMW 316i, '01 S430L, '00 Corvette C5, '02 Corvette C5, '02 BMW 520d, '05 Renault Espace IV, '10 Ford Mustang, '06 Audi Q7,' 07 Toyota Corolla Verso, '15 Ford Chausson
Dabar '11 BMW F10 520d
Fanax neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 12:33   #22
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ledas View Post
siaip jos jau nebegaminamos, bet sandeliuose ju yra ir jei turi USA pazistamu jas galima tikrai pigiai, manau, paimti. o po to su kokia nupirkta masina i bagazine ir laivu namo bent jau maniskes tai taip atkeliavo
na jos jau tikrai senai negaminamos,tame ir reikalas kad likuciai yra,del to ir kainos palankesnes daro

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 12:34   #23
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Fanax View Post
http://www.gramofonas.lt/lt/klubas/diskusijos/

Paduok uzklausa ir zmones tau pasiulys kas geriausia uz tokia suma.
jau cia geriau nesireiksti,nes ten tokie melomanai,kad sunku su jais sneket,kaip zmones per daug protingi savo srity,tai ne kazka ir suprasi

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 12:48   #24
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
jau cia geriau nesireiksti,nes ten tokie melomanai,kad sunku su jais sneket,kaip zmones per daug protingi savo srity,tai ne kazka ir suprasi
nu baik, va tau normaliai pasistengiau zmonem suprantama kalba paaiskinti, ten beda yra tokia, kad yra tenai keli veikejai kurie zmoniu kalba jau senai pamirso
beje, dar reikia susitarti del savoku. yra audiofilai ir melomanai, tai skirtingi poziuriai i ta pati dalyka. be siu dvieju tipu yra dar audiodebilai, bet tuos jau tyrineja medicina


Paskutinį kartą redagavo ledas; 2010-11-12 12:56 val.
ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 12:55   #25
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ledas View Post
nu baik, va tau normaliai pasistengiau zmonem suprantama kalba paaiskinti, ten beda yra tokia, kad yra tenai keli veikejai kurie zmoniu kalba jau senai pamirso
ta beda kiekveinam forume yra toks vaizdas,kad zmones sedintis forumuose viska zino,o zino geriausiau atveju tik savo sriti

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 12:59   #26
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Kazkaip pastebejau, kad garso aparaturos srityje, tai lygiai kaip ir su dviracio pirkimu:

Nueini i parduotuve, klausia koks biudzetas, sakai "nu taip apie 1500Lt", tai tau ten prades parint, kad cia uz tokias kainas nieko gero nebuna, visoki kiniski ir panasiai. Va, jei pirktum kazka uz 2300 Lt, tai jau daug maz normaliai butu.
Kitas zmogus uzejes i ta pacia parduotuve praso dviracio iki 3000, tai ji tada irgi parina, kad cia uz tris, tai nieko ten gero neiseina. Gal ir ne visiskai levas dviratis, bet tai jei su tokiu ivaziuosi i misko keliuka koki, tai jis tenkelias savaites telaikys. Atseit reikia uz 4500Lt dviracio.

Tai ir su aparatura siulau eit ir prasyt kad pasiulytu ~4000, tada uz 6500 nusipirks kazkokia sistema

ShotGun neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 13:03   #27
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ShotGun View Post
Kazkaip pastebejau, kad garso aparaturos srityje, tai lygiai kaip ir su dviracio pirkimu:

Nueini i parduotuve, klausia koks biudzetas, sakai "nu taip apie 1500Lt", tai tau ten prades parint, kad cia uz tokias kainas nieko gero nebuna, visoki kiniski ir panasiai. Va, jei pirktum kazka uz 2300 Lt, tai jau daug maz normaliai butu.
Kitas zmogus uzejes i ta pacia parduotuve praso dviracio iki 3000, tai ji tada irgi parina, kad cia uz tris, tai nieko ten gero neiseina. Gal ir ne visiskai levas dviratis, bet tai jei su tokiu ivaziuosi i misko keliuka koki, tai jis tenkelias savaites telaikys. Atseit reikia uz 4500Lt dviracio.

Tai ir su aparatura siulau eit ir prasyt kad pasiulytu ~4000, tada uz 6500 nusipirks kazkokia sistema
cia visose srityse taip,cia pardvaveju klasifikacija labai atspindi,ypac kai siulo konkretu isikande modeli ar firma

as ziurinejau namu kina uz 2500lt,siaip del idomumo,jis mane nuvede ir rodo kaip groja koloneles uz 4000lt,net nezinai ka jam pasakyt po to
isivaziduok ateitu zmogus masina pirkt,koki golfa uz 2000e o as jam siulyciau mersa uz 4000e

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 13:04   #28
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

zodziu, reziumuojant, namu kinui sitoj kainu kategorijoj nelabai ka geriau ir paiimsi uz Klipsh, cia mano subjektyvi nuomone. onkyo resyveris irgi gerai, tai nishinis gamintojas, o man tokie patinka. vel gi, tai subjektyvu. labiausiai kas mane gasdina tai patalpa. is esmes i toki dydi reikia statyti ne koloneles, o profisionalius monitorius. bet geri jie kosmosa kainuoja. beje kaip ir buitines koloneles tokio dydzio patalpai. jei einam i kompromisa, tai lai kloja stora kilima, dar ka nos prigalvoja, nes garsas bus tikrai negeras.
beje pas mane pati siuo metu stovi Tannoy System 12dmt monitoriai http://spectradesign.com/Equipment/tann_sys12ii.html vel gi tai kompromisinis variantas, realiai tai ne buitines koloneles, jos dazniausiai naudojamos garso irasymo studijose kaip pagrindines koloneles.

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 13:16   #29
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ledas View Post
zodziu, reziumuojant, namu kinui sitoj kainu kategorijoj nelabai ka geriau ir paiimsi uz Klipsh, cia mano subjektyvi nuomone. onkyo resyveris irgi gerai, tai nishinis gamintojas, o man tokie patinka. vel gi, tai subjektyvu. labiausiai kas mane gasdina tai patalpa. is esmes i toki dydi reikia statyti ne koloneles, o profisionalius monitorius. bet geri jie kosmosa kainuoja. beje kaip ir buitines koloneles tokio dydzio patalpai. jei einam i kompromisa, tai lai kloja stora kilima, dar ka nos prigalvoja, nes garsas bus tikrai negeras.
beje pas mane pati siuo metu stovi Tannoy System 12dmt monitoriai http://spectradesign.com/Equipment/tann_sys12ii.html vel gi tai kompromisinis variantas, realiai tai ne buitines koloneles, jos dazniausiai naudojamos garso irasymo studijose kaip pagrindines koloneles.
paaiskinsiu savo pasirinkima,del klipschu,pirmoj eilej tai kaina kuria gavau,toje kategorijoje net arti nebuvo kazko,kitas dalykas resiveris normalus bus,tai kad ateiti jei ka noresiu keist,priekines koloneles galima bus dasipirkt
onkyo turi dvi zonas,gal ateiti panaudosiu,nes kas terasa turi geras dalykas o siaip nebuvo man ipatingu reikalavimu,nenorejau tik tu samsungo namu kino sakau,viskas remiasi i kaina,uz tokius pinigus ka as sumokejau uz naujus daiktus,tai nieko nebuciau padoraus nusipirkes,o eit ir klausyt tu pardaveju nesamoniu,tai ne man jau telika rinkaus,kol nesidomejua tai tiek pripasakojo,kad pasimetes buvau,o apsikaiciau,tapau protingu ir nusipirkau to ko norejau ir nieko nereik nei girt nei kaltint

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 13:21   #30
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
paaiskinsiu savo pasirinkima,del klipschu,pirmoj eilej tai kaina kuria gavau,toje kategorijoje net arti nebuvo kazko,kitas dalykas resiveris normalus bus,tai kad ateiti jei ka noresiu keist,priekines koloneles galima bus dasipirkt
onkyo turi dvi zonas,gal ateiti panaudosiu,nes kas terasa turi geras dalykas o siaip nebuvo man ipatingu reikalavimu,nenorejau tik tu samsungo namu kino sakau,viskas remiasi i kaina,uz tokius pinigus ka as sumokejau uz naujus daiktus,tai nieko nebuciau padoraus nusipirkes,o eit ir klausyt tu pardaveju nesamoniu,tai ne man jau telika rinkaus,kol nesidomejua tai tiek pripasakojo,kad pasimetes buvau,o apsikaiciau,tapau protingu ir nusipirkau to ko norejau ir nieko nereik nei girt nei kaltint
pritariu as irgi taip megstu, pats issiaskini ir pasiimi kas patinka. esminis privalumas, kad kaltu nelieka, pasimokai ant savu , o tai yra realus tobulejimas
na o del prekybininku, na ka darysi, vargsam vadybininkam reikia gyventi ir kazka isiulyt, juk nuo to tiesiogiai priklauso ju atlyginimas. bet, zinoma, makaronu galetu maziau kabinti

ledas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.