Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-05-31, 11:45   #13871
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
menkas malonumas tas el sokas.

Buvo Lenkijoj mane uz plyta ir uz greiti sustabde Varsuvoj, svarbiausia as per ta tilta pries savaite vazevau ir policija budejo bet proignoravo. O cia nakti, tuscios gatves ir davaj babkiu kaulint. O as durniu junges kad su savim nevezioju ir isvis rasyk bauda i UK. Anksciau angliskai jie nerauke kaip ir lietuvoj tai beveik visada paleisdavo, o cia labai iskalbingi papuole. Zodziu nezinau kaip jie praleido bet istraukiau tel pafilmavau juos kai kysio reikalavo ir visa ta judesi. Tada keliese susoko mane uz ranku i varanoka. Blogai buvo kad vienas buvau tai isvis kaip rusijoj pasijutau. Po kokiu 10 min tas atidaro durys ir siulo deal'a - as prie ju istrinu video ir jie paleidzia mane
forumieciai vel klouna isryskino gal tavo prosenelis H.K.Andersenas buvo?

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-31, 13:39   #13872
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, keista situacija. Uzuodziau dyzelio kvapa masinoi stovint. X5 2002 m. 3.0d. Apziurejus matosi dyzelio prasiskverbimas. Nulekiau pas meistra pasiurejom "pucia" per purkstuka. Pakeite tarpine bet vistiek tas pats. Pakeitem visa purkstuka. Si problema isiprende, bet... Nesinau ar tai sutapimas ar ne, taciau masina pradejo netraukti ir atsirado garsas salone kai apsukos pakyla apie 1700 oro toks putimas atrodo, kad vejelis isijungtu ant max padeties. O kas keisciausia, kad isjungus pavara ant laisvos kai gazuoji to garso nera(arba as jo negirdziu) o tik vaziuojant ijungta pavara tas garsas yra. Kokios mintys. ačiū uz bet kokius patarimus. Aisku ryt varau i serviza, bet idomu isgirsti jusu nuomone. ačiū

Aisku cia ne mb bet vistiek yra protingu zmoniu. Ir tikrai patars kazka

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-31, 14:03   #13873
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Zydri vandenynai ten, zydra istorija sita.
nelygink su Vilnium, tuo labiau programeriai ant savo bangos ir naktiniai pasisedejimai pas juos pastoviai. Nepazinojau ir net nemaciau as to bahuriuko bet kiek kalba aplinkiniai geras bicas buvo ir drauge turejo

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-31, 14:04   #13874
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

nu jo, saliarka leidžia - tai keisti purkštuką...
aš nepamenu tavo motoro sandaros, bet kartais nereikia įsiurbimo kolektoriaus nuimti, kad prie purkštuko prieiti? jeigu reikia, tai tas pats šūdarankis bus blogai uždėjęs kokią tarpinę ir pučia kiaurai.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-31, 14:06   #13875
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
nu jo, saliarka leidžia - tai keisti purkštuką...
aš nepamenu tavo motoro sandaros, bet kartais nereikia įsiurbimo kolektoriaus nuimti, kad prie purkštuko prieiti? jeigu reikia, tai tas pats šūdarankis bus blogai uždėjęs kokią tarpinę ir pučia kiaurai.
Nu tai, kad tipo tie purkstukai nesitaiso arba taisosi brangiai ai nzn normalus zmogus daug metu pas ji varau visas savo geldas o purkstukas tas leido nzn ar pirmas ar paskutinis kaip skaiciuojasi zodziu prieky pciam (prie lempu) tai ji isimt nereikia nuimineti kolektoriaus �� visus kitus jau reikia

Ps man irgi persasi mintis, kad gali buti isiutbimo kolektorius trukes. Nes buvo draugui panasiai tik troikei, bet variklis tai tas pats
O alteroje is taves labiausiai tikejausi kazko konkretesnio
O pvz kokia turbina negalejo pasibaigti?

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-31, 14:15   #13876
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
nelygink su Vilnium, tuo labiau programeriai ant savo bangos ir naktiniai pasisedejimai pas juos pastoviai. Nepazinojau ir net nemaciau as to bahuriuko bet kiek kalba aplinkiniai geras bicas buvo ir drauge turejo
Tas tavo "geras" bicas yra sukcius apgaves daugybe zmoniu Europoje. Pasidomek jo "firma", tuo jo serveriu hostingu, tada pasiskaityk apgautu kliantu atsiliepimus EU forumuose. Apie sita veikeja anksciau buvo straipsnis, kaip LT teisesauga miega, nes nesugeba/nenori deramai isristi tokiu subriliu IT suktyvbiu susijusiu su hostingu .
O jeigu jis ne zydras, tai tada ir Petruskevicius yra heteroseksualas. Akis atmerk.
Du zydriukai aiskinosi meiles reikalus, ten tarp ju buna viskas daug audringiau nei tarp heteroseksualiu poru neistikimybes atveju.
Komentarai aisku ne saltinis, bet kai po kitomis kriminalinemis naujienomis buna 0 %, o po straipsniais apie si veikeja buna 90 % komentaru susijusiu su jo zydrumu, ta irgi nori nenori vercia daryti kai kurias isvadas....

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-31, 14:27   #13877
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Zinau kad petruska sulei per pertraukas ant kablio pakabintas kabedavo, bet kad jis pedrila tai nezinau ir nenoriu gylintis. O sita ITsnika net nesu mates kazkodel tik keista kai vieni apie ji noramaliai atsiliepia o kazkas komentaruose jau kuria pasakas apie mazaji paryziu. Ir sukciu as niekad nesmerkiu nes jie daugumoj protingi zmones tik pasirinko kitoki verslo modeli.

Netgi uz 'sukciu, apgavusima daugybe zmoniu ir imoniu europoj' as ranka paspausciau. Kai sika Lietuvoje aisku negrazu ir nepilietiska, bet kai taskosi uzsienyje tai normaliai.


Paskutinį kartą redagavo wzikas; 2015-05-31 14:35 val.
wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-31, 14:31   #13878
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Nu tai, kad tipo tie purkstukai nesitaiso arba taisosi brangiai ai nzn normalus zmogus daug metu pas ji varau visas savo geldas o purkstukas tas leido nzn ar pirmas ar paskutinis kaip skaiciuojasi zodziu prieky pciam (prie lempu) tai ji isimt nereikia nuimineti kolektoriaus �� visus kitus jau reikia

Ps man irgi persasi mintis, kad gali buti isiutbimo kolektorius trukes. Nes buvo draugui panasiai tik troikei, bet variklis tai tas pats
O alteroje is taves labiausiai tikejausi kazko konkretesnio
O pvz kokia turbina negalejo pasibaigti?
nu aš tik svarstau kol kas. plius su šitu varikliu esu tik kelis kartus susiduręs ir tai paviršutiniškai. esu už tai, kad pirma reikia peržiūrėti atliktus veiksmus. o tada galvoti ar tai sutapimas. nes dažnai būna, kad praleidžiama kokia smulkmena ir prasideda bajeriai.
purkštuką patikrintą dėjo ar belekokį? kodėl keitė šaibą jeigu leido saliarką? gal netyčia paliko seną šaibą?
trauka pasikeitė? dūmingumas?

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-31, 14:34   #13879
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
nu aš tik svarstau kol kas. plius su šitu varikliu esu tik kelis kartus susiduręs ir tai paviršutiniškai. esu už tai, kad pirma reikia peržiūrėti atliktus veiksmus. o tada galvoti ar tai sutapimas. nes dažnai būna, kad praleidžiama kokia smulkmena ir prasideda bajeriai.
purkštuką patikrintą dėjo ar belekokį? kodėl keitė šaibą jeigu leido saliarką? gal netyčia paliko seną šaibą?
trauka pasikeitė? dūmingumas?
Trauka pasikeite labai sumazejo. Dumingumas irgi pradejo duminti. Saiba keite nzn kodel? Nu galvojo gal, kad uzteks pakeisti saiba ir nebeleis bet neuzteko. Purkstuka dejo koki atveziau netikrinta nes reikejo greit masinos vaziuoti i varzybas su keturraciu, bet taip ir nenuvaziavau nes neturejau su kuo vilkti priekabos o tai jai saiba paliko sena tipo ji ikrito i varikli? As cia taip irgi svarstau apie varikli ir jo sandara pats budamas kelininku


Paskutinį kartą redagavo pucenas; 2015-05-31 14:40 val.
pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-31, 14:38   #13880
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

jei šnekam apie apatinę šaibą po purkštuku - per ją neįimanoma, kad leistu saliarkos. gali perduoti meistriukui, kad kitą kartą nevargtų.
gali būt kaltas ir lievas purkštukas, gali būt, kad kažkur oras praeina. sunku ką nors pasakyt. kažkas su kuru arba oru. abejais atvejais simptomai gali būt labai panašūs.

alteroja neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.