Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-08-22, 10:11   #31
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Pasikartosiu ka sakiau ir PM, IMHO svarbiausias kompo komponentas yra ekranas. Ne procas, ramai ir pan., kai kalbame apie paprasta useri. Aiskinti kodel manau nereikia?
Ir, jei tik finansai leidzia, SSD diskas is the must. Irgi manau visiems aisku kodel.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-08-22, 10:37   #32
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Su SSD, kaina zenkliai dideja. Mano nuomone tai yra nereikalinga paprastam vartotojui, nes reiks papildomai isorinio kieto disko multimedijos failam saugot. SSD reikalingesnis kas dirba su softu ar kompiuterio mobilumui gerint. Speju bus perkamas 15" ekranu, kas mano nuomone nera skirta nesiojimui. Ka pats atkreipciau demesi, tai I ekrana, kad butu neblizgus.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-08-22, 11:04   #33
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

I ekrana reikia kreipt demesi ne ar blizgus/neblizgus (cia pagal skini ir poreikius, abu turi privalumu) o i ekrano technologija. Laptopu ekranai labai gerai apzvelgiami nootebokcheck.
SSD...taip minusas kaina. Viskas. Toliau vien pliusai. Idealus variantas - kaikompe buna dvi vietos HDD. SSD i viena vieta, kuriam os ir softas, i kita vieta kad ir terabaitinis tradicinis hdd visokiai medijai. Pas mane pvz. butent toks variantas.
Jei kompa reikia nesiotis pastoviai, univeras, biblioteka, parke ant suoliuko - zinoma mazas apie 13 coliu kompiukas su ssd disku.
Jei kompas pernesamas - namai/darbas/sveciai - absoliuciai jokiu problemu nera ir su 17 coliu laptopu. As rinkausi butent toki varianta, 17 coliu pc, jis labiau pernesamas zinoma, bet privalumai pries visokius 12 coliu sudukus perforamnce/kokybes/kaifo dirbti atzvilgiu - milziniski.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-08-22, 11:09   #34
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Maniskis Macbook yra 17 coliu ir tikrai nestis i gatve yra baisiai nepatogus, nei masinoj po sedyne negalima paslept. Pradedu ziuretis kazka mazo isinesimui ir akis krypsta i iPad, nors anksciau labai juos krtikavau. Idealaus viskam nebus niekad.

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-08-22, 11:21   #35
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

mano ekraną čia kažkas irgi buvo išpeikę, kad nieko gero, bet pats jau metai kaip turiu ir jokių priekaištu neturiu. kas, kad palenkus ekraną praščiau matos, bet tai man nėra kažkokia tragedija,. kai gali pasilenkt ir pasidaryt kaip tau patogu. 17" tai išvis tragedija. man idealiausia 14" ir jei reikia darbui, prisijungiu prie normalaus dydelio ekrano. aišku 14" bragesnis variantas iškart nei 15". už dydį ir svorį turi mokėt. už tokią sumą su SSD nenupirksi, geriau žiūrėt optimaliausią variantą pagal technines sąvybes ir, kad pats korpusas būtų kokybiškiau padarytas. tą SSD jei labai jau reiktų, galima ir ateity įsimest, nors aš labai abejojų ar to prireiktų paprastam vartotojui.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-08-22, 11:23   #36
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
mano ekraną čia kažkas irgi buvo išpeikę, kad nieko gero, bet pats jau metai kaip turiu ir jokių priekaištu neturiu. kas, kad palenkus ekraną praščiau matos, bet tai man nėra kažkokia tragedija,. kai gali pasilenkt ir pasidaryt kaip tau patogu. 17" tai išvis tragedija. man idealiausia 14" ir jei reikia darbui, prisijungiu prie normalaus dydelio ekrano. aišku 14" bragesnis variantas iškart nei 15". už dydį ir svorį turi mokėt.
Darbui ir laisvalaikiui 17 pasaku pasaka. Vienintelis trukumas kaina ir rupestis isinesant.

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-08-22, 12:01   #37
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Simso, nustok sprest pagal save. As kiek zmoniu esu pastates SSD, tai uzsikrovimo, programu startavimo greicio pokytis i teigiama puse toooks zenklus, kad visi svaigo ir sake kad tai nerealus dalykas ir visi absoliuciai buvo labai patenkinti ir patenkinti iki siol. Ir visi paprasti vartotojai. Ar supranti, kad gal tau ir pofig ar kompas kraunasi per 2 minuteas ar per 14 sekundziu, bet daugumai zmoniu tai yra tiesiog malonu. nebutina visur ieskoti naudos, tieisog kaifas kai kompas yra greitas ir tiek.
Va, neseniai bendradarbiui pakeiciau paprasta hdd i ssd, tai jis po savaites pasake kad nesupranta kaip iki siol galejo sedeti su paprastu hdd.
Galvok kaip nori, o as manau kad paprastam varotojui ssd yra geris.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-08-22, 12:02   #38
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Garbanius View Post
Darbui ir laisvalaikiui 17 pasaku pasaka. Vienintelis trukumas kaina ir rupestis isinesant.
Butent. Bet ne visi tai supranta.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-08-22, 13:07   #39
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Simso, nustok sprest pagal save. As kiek zmoniu esu pastates SSD, tai uzsikrovimo, programu startavimo greicio pokytis i teigiama puse toooks zenklus, kad visi svaigo ir sake kad tai nerealus dalykas ir visi absoliuciai buvo labai patenkinti ir patenkinti iki siol. Ir visi paprasti vartotojai. Ar supranti, kad gal tau ir pofig ar kompas kraunasi per 2 minuteas ar per 14 sekundziu, bet daugumai zmoniu tai yra tiesiog malonu. nebutina visur ieskoti naudos, tieisog kaifas kai kompas yra greitas ir tiek.
Va, neseniai bendradarbiui pakeiciau paprasta hdd i ssd, tai jis po savaites pasake kad nesupranta kaip iki siol galejo sedeti su paprastu hdd.
Galvok kaip nori, o as manau kad paprastam varotojui ssd yra geris.
jei pinigai nėra problema tai kodėl gi ne, bet ką rinktųs paprastas vartotojas ar 750gb papastą hdd ar 128gb kuris turbūt yra brangesnis SSD ? aš pats tik už SSD, bet turiu ir įšorinį hdd multimedijei. ar tu nesuvoki tokio dalyko, kad už 1700lt nenupirksi normalaus loptopo su SSD ? nebent tik pigiaką samsungo ultrabooką arba vogtą. viskas remias į pinigus. beje skirtumo nuo paprasto hdd perėjus prie ssd nelabai ir pastebėjau, skirtumas jaučias ryškiai, kai nuo ssd pereini prie hdd ;]
Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Butent. Bet ne visi tai supranta.
o tu nesupranti, kad loptopas yra perkamas pagal tai kam jis bus naudojamas. aš loptopą daug ir dažnai nešiojuos tašėj, tai į darbą, tai į įrašų studiją, tai namie iš kambario į kambarį, bei kelionėse. man 17" būtų tragedija. tiek tu tiek aš išsakiau savo nuomonę, gal tuom ir baikim ;]


Paskutinį kartą redagavo simaso; 2013-08-22 13:15 val.
simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-08-22, 13:19   #40
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

As apie pinigus ir nekalbejau. Be abejo uz 1700 niekas neiseina padoraus. Del to niekada ir nesiulau uz tokias babkes pirkti laptopo. Bet cia tik mano nuomone. As manau kad jei ismanusis - tai tik vienas flagmanu, jei laptopas - tai ne pigesnis nei 3 gabalai ir i virsu. nemegstu kompromisu. Bet cia tik mano nuomone, nesigincykim

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.