Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-09-21, 22:03   #1
Eaz
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-09-09
Pranešimai: 18

Eaz is on a distinguished road



Standartinis W215 Cl500

Sveiki, jusu forume kaip ir esu naujokas tai pradesiu nuo to, kad pasidalinsiu savuoju

Pries metus isigijau 2001m cl nors buvau neapsisprendes ka geriau ar r230 sl ar si bet pasilikau vis del to prie Cl. Bukle buvo kaip ir puse velnio rudziu nematyt viskas kaip ir Buvo tvarkoje tada pradejau galvot kaip pakeist truputi isore ir po metu darbo Stai kas gavosi
Planuose liko persiuti visa salona, ir kaska daryti su sirdele tik nezinau ar is to pacio kaska gimdyti ar Tiesiog pirkti 55amg musta ir viska tiesiog persideti
Ir dar turiu prie to pacio viena klausima niekaip neissiaiskinu kartais jis ilgai suka starteri ir tik ant galo uzsikuria arba tik is antro karto Bet tai buna tik kai pasiles variklis ir pastovi kokia 10min nes jai bandau salta varikli uzkurti kuriasi be problemi jai tik uzgesines iskarto taip pat be problemu uzsikuria bet jai kaskur po desimties minuciu bandau tada jau ilgiau suka starteri aisku nebuvo kad neuzsikurtu, bet visviena tai man labai nepatinka ieskodamas gedimo Pakeiciau OT sensoriu, zvakes, purkstukus bet visviena tas pats gal esate kada susidure su tuo ar zinote kas galetu buti

[/IMG]


[/IMG]





[/IMG]

Eaz neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.