Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-06-14, 10:54   #131
inferno
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-21
Gyvenamoji Vieta: Avižieniai
Pranešimai: 341

inferno is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
tai pas mane irgi neturbo, 2,5 20v. Ir apie greitį gerai pastebėjai - jei pagal taisykles, tikrai nelipa tavo 20v? Jei taip, kaip važiuoja žemais sūkiais? Man kas keista, kad lygioj vietoj gali bėgius jungt nuo 1000/1100 rpm, ir važiuoja, vibracija minimali, jokio purtymosi.
kas tas 20v ?? mano tiek neturi kilovatu man rodos, paprastas mano motoriukas ne plyta . mano ant žemu apsuku biški garsa skleidžia ir vibruoja bet itariu čia su sankaba jau nusimatomos problemos bet kol važiuoja nieko nekeisiu šiaip netrukčioja ant žemų ... bet aš taip nekankinu savo variklio kažka girdejau kad ant žemų apsukų ideklam kenkia alkuninio veleno

inferno neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-14, 10:58   #132
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Negerai ant žemų, čia tik šiaip pastebėjimas - turbininiai kratytis iškart pradeda, o šitie, senukai, kleksi ir važiuoja toliau Prie kiek normalioj sąlygom jungi bėgius? Aš prie 2000rpm, jei skubi daugiau - prie 2500.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-14, 12:11   #133
inferno
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-21
Gyvenamoji Vieta: Avižieniai
Pranešimai: 341

inferno is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Negerai ant žemų, čia tik šiaip pastebėjimas - turbininiai kratytis iškart pradeda, o šitie, senukai, kleksi ir važiuoja toliau Prie kiek normalioj sąlygom jungi bėgius? Aš prie 2000rpm, jei skubi daugiau - prie 2500.
na dėl tos sankabos tai jei esant 50-60 greičiuj jungi ketvirta ant kokiu 2000 rpm tai toks žemas garsas buna ir tokia vidutinio dažnio vibracija per visa mašina poto baigiasi šiaip kažkur 2500 jungiu ... nu taip intuityviai jungiu nežiūriu tiksliai kiek ... bet šiaip daugiau 3000 apsuku neduodu niekad taupau ... senelis juk vistiek

inferno neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-14, 12:16   #134
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Jau įsivaizduoju, kaip prieš jus vokietis taupydavo, autobane tapkė iki dugno nuspaudęs 160km/h kiekvieną dieną

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-14, 12:28   #135
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Gerai, kad tik įsivaizduoji, o neturi krištolinio rutulio

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-14, 15:27   #136
inferno
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-21
Gyvenamoji Vieta: Avižieniai
Pranešimai: 341

inferno is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Jau įsivaizduoju, kaip prieš jus vokietis taupydavo, autobane tapkė iki dugno nuspaudęs 160km/h kiekvieną dieną
tai koks skirtumas svarbu mašina džiaugsma teikia vairuojant visa kita yra subjektyvu

inferno neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-17, 06:41   #137
budzis
 
budzis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-07-20
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 229

budzis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SE500 View Post
Naujas matyt, o "šrote" kiek?
srote pilnas liukas 700 lt
cia Kursenu kaina,o kitaip neparduoda.......

budzis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-17, 06:47   #138
budzis
 
budzis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-07-20
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 229

budzis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė inferno View Post
budzi ar tas landzbergis su trilitriu smagiai eina ? nu ar nebūna kad i kalna reik begi permest mažesni ??
kad zinok uztenko to 3.0 per akis nes jis ir tenaudojamas lengvam pasivazinejimui..bet jei reikia uzspaudi ir juda...
..tik zinau viena,kai ilgesni laika su juo nevaziuoji...po to vel uzsedi tai blyn minkstumo,patogumo,vibracijos ir triuksmo nebuvimo jo viduje oi kaip truksta naujesniose automobiliuose.... ech ..negaila nei ieno isleito lito..

budzis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-17, 06:55   #139
budzis
 
budzis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-07-20
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 229

budzis is on a distinguished road



Standartinis

o del liuko daliu tai apsisprendziau pirkti naujas...aiskus ne uz "Silberauto" kainas, (kazkada jie man ir variklio pagalve siule uz 400 lt,nors ji identiska ir kodu nuo w123,tai ja gavau uz 27lt ji ir nauja ,ir orginli...dar reduktoriaus pagabinamja guma ar kaip ji ten vadinasi...siule uz 700lt ,susivairavau uz 340..tad siek tiek kantrybes,pazinciu ir manau bus viskas kaip priklauso),..nes sena idesi vistiek metalas bus pavarges,sudesi kokius ant ribos..po to vel sulus,arba bijosi liuka atidaryti,tai tuo paciu ardymu tvarkyti ir uzmirsti ta beda..nes beardant vel kelis kartus nuimant stogo apmusimus tai iplys tai dar kokiu bedu atsiras...viena karta gyvename..ir nervai daugiau kainuoja ..plius dar is kainos isskaiciuosiu likusias sveikas dalis juk vistiek kazkam ju prireiks

budzis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-17, 07:00   #140
budzis
 
budzis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-07-20
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 229

budzis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė inferno View Post
tai koks skirtumas svarbu mašina džiaugsma teikia vairuojant visa kita yra subjektyvu
o ir 160 nera jau cia labai daug
juk laiku keiciant tepalus,normalei padarius apkatke,nemanau,kad cia l didelis blogis...jei tai butu visiskas negeris automobiliui manau gmykliskai neleistu virsyti ribas...
..ir jei labai pasigilinus tai mano auto vokieciu net nekvepia ..nors galejo sedeti drutas juodukas...ir jau tada ne vriklio bedos,o sedynes isluzimo( kas mb irgi yra nestipri vieta ..tiesa ja kazkada taip pat perrinkau..nes buvo truputi pakrypus

budzis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.