Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-10-08, 20:36   #51
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

eBay galima be problemų ir nekeičiant. dar, ebay galima turėt ir kelis adresus, taip kad tikrai nėra problemų. DX adresą ima, kurį duodi registracijos metu, per user profile irgi galima pakeist. Amazonės nežinau, nesinaudojau dar.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-08, 20:42   #52
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
eBay galima be problemų ir nekeičiant. dar, ebay galima turėt ir kelis adresus, taip kad tikrai nėra problemų. DX adresą ima, kurį duodi registracijos metu, per user profile irgi galima pakeist. Amazonės nežinau, nesinaudojau dar.
jaigu ebay pardavejas raso jog issius pagal paypalo adresa, tai patikek be papildomo palaiminimo ir ateis paypalo adresu, patikrinta nekarta nuvaziuota 100km

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-08, 21:31   #53
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Gal netiksliai parašiau - taip, jei pardavėjas taip rašo ir nešneki, jis turi pilną teisę ir taip ir padaro. Bet jei rašo, kad siunčia PP adresu, prieš aukciono pabaigą spėji sukontaktuot, tai iš kokių 12-15 atvejų gal tik pora buvo atsisakę siųsti.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-09, 07:49   #54
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

turiu du adresus, vieną čia Vilniuje, kitą UK (tėvas kur gyvena), tai tiesiog keitalioju tuos adresus kai kažką perkuosi ir siunčiuosi ten, kur parankiau. Tiesa, turiu ir du skirtingus paypal acountus, vienas lietuviškas, kitas su UK kortele, bet nelabai naudojuosi UK variantu, užtenka LT, nes anksčiau dauguma pardavėjų siųsdavo pagal PayPal adresą, dabar kai sistema truputį pasikeitė, tai retai kur naudojamas variantas, eBay adresą pardavėjas ima

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-09, 18:23   #55
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Invoice raso visada ebay nurodyta adresa, tad pardavejas siuncia i ta adresa kuris invoice nurodytas. Bet jei pardavejas pazymejas kad siuncia i pp adresa, o tu nurodai kita ir jis patikrins adresus tada tau nesius apskritai. Jei nepazymejas kad siuncia i pp tada gali ramia galva laukt i nurodyta invoice adresa. Nors yra isimciu, esu rizikaves ir visada mano naudai viskas gaudavosi.

iMechanic neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-22, 14:51   #56
gNt
 
gNt's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-29
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 324

gNt is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, prikelsiu tema, gal kas esate susidure tokioje situacijoje.
Dalyvavau aukcijone www.ebay.de laimejau remus'o galini bakeli kainuoja kone 200 euru, susirasiau su pardaveju paprasiau, kad atsiustu man invoice, kad galeciau apmoketi. tuomet man jis atrase, kad pas juos vokietijoje nera labai paplites paypal'as kuris man kaip pirkejui garantuoja sauguma jei kiltu kokiu nors problemu. Taigi jis man atsiunte savo banko duomenis, vardas pavarde ir visa kita ir praso pervesti pinigus i jo saskaita ir tuomet jis issius laimeta bakeli. Kazkaip atrodo man viskas itartina, juk jeigu jis gauna pinigus jei nori gali ir neissiust siuntinio, ir nebebutu man kur kreiptis ir irodyti, kad likau apmautas, ar ne taip ? gal kas esate susidure su tokiais pardavejais ? Tiesa ebay feedbackas pas ji 100%, patyrinejus jo feedbacka panasu, kad bakeliu pardave apie ~30, ir pirkejai buvo vokieciai

__________________
CLK 320CDI (C209)
gNt neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-22, 16:30   #57
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Tu esi pats kaltas, nes prieš statydamas turėjai paskaityti apmokėjimo būdus, kuriuos leidžia pirkėjas. IR pirkėjas sako tiesą, paypal jau plačiai žinomas, bet dalies vokiečių nenaudojamas. Jei turi 100% bewertungą, ir daug pardavęs, rizika minimali, atisųs.
Prašyk, kad siųst per dhl arba deutsche post/dpd, žodžiu per tokią tarnybą, kad gautum sekimo numerį, pagal kurį matysi, kada/kur yra tavo siunta. viskas bus ok.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-26, 21:11   #58
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Gal kas esat pirke is www.aliexpress.com ? Ne vienas pardavejas nenurodo apmokejimo budo per PayPal. Nurodo tik MasterCard, Visa, Maestro ir Alipay. Kazkada kazkur skaiciau apie tuos ciurkas is alibaba, kad jei ner paypalo tai aferiugos, bet ten pas vienus yra, pas kitus nera. O tam aliexpress isvis pas nieka ner paypalo

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-26, 21:28   #59
liutasss
 
liutasss's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-17
Pranešimai: 665

liutasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
Gal kas esat pirke is www.aliexpress.com ? Ne vienas pardavejas nenurodo apmokejimo budo per PayPal. Nurodo tik MasterCard, Visa, Maestro ir Alipay. Kazkada kazkur skaiciau apie tuos ciurkas is alibaba, kad jei ner paypalo tai aferiugos, bet ten pas vienus yra, pas kitus nera. O tam aliexpress isvis pas nieka ner paypalo
esu pirkes nemazai kartu tik viena karta atsiunte sportinius batelius vietoj fotiko
kita karta esu parsisiuntes akmeni

liutasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-26, 21:31   #60
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis


__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.