Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-12-05, 10:45   #31
Marigas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-11-24
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 31

Marigas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arisimo View Post
Kažkas iš forumiečių rašė, kad pirko silberyje rėlę. Kartu su diagnostika, darbu ir rėle sumokėjo 200€. Tai bent originali bus tada.

rele 155 eurai su akcija
Cia as tas laimingasis buvau, ant tos reles dezutes buvo merso zenklas ir made in germany, dar aisku numeriu kruva, sitam forume paminejas tuos numerius buvau, o siaip jei nori atsekt pagal auto modeli, tai rasi ta numeriuka reles pagal zemiau nurodyta linka, beru jas gamina, itariu, kad pas mane ir BERU, bent jau sena originali tokia buvo, jas patobulino siek tiek, nes tos senos niekam tike buvo, dabar su naujais numeriukais eina jos


http://beru.federalmogul.com/e-catalogue/vehicle

pigiausios reles yra zemiau nurodytame linke, uz 127 eur buciau gaves tokia pacia be akcijos

http://www.iauto.lt/detales/1119339/...em_GSE114_BERU

Marigas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-05, 10:58   #32
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

ten kaina nurodyta didmenininkams,turiu drauga tai parveža šiandien nauja beru GSE114 už 122eurus,labai tikiuosi kad baigsis nesamones,nemegstu kai automobilije kas nors neveikia ,arba veikia ne taip kaip turi veikti...o senaja bandysiu susiremontuot,yra bachuras kuris superka sugedusias tokias reles -tik neardytas po 3-5 eurus kaina juokinga ,bet geriau negu išmest...

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-05, 11:17   #33
Marigas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-11-24
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 31

Marigas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
ten kaina nurodyta didmenininkams,turiu drauga tai parveža šiandien nauja beru GSE114 už 122eurus,labai tikiuosi kad baigsis nesamones,nemegstu kai automobilije kas nors neveikia ,arba veikia ne taip kaip turi veikti...o senaja bandysiu susiremontuot,yra bachuras kuris superka sugedusias tokias reles -tik neardytas po 3-5 eurus kaina juokinga ,bet geriau negu išmest...
127 eurai jie sake, ryte uzsakai vakare pasiimi, as kaip ir ne didmeninkas buvau

Marigas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-05, 15:04   #34
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

rele ideta ,vel viskas gerai

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-05, 21:36   #35
Marigas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-11-24
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 31

Marigas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
rele ideta ,vel viskas gerai

Na dziugu girdet, o man kaip anksciau forume buvau minejas, varikliui uzsivedus uzsidega pakaitinimo zvakiu indikatorius ir neuzilgo uzgesta, bet vis neprisiruosiu pakeist zvakiu (bosch i beru), nes po reles pakeitimo auto pradejo kurtis be problemu, nors dar rimtu salciu nebuvo,siaip ar taip radau beru zvakes po 10 euru, reikalui esant pasikeisiu, gana lengvai jos pas mane issisuka

Marigas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-06, 07:42   #36
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Marigas View Post
Na dziugu girdet, o man kaip anksciau forume buvau minejas, varikliui uzsivedus uzsidega pakaitinimo zvakiu indikatorius ir neuzilgo uzgesta, bet vis neprisiruosiu pakeist zvakiu (bosch i beru), nes po reles pakeitimo auto pradejo kurtis be problemu, nors dar rimtu salciu nebuvo,siaip ar taip radau beru zvakes po 10 euru, reikalui esant pasikeisiu, gana lengvai jos pas mane issisuka
po 10 euru žvakes,keista kad taip pigiai,ar tikrai 4,4v,nes kai sau ieškojausi 2vnt,tai pigiausiai po 13,80e radau,o šiaip visur nuo 18 ir iki 20 euru......
dabar pakeitus rele tai širdis džiaugiasi kad starteris pasuka ir iš karto užsikuria , prieš tai sukdavo kokias 5-8 s ir labai nervuodavo,atrode senas laužas ir tas geriau kuriasi....

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-06, 17:35   #37
Marigas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-11-24
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 31

Marigas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
po 10 euru žvakes,keista kad taip pigiai,ar tikrai 4,4v,nes kai sau ieškojausi 2vnt,tai pigiausiai po 13,80e radau,o šiaip visur nuo 18 ir iki 20 euru......
dabar pakeitus rele tai širdis džiaugiasi kad starteris pasuka ir iš karto užsikuria , prieš tai sukdavo kokias 5-8 s ir labai nervuodavo,atrode senas laužas ir tas geriau kuriasi....

Cia autodetales Juozapaviciaus pr. Kaune, siaip apie 13 euru nori uz viena beru 4,4 v, bet su nuolaidu kodu ape 10 gaunasi eur

Marigas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-06, 17:37   #38
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Marigas View Post
Cia autodetales Juozapaviciaus pr. Kaune, siaip apie 13 euru nori uz viena beru 4,4 v, bet su nuolaidu kodu ape 10 gaunasi eur
kažkur netoli "Šilo"?ar prieeš buvusi autobusu parka?ir iš kur koda gauni ?

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-07, 09:02   #39
Marigas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-11-24
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 31

Marigas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
kažkur netoli "Šilo"?ar prieeš buvusi autobusu parka?ir iš kur koda gauni ?

Nuo centro vaziuojant uz silo i desine, o tas kodas tai tam tikroms firmoms, viesint nenoreciau, nes paskui pats nuolaidu negausiu . (ta parduotuve duoda tam tikrom imonem nuolaidas ir priskiria tam tikra nuolaidu koda). Siaip nenoriu ju reklamuot, bet pardavineja zinomu firmu kokybiskas detales uz gana gera kaina, na bent man taip atrodo

Marigas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-07, 18:31   #40
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

tai va kai beda prispirs reikes ieškot ,arba taves , arba firmos su kodu

amerika neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.