Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2018-04-18, 06:40   #191
utiutiu
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-04
Pranešimai: 582

utiutiu is on a distinguished road



Standartinis

nu n.... TIK del priekinio bamperio tech atime?? o gal numeriu nebuvo ?

utiutiu neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-04-18, 06:50   #192
KlaidasV
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-30
Pranešimai: 146

KlaidasV is on a distinguished road



Standartinis

Toliau - IDOMIAU
Kadangi taip jau gavosi, kad r19 ratukai liko pas mane, tai nuspresta pasidarbuoti prie MB Tai va, susimontavau padangeles, užsidėjau ratus ir žiūriu, kad viskas gana gud atrodo, tai kaa, lekiu i garaža prigriebiu jau visa žiema gulėjusias spyruokles ir važiuoju krautis jų. Sudėjau priekyje. Nuleidus mašina nuo dankrato buvau labai patenkintas vaizdu, nes sukrito tiek kiek norėjau, bet cia bajeriai dar nesibaige, kaip žinoma, pavažinejus kažkiek km jos susistovi i savo vietas ir sukrenta daaaarr.... o maaaan jau taip per akis drooopoo! Naa ir pakritom daaar, vaizdas aisku man patinka ir viskas guud, bet važiavimui jau reikia turėti skilu, nes susukus vairą tarp sparno ir padangos lieka +- 5mm tarpelis, o jei nelygus posukis mieste staigus, tai pasigirsta ir arkų rubinimas. Na ka bandysiu šį reikalą spresti su kitomis padangomis, imsiu siauras, kad butu strecho ir sudesiu i prieki rastafkes, nes dabar priekyje fitmento visiskai realiai nera, nooors man ir patinka, kai priekis palindes i arkas )
Reikalai su galu, negavau suspaudeju, tad i gala nesukroviau spyruoklių, liko stock, bet ištiesu nusprendžiau kuri laiką taip ir palikti, nes gaunasi tokia strelė ir man visai ji patinka, agresyvumo tikriausiai suteikia mašinai tiesa i gala kai sudėjau ratus vaizdas buvo geras, bet sudėjus dar rastafkes, asmeniškai man vaizdas dar pagerejo :P
Toliaaau, na kadangi man vaizdas jau patiko ir atsisakiau cabrio, tai nusprendžiau dar pažaisti su mb, planu labai daug, bet netuščiažodžiaukim, tegul darbai kalba už save.
Toliau - nusipoliravau visa kebula, lempas ir t.t... pasidengiau danga, vaizdas pagerėjo, mašina blizga Toliau - su draugu aptraukėm stoga juoda plevele ( panoramine, nu kažkas pan ) Aisku, kai mašina tamsi, nelabai ji ir matosi, susilieja...
Toooliau - Kadangi jau krapštausi prie jos, taiii Didžiausias modas, nusisveičiau suportus, apsaugines skardas ir t.t. apsaugas ir pan nusidažiau juoda matine spalva, o del suportu, tai šoviau iš lempos Raudona - Atsibodus, tai paimiau Geltona ir nudažiau, vos tik nudažius nu blyn** galvoju, drakonas Bet sudejus ratus, tikrai isipaise tie geltoni suportai i bendra vaizda ir laabai gud atrodo, bent jau mano akiai ir draugu!
Toliau - Sutvarkyta bagažinė, nes atsibodo atidarinėti jąą su rakteliu, o bėda buvo tik tame, kad prie spyneles bagažinės buvo pasioksidavus fyškė, bet aišku aš pradėjau nuo laidų prisiskaites forumuose...
Gal nieko nepamiršau paminėti, žodžiu neišeinu per dienas iš garažo, vis kažka randu ką pasikrapštyti prie jos
O toliau kas vyks su juo imesiu kai tik gausiu siuntinukus
Taip, kad iki greito o čia keletas random paprastu foto, kad nebūtų taip nuobodu




KlaidasV neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-04-18, 09:47   #193
KlaidasV
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-30
Pranešimai: 146

KlaidasV is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė utiutiu View Post
nu n.... TIK del priekinio bamperio tech atime?? o gal numeriu nebuvo ?
Tik del bamperio numeris buvo, del jo nieko nesake

KlaidasV neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-04-18, 10:34   #194
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

galiniai ratai jau pagal mane perdaug islinde ir jau dek nedejas siauras padangas i gala, vistiek rubins ant nelygumu
As tai zeminciau gala, kad stovetu vienodai su priekiu ir deciau zymiai siauresnes rastavkes i gala

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-04-18, 10:42   #195
KlaidasV
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-30
Pranešimai: 146

KlaidasV is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
galiniai ratai jau pagal mane perdaug islinde ir jau dek nedejas siauras padangas i gala, vistiek rubins ant nelygumu
As tai zeminciau gala, kad stovetu vienodai su priekiu ir deciau zymiai siauresnes rastavkes i gala
Nerubins su siauresnem, dabar tik vos vos rubina Realiai ratlankis eina su lyg arka
Kolkas nieko nekeisiu su vaziuokle, mane tenkina toks vaizdas

KlaidasV neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-04-18, 11:25   #196
Willeris
 
Willeris's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2012-11-17
Gyvenamoji Vieta: Kėdainiai
Pranešimai: 3,036

Willeris is on a distinguished road



Standartinis

sutinku su vanix realiai, dabar atrodo kaip prieky lūžusios spyruoklės, leisk galą žmoniškai, pakris, suvirs ratai, čiut dar palys vidun kai mašina sužemės , jeigu dar padanga siauresnė bus ir viskas suguls į vietą, teliks priekio spaceriai

__________________




blue W203 '03 stance | black W124 '91 restored | blue W211 '03 fl

now black W219 '06 daily
Willeris neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-04-18, 12:00   #197
Motodec
 
Motodec's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-01-16
Gyvenamoji Vieta: Mastaičių kaimas - Alytus
Pranešimai: 418

Motodec is on a distinguished road



Standartinis

Galui perdaug islinde ratlankiai ~5-10mm, prieki kilstelt per gumas 5mm nepamaisys. Aisku as gal ir nieko nesuprantu auto estetikoj

__________________
motodec.com
Motodec neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-04-18, 12:00   #198
KlaidasV
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-30
Pranešimai: 146

KlaidasV is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Willeris View Post
sutinku su vanix realiai, dabar atrodo kaip prieky lūžusios spyruoklės, leisk galą žmoniškai, pakris, suvirs ratai, čiut dar palys vidun kai mašina sužemės , jeigu dar padanga siauresnė bus ir viskas suguls į vietą, teliks priekio spaceriai
Na matysim del galo, matai bijau i gala deti spyruokles, nes gali buti, kad žiauriai numes gala... Reikia realiai pamatyti, su galu tikrai viskas ok per foto tik taip atrodo jog galas aukstai stovi Willeri gal Kada kaune koki meet, pamatysi realiai vaizda

KlaidasV neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-04-18, 16:18   #199
Tajus
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2018-01-21
Pranešimai: 13

Tajus is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KlaidasV View Post
Na matysim del galo, matai bijau i gala deti spyruokles, nes gali buti, kad žiauriai numes gala... Reikia realiai pamatyti, su galu tikrai viskas ok per foto tik taip atrodo jog galas aukstai stovi Willeri gal Kada kaune koki meet, pamatysi realiai vaizda
Cia buves ex Taxas??

Tajus neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-04-18, 17:18   #200
KlaidasV
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-30
Pranešimai: 146

KlaidasV is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tajus View Post
Cia buves ex Taxas??
Čia ikasti norėjai? :O Gal ir buves taxas, gal ir nuomos mašina, koks skirtumas ) Nematau čia kažko blogo :P Taip, kad tikrai neiskaudinai manes

KlaidasV neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.