Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Old 2017-03-05, 14:46   #1
sanfrancisco
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-23
Pranešimai: 1

sanfrancisco is on a distinguished road



Standartinis del variklio om606 reikia patarimu

sveiki , esu naujokas su mb automobiliais kiek galejau tiek apsiskaiciau apie man rupimus klausimus bet pilnai visko nesudeliojau i vietas ... reikia jusu patarimu kas buvote su tuo susidure .
O situacija tokia, bandysiu deti i kateri varikli om606 is mb e300 130kw . ten siurblys eina su elektra, man reikia ji pakeisti i pilnai mechanini , prie to pacio kad islosciau dar kazkiek galios manau reiketu deti su 6mm plundzeriu .
kokia kaina siurblio butu jeigu sukomplektuoti su 6mm plundzeriu ? nuo kokio variklio konkreciai reiketu ieskoti ?
kiek standartine turbina galetu laikyti ag? ar reiketu pakeisti i didesne? reikia kad variklis ir agregatai dirbtu su rezervu ir negestu

gal kas galite parekomentduoti kur galeciau gauti siurbli, ar zmogu su kuriuo galeciau pasikonsultuoti del daliu ar technines puses klausimu...

sanfrancisco neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.