Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2021-04-27, 20:36   #30111
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

tik bėda ta, kad pajaust tą luxury premium vairavimo malonumą, reikia bent v8

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-27, 21:17   #30112
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
pucenai, jei pradėsiu valgyt kebabus ir vairuot 2,2 dyzelį, tada ir būsiu tas "kas antras"
A supratau. Kad man dievas duotu tiek sveikatos. Dar koki 10 - 15 metu. Pratraukti. Ir pamatyti kaip simaso vaziuoja su kokiu 3 cilindru toyota

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-27, 21:25   #30113
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
A supratau. Kad man dievas duotu tiek sveikatos. Dar koki 10 - 15 metu. Pratraukti. Ir pamatyti kaip simaso vaziuoja su kokiu 3 cilindru toyota
norėčiau, kad mane pamatytum važinėjanti su porsche 911 ar kažkuo panašaus

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-27, 21:59   #30114
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Mercedes koncernas tai ne vaikų darželis, tai didžiulė industrija su didžiuliais pinigais bei didžiuliais akcininkų lūkesčiais. Simaso, tu gal ir norėtum būt kietas roko muzikantas, važinėt po pasaulį su gastrolėm, kurt muzika ir nieko daugiau. Bet dėja, tenka ir kitokios duonos paragaut, ar ne?

Jei yra paklausa, pasiūla visada atsiras. Kaip kadaise sakė Žąs, jei publika nori kad męs dainuotume "Septyni ožiukai" , męs grosim juos, mum valgyti irgi reikia.

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-27, 22:05   #30115
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Mercedes koncernas tai ne vaikų darželis, tai didžiulė industrija su didžiuliais pinigais bei didžiuliais akcininkų lūkesčiais. Simaso, tu gal ir norėtum būt kietas roko muzikantas, važinėt po pasaulį su gastrolėm, kurt muzika ir nieko daugiau. Bet dėja, tenka ir kitokios duonos paragaut, ar ne?

Jei yra paklausa, pasiūla visada atsiras. Kaip kadaise sakė Žąs, jei publika nori kad męs dainuotume "Septyni ožiukai" , męs grosim juos, mum valgyti irgi reikia.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-27, 22:15   #30116
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Mercedes koncernas tai ne vaikų darželis, tai didžiulė industrija su didžiuliais pinigais bei didžiuliais akcininkų lūkesčiais. Simaso, tu gal ir norėtum būt kietas roko muzikantas, važinėt po pasaulį su gastrolėm, kurt muzika ir nieko daugiau. Bet dėja, tenka ir kitokios duonos paragaut, ar ne?

Jei yra paklausa, pasiūla visada atsiras. Kaip kadaise sakė Žąs, jei publika nori kad męs dainuotume "Septyni ožiukai" , męs grosim juos, mum valgyti irgi reikia.
Artūrai, visa tai aišku turbūt visiems, bet ką aš norėjau pasakyt, kad merso prestižas yra gerokai mažesnis, nei seniau, ir Mersas pats pasirinko tokį kelią. Bentley ar Rolls Royce kažin ar sukurs konkurenta WV Golfui, nes yra kitokia vizija, kuri man asmeniškai labiau patinka, nei merso Galėčiau duot nevieną pvz su kitais brandais su kitais gaminiais, kur vieni išlaiko perstižą - gamina mažiau, parduoda brangiau ir visi nori, o yra kas gamina daug, kad visiems įtikt ir nėra jų produkcija tokia geidžiama, nors ir populiari
P.S. gastroliuot aš noriu kuo mažiau, nes tai tikrai vargina, labiau man patinktų SEL'o modelis, keli koncertai per metus už brangiai )

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-27, 22:18   #30117
Modestas_
 
Modestas_'s Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-07
Pranešimai: 274

Modestas_ is on a distinguished road



Standartinis

Ar fraze ,,kiek anglisku masinu siandien yra angliskos" neskamba kaip anekdotas ?

Modestas_ neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-27, 22:20   #30118
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Artūrai, visa tai aišku turbūt visiems, bet ką aš norėjau pasakyt, kad merso prestižas yra gerokai mažesnis, nei seniau, ir Mersas pats pasirinko tokį kelią. Bentley ar Rolls Royce kažin ar sukurs konkurenta WV Golfui, nes yra kitokia vizija, kuri man asmeniškai labiau patinka, nei merso Galėčiau duot nevieną pvz su kitais brandais su kitais gaminiais, kur vieni išlaiko perstižą - gamina mažiau, parduoda brangiau ir visi nori, o yra kas gamina daug, kad visiems įtikt ir nėra jų produkcija tokia geidžiama, nors ir populiari
P.S. gastroliuot aš noriu kuo mažiau, nes tai tikrai vargina, labiau man patinktų SEL'o moddelis, keli koncertai per metus už brangiai )
nu pamenu pries gerus 5-10 metu ferrari direktorius sake jog nebus jokio SUV po musu zenklu nes mes mados nesivaikome, mada vaikosi mus.. ir kur buves kur ne buves ruosiamas pristatyti naujasis SUV'as.. taip, kad sunku pasakyti kas bus rytoj. As ir niekad nebuciau pagalvojas jog taip greit mersas AMG zenkla kartu su 63 pakabins ant 4bangerio su hibridine pavara... liudna kaip automobiliui myletojui, bet yra kaip yra.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-27, 22:22   #30119
Modestas_
 
Modestas_'s Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-07
Pranešimai: 274

Modestas_ is on a distinguished road



Standartinis

Bentley SUV, irgi vienas pavyzdziu.

Modestas_ neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-04-27, 22:36   #30120
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Modestas_ View Post
Bentley SUV, irgi vienas pavyzdziu.
tai yra prabangus modelis su normaliu varykliu ir skirtas ne vidutiniajai klasei, o mersas kaip tik taikos į "vargšus". Gla, glb, glc, o dabar ir maybach "ne tokiems turtingiems"

simaso neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.