Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C Klasė (W202, W203, W204, W205)

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-04-13, 20:03   #51
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė skaudviliskis View Post
Tomski, o tu matei kur stovi colerio radiatorius, sklendes matei kaip sutvertos plastmasinese iorese plastmasines aseles... ant kinetiskos zolepjoves ratai tvirciau laikosi nors ten tik pergrezta plastmase
ir del autodatos nepamirs zodziu atsiimti
nes 2001 ji buvo long laifine o 2005 jau ups mes biski suklydom ir jeigu nekeisil tepalu ji uzlinks
kaip ir patikrinau statistika dba.dk tai danijoje sprinteriu yra maziau nei 5 procentai lyginant su kitais busais

neturiu tikslo su tavim gincytis, nes neturiu tokios masinos, galiu tik pasikliaut faktu kad tu vienas skundiesi, o kiti 6 forumieciai dziaugiasi savo w203

Tomskis neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 20:09   #52
skaudviliskis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-03
Pranešimai: 80

skaudviliskis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
neturiu tikslo su tavim gincytis, nes neturiu tokios masinos, galiu tik pasikliaut faktu kad tu vienas skundiesi, o kiti 6 forumieciai dziaugiasi savo w203
Tomski, bet as juk tau pasakojau apie ta dieduka kurio visa varikli rinko...jis irgi jautesi kad jo masina tobula tik truputi vakirlis uzkalo

skaudviliskis neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 20:13   #53
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė skaudviliskis View Post
Idaliau, nejau ta tarpine passatine..?

pas mane patį šiuo metu trys mašinos - dviejose iš jų (ford galaxy ir audi A4) seni 1,9TDI 66kw, kitas metalo laužui, betonui ir kitam statybų šlamštui vežiot VW transporter T3 su 1,6TD 51kw

Pasakysiu tik viena - nėra idealių modelių. Trūkumų turi visi, bet sakykim, kad ne tą modelį nusipirkai, kuris yra tobulas ir tiek. Be to viskas priklauso nuo buvusio šeimininko.

Aš tau netgi tam pačiam B5 galiu pavardinti keletą trūkumų, bet esmė ta, kad tie trūkumai ženkliai pigiau tvarkosi (apart dvimasio smagračio). Pažistu žmonių, kurie tikrai važinėja ilgus atstumus į užsienį su mersais ir jų nepeikia, bet vos pajutę gresiančias bėdas juos prastumia kaip ledinius. Juk autorinkoje visada viena pusė būna apgauta ir pirkėjas visada tikisi, kad pavyko nusipirkti "ledinį" variantą. Dažnai ir pasatų matau labai sudrožtų kai atvažiuoja pas mane tvarkymui

ldalius neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 20:19   #54
skaudviliskis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-03
Pranešimai: 80

skaudviliskis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
pas mane patį šiuo metu trys mašinos - dviejose iš jų (ford galaxy ir audi A4) seni 1,9TDI 66kw, kitas metalo laužui, betonui ir kitam statybų šlamštui vežiot VW transporter T3 su 1,6TD 51kw

Pasakysiu tik viena - nėra idealių modelių. Trūkumų turi visi, bet sakykim, kad ne tą modelį nusipirkai, kuris yra tobulas ir tiek. Be to viskas priklauso nuo buvusio šeimininko.

Aš tau netgi tam pačiam B5 galiu pavardinti keletą trūkumų, bet esmė ta, kad tie trūkumai ženkliai pigiau tvarkosi (apart dvimasio smagračio). Pažistu žmonių, kurie tikrai važinėja ilgus atstumus į užsienį su mersais ir jų nepeikia, bet vos pajutę gresiančias bėdas juos prastumia kaip ledinius. Juk autorinkoje visada viena pusė būna apgauta ir pirkėjas visada tikisi, kad pavyko nusipirkti "ledinį" variantą. Dažnai ir pasatų matau labai sudrožtų kai atvažiuoja pas mane tvarkymui
neklaidink zmoniu, mersas yra lietuvoje tik vienas kuris genda, o visi kiti tobuli, dazno cdi 4 cilindru variklis dirba garsiau uz belarusa bet vistiek tobuli

skaudviliskis neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 20:31   #55
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Būna, kad kitas tyliai slepia savo galvoje mašinos bėdas, nes žino, kad apsiženyjęs

Čia juk MB fanų puslapis, todėl apie mersų blogąsias savybes nešnekėk, nes kitaip liksi balta varna

ldalius neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 21:00   #56
giedriuz077
 
giedriuz077's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-27
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 256

giedriuz077 is on a distinguished road



Standartinis

Skaitau ir nesuprantu kas su tuo w203 mersu yra blogai, eisiu rytoj saviski tikrint pas mane rida 330k km tai tikriausiai sita tema paskaicius reikia pradet zegnotis .
Tarp kita ko galeciau daug blogo pasakyt apie legendini w124 dyzelini kurio variklis neatlaike net 300k ir teko keist, ir greiciu deze ir reduktorius ir vaziuokles daug daliu ir kebulas puna, bet atitinkamai jis buvo ir eksplotuojamas, ir vis tiek jis man puikus automobilis.

giedriuz077 neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 22:00   #57
skaudviliskis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-03
Pranešimai: 80

skaudviliskis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė giedriuz077 View Post
Skaitau ir nesuprantu kas su tuo w203 mersu yra blogai, eisiu rytoj saviski tikrint pas mane rida 330k km tai tikriausiai sita tema paskaicius reikia pradet zegnotis .
Tarp kita ko galeciau daug blogo pasakyt apie legendini w124 dyzelini kurio variklis neatlaike net 300k ir teko keist, ir greiciu deze ir reduktorius ir vaziuokles daug daliu ir kebulas puna, bet atitinkamai jis buvo ir eksplotuojamas, ir vis tiek jis man puikus automobilis.
is tavo aprasymo apie 124 naudojimo istorija...panasu jog tavo poreikiai kad vos suktusi ratai...ir vetuoj tepalu keitimo tau priimtinesnis variklio keitimas...pataisyk jeigu klystu.

skaudviliskis neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 22:41   #58
giedriuz077
 
giedriuz077's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-27
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 256

giedriuz077 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė skaudviliskis View Post
is tavo aprasymo apie 124 naudojimo istorija...panasu jog tavo poreikiai kad vos suktusi ratai...ir vetuoj tepalu keitimo tau priimtinesnis variklio keitimas...pataisyk jeigu klystu.
Deje skaudviliski, speju mano 124 buvo techniskai tvarkingesnis net uz tavaji w203

giedriuz077 neprisijungęs  
Old 2013-04-14, 16:56   #59
skaudviliskis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-03
Pranešimai: 80

skaudviliskis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė giedriuz077 View Post
Deje skaudviliski, speju mano 124 buvo techniskai tvarkingesnis net uz tavaji w203
kazkaip vienu monentu rasei vienaip kitu jau kitaip...

skaudviliskis neprisijungęs  
Old 2013-04-14, 17:17   #60
skaudviliskis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-03
Pranešimai: 80

skaudviliskis is on a distinguished road



Standartinis

kai uzsiregistravau cia maniau kad rasiu daug objektuviu daliuku...visgi kiti LT forumai sugeba islaiko manyciau labai teisinga balansa tarp pilstymo is tuscio i kiaura ir realiu kalbu apie automobilius...o cia vien tik postringavimai koks kiekvienas fainas ir kokie nerealus jo ratai nors visi gerai zinom kad uz lietuvos auto parko stovi yra baisesnis nebent kokios rumunijos...pasirasinejimai kur kas ka uzmate, spidometro skaiciukai, nuotraukytes...o apie techninius dalykus isvis cia tik 10% zmoniu tegali kalbeti...like 90% tik pasiulyti degnostika pasidaryti, bet kadangi ju suvokimas apie masinas tik kaip rata pripusti, tai jiems net neduota suprasti, kad ta degnostika sugebanciu padaryti per visa lietuva ant pirstu gali suskaiciuoti
nezinau ar is didelio rastingumo ar is pasiputimo vienetai tesugeba net minti pagauti apie ka kalba eina, jo jo atsiras nepatenkintu, tipo ka cia tas mulkis rasineja, bet pasiskaitinekit temas, jos prasideda apie ratus o temos pabaiga apie vartus va tokie ir postringavimai cia

skaudviliskis neprisijungęs  


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.