Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2018-12-25, 15:28   #26071
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Garbanius View Post
Ateina pas mane vaikai is rusu/lenku mokyklu, nesneka lietuviskai. Geriausia kai vaikai sneka tik lenkiskai( rusu pramoksta veliau, lietuviu dar veliau). Cia Vilniuje beje 2018metai
veliau kalbes minimum 3 kalbom uztat

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-25, 15:35   #26072
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Kaip tai gali buti jei visa literatura yra LT kalba? Pas mus jau 50% vadoveliu buvo LT kalba... Kokiu klasiu vaikai?
Jie eina tik i rusu ir tik lenku mokyklas, kur viskas atitinkamom kalbom ir mokama. Šiap, kad kalbės trim kalbom nepavydėkim, nėra jie tokie socialūs, vienas kitas iš to naudos turės, visi kiti- patys matot.

P.S. Nukrypom

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-25, 15:49   #26073
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Garbanius View Post
Šiap, kad kalbės trim kalbom nepavydėkim, nėra jie tokie socialūs, vienas kitas iš to naudos turės, visi kiti- patys matot.
Patys matom ka? Nori pasakyt, kad visi rusu/lenku mokyklu absolventai asocialus, tik vienas kitas kazkur toliau istoja ir dirba normalu darba? Gal nerasyk nesamoniu geriau.
Asocialiu mazoji dalis buna, didzioji dauguma vis delto ismoksta lietuviu ir integruojasi. Debilu pilna, kurie ir viena savo kalba sunkiai ismoksta.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-25, 16:25   #26074
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
Patys matom ka? Nori pasakyt, kad visi rusu/lenku mokyklu absolventai asocialus, tik vienas kitas kazkur toliau istoja ir dirba normalu darba? Gal nerasyk nesamoniu geriau.
Asocialiu mazoji dalis buna, didzioji dauguma vis delto ismoksta lietuviu ir integruojasi. Debilu pilna, kurie ir viena savo kalba sunkiai ismoksta.
Kur aš taip sakiau, kad VISI baigę mažumù mokyklà tampa asocialūs? Pasakiau kaip būna. Jei tamsta isižeidė, kad rusai/lenkai/tuteišai prastai integruojasi, jau čia ne lietuviù problemos. Visos sàlygos jiem sudarytos eiti į lietuviškà mokyklà.

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-25, 16:49   #26075
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Garbanius View Post
Kur aš taip sakiau, kad VISI baigę mažumù mokyklà tampa asocialūs? Pasakiau kaip būna.
as pacitavau tavo posta tiesiog, galiu dar karta:
Citata:
nėra jie tokie socialūs, vienas kitas iš to naudos turės, visi kiti- patys matot.
gal netiesiogiai, bet ta ir pasakei. Ar ne taip supratau?

Eina i ne lietuviu mokyklas, nes tevai nori, kad vaikai kalbetu su jais ju gimtaja kalba. Tose mokyklose dabar minimum 50% visko lietuviskai ir taip yra. Ismoks ir lietuviu jie. O ka? Kas nepatinka? Normali Europos ir kitu saliu praktika.

__________________
'04 MB С55 AMG

Paskutinį kartą redagavo vanix; 2018-12-25 16:56 val.
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-25, 17:10   #26076
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Vanix, tau gal kas Kalėdas pavogė, kad toks piktas?

Aš turėjau omeny, kad jei jau sostinėje yra vaikù,kurie nei bum bum lietuviškai, ko norėt iš tokiù Zarasù? Kalbos niekam dar tikrai nepakenkė,bet čia vėl buvo ištrauktas argumentas, kad ,,nu ir tarp lietuviù yra blogù žmoniù”

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-25, 17:16   #26077
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

As kai gaunu koki “objekta” vilniui man buna lengvai tariant “kapai dudos”. Nes 50% kaip minimu. Zmoniu vilniui kalba rusiskai, nors moka lietuviskai. Ir tai tikrai ne vyresnio amziaus zmones. +- 30m ir normalias pareigas uimantys jauni zmones, ne kokie pagalbiniai. O as rusiskai tik keiktis moku, nes buvau ta karta , kad rusija blogis ir tt. Tai mum rusu buvo nuo 7 iki 9 klases. Tai reliai abecele tik ir ismokom taip, kad tegti, kad rusiskai snekanciu mazai negalima. Nors jie visi moka lietuviskai, bet tiesiog jiem lengviau kalbeti rusiskai.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-25, 17:17   #26078
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

su vaikais viskas aisku, siek tiek veliau visi kalbes lietuviskai, patikek, tie kas nekalbes, tai arba emigruos, arba taps marginalais
Kad Zarasuose pilna ~30meciu, nekalbanciu lietuviskai, tai man labai keista. Netikiu, kad labai daug ten tokiu. Ka jie dirba ten tuomet? Kaip ir sakiau, marginalu yra visur. Priverstinai nesulietuvinsi tu tokius. Is mano pazystamu Lietuvos rusu nei vieno tokio nera, kuris kaip sakai ne bum bum lietuviskai.
Nepiktas, viskas ok

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-25, 17:25   #26079
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
su vaikais viskas aisku, siek tiek veliau visi kalbes lietuviskai, patikek, tie kas nekalbes, tai arba emigruos, arba taps marginalais
Kad Zarasuose pilna ~30meciu, nekalbanciu lietuviskai, tai man labai keista. Netikiu, kad labai daug ten tokiu. Ka jie dirba ten tuomet? Kaip ir sakiau, marginalu yra visur. Priverstinai nesulietuvinsi tu tokius. Is mano pazystamu Lietuvos rusu nei vieno tokio nera, kuris kaip sakai ne bum bum lietuviskai.
Nepiktas, viskas ok
tuoj atvažiuos keletas ešalonu ukrainiečiu ir iš viso teks antra valstybine kalba ivest,ir tikrai niekas išvažiavusiu neparsikvies,o ir priversti kažka išmokt ko nereikes yra beviltiška,juk lietuviškai iš viso pasaulije šneka apie 3 mln,o tai tik nedidels kaimas Indijoj,ar Kinijoj

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-25, 17:30   #26080
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Dar pastebėjimas dėl mokyklos pasirinkimo. Su tėvais tegu ir kalba savo kalba, o mokosi geriau lietuviškai plius anglu ir dar antraà užsienio kalbà. Taip galima ir 5kalbom kalbėt. O su savo rusù/tuteišù plius lietuviù, paskui ir paaiškėja, kad tik Maximoj ar troleibusù parke gali darbà pasiūlyt

Zarasai senas baltarusiù kraštas ( jie aišku save vadina lenkais)

Garbanius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.