Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-02-24, 11:36   #14321
dejwis
 
dejwis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-12-30
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 1,096

dejwis is on a distinguished road



Standartinis

Naujausias bmw yra jau F , tavo yra e65, naujausias mersas yra w221,o w220 pagal tave senas, tai kazkaip netaip gaunasi w220 yra lygus e65 pagal modeli..


Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Niekur as nedingau, esme tame, kad pas mane yra ne viena masina, turiu ir keliu metu senumo, turiu ir a6 06m ir semiora. Tiesiog, jei butum isiskaites i mano postus, o ne priemes viska is savo puses, butum pamates, kad as pries prabangias masinas nieko blogo neturiu, tiesiog tai yra reprezentacine masina, o mieste trinti visada reikia tureti kita masina. beje jei tau e65 facelift yra senas, nu tai matyt pas tave pati mersas w221?

dejwis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-24, 11:59   #14322
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dejwis View Post
Naujausias bmw yra jau F , tavo yra e65, naujausias mersas yra w221,o w220 pagal tave senas, tai kazkaip netaip gaunasi w220 yra lygus e65 pagal modeli..
Tai pezo 607 irgi yra naujas, nes po jo neseke nei vienas modelis? bmw 850i irgi tas pats?
AS KALBU APIE METUS.

p.s. pas mane jis irgi senas, esme ne tame, esme kam tokios masinos reikalingos? kasdien trinti po miesta?

  Cituoti
Old 2013-02-24, 12:05   #14323
sunkus
 
sunkus's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-09-16
Pranešimai: 2,772

sunkus is on a distinguished road



Standartinis

nu bet jus ir floodinat
nematau nieko blogo, kad 7er ar S klase trinti kasdiena po miesta.
kas liecia anksciau kilusios diskusijos apie Sklase ir senus metus, kalbu apie w140, tai pirkau ne todel, kad norejau S klases ir neturejau pinigu ant naujasnes, pirkau todel kad w140 buvo mano tokia kaip ir svajone ir butinai turejau uzsidet pliusiuka, kad toki turejau.
patinka man ir e65 ir pagal pinigus galeciau sau toki leist, bet siai dienai mane zavi senesnes auto.

sunkus neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-24, 12:08   #14324
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sunkus View Post
nu bet jus ir floodinat
nematau nieko blogo, kad 7er ar S klase trinti kasdiena po miesta.
kas liecia anksciau kilusios diskusijos apie Sklase ir senus metus, kalbu apie w140, tai pirkau ne todel, kad norejau S klases ir neturejau pinigu ant naujasnes, pirkau todel kad w140 buvo mano tokia kaip ir svajone ir butinai turejau uzsidet pliusiuka, kad toki turejau.
patinka man ir e65 ir pagal pinigus galeciau sau toki leist, bet siai dienai mane zavi senesnes auto.
na kalbant apie e65, kad ir ta pati w220 arba a8 d3, tai dar dar padorios masinos, bet kalbant apie senesnes - e38 w140 ar a8 d2, tai mano nuomone, tokia masina turi vairuoti tik entuziastas, arba nuo senai turintis tokia masina. Nes takrim turint 10-15tukst lt kazkaip kvaila butu pirkti tokia masina, bent jau mano suvokimu.. Bet as kalbu ne is entuziasto puses. Pats irgi visai mieliai w140 coupe noreciau, bet tikrai ne trynimjui po miesta.

  Cituoti
Old 2013-02-24, 12:12   #14325
Lengvas
 
Lengvas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-09
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda/Kaunas
Pranešimai: 1,183

Lengvas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
na kalbant apie e65, kad ir ta pati w220 arba a8 d3, tai dar dar padorios masinos, bet kalbant apie senesnes - e38 w140 ar a8 d2, tai mano nuomone, tokia masina turi vairuoti tik entuziastas, arba nuo senai turintis tokia masina. Nes takrim turint 10-15tukst lt kazkaip kvaila butu pirkti tokia masina, bent jau mano suvokimu.. Bet as kalbu ne is entuziasto puses. Pats irgi visai mieliai w140 coupe noreciau, bet tikrai ne trynimjui po miesta.
o tarp miestu trinti galima?

Lengvas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-24, 12:15   #14326
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

neprisikabinek prie zodziu, esme kad sena ekskliuzyva turet reikia savaitgaliniam isvaziavimam, parodom ir kitiem pasimaivymam, o kasdien trinti ir pigiau ir patikimiau ir jaukiau kokia pigia biudzetina tojota ar skoda.

  Cituoti
Old 2013-02-24, 12:21   #14327
sunkus
 
sunkus's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-09-16
Pranešimai: 2,772

sunkus is on a distinguished road



Standartinis

na sakyk ka tu nori, bet kiekvienam savo.
man patinka dideles auto, nes pats esu ne mazas,
o lysti i maza auto ir joje kankintis, tik del ivaizdzio kad ji naujesne, tai cia biski nupusimas
man auto ne tik is tasko A i taska B, as daug laiko praleidziu masinoj, todel man turi but patogu.
darbine turiu toyota corola......toyota mechta idiota.

sunkus neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-24, 12:24   #14328
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sunkus View Post
na sakyk ka tu nori, bet kiekvienam savo.
man patinka dideles auto, nes pats esu ne mazas,
o lysti i maza auto ir joje kankintis, tik del ivaizdzio kad ji naujesne, tai cia biski nupusimas
man auto ne tik is tasko A i taska B, as daug laiko praleidziu masinoj, todel man turi but patogu.
darbine turiu toyota corola......toyota mechta idiota.

Nu jei daug laiko praleidi masinoje, nezinau kaip tau apsimoka su senu limo vazinet. Pvz su tokia w220 sukant 50tukst km i metus, aptarnaujant normaliam servise, naujom dalim, tikrai pigiau butu pasiimt nauja w221 garantini taip pat ir su 7er, pigiau butu lizingu pasimt f01 garantini.

  Cituoti
Old 2013-02-24, 12:34   #14329
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

na jei kazkam 10metu senumo masina yra ekskliuzyvas ir jau nebetinkama vazinejimui po miesta tai ka as zn...

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-24, 12:37   #14330
sunkus
 
sunkus's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-09-16
Pranešimai: 2,772

sunkus is on a distinguished road



Standartinis

panasiai apie 50tukst ir suku.
aptarnavimas pas pazystamus servise.
dalys kas imanoma naujos, tai ko nebuna naujo ar kaina neadekvati, tada imu aftermarket.
turejau vectra b turejau passat b5 savo laiku ir zinok kazkaip dabar nejauciu kad brangiau islaikyt w140. jis maziau turi gedimu, nei ovb ar b5.

sunkus neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.