Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-19, 20:18   #91
sapnelis
 
sapnelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-30
Gyvenamoji Vieta: Boston
Pranešimai: 989

sapnelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jerry View Post
Na as savo c124 vasara pardaviau uz 10000lt ir nebuvo jau jis ten su labai maza rida, paprasciausiai paprastas ir tvarkingas, o rudeni pirkau s124 maziau tvarkinga bet sutvarkyta uz 8000lt, kaip ir zmonai tvarkinga W202 uz 10000lt. Nors buvau apziureti variantu kurie kainavo 2500lt
Drasiai galejau pirkti s124 uz kokius 20000lt, bet tada paprasciausiai toki leda butu gaila man drozti kazdiena, nes jau ji reiktu tik garaze ant kilimo laikyti kaip fanatui, todel sau to neleisciau.

Kaskas cia dar minejo, kad jei pinigu turetu tai visi cia pirktu w220.
Tai jis gal pagal save tik sprendzia, As kiekvienam seimos automobiliui galejau skirti iki ~50000lt. Bet tai nereiskia, kad taip pasielgsiu, nors buvo apsvarstyti visokiausi variantai, nauju auto ir panasiai, bet pasirinkau sau mieliausia, pigia eksplotacija varianta
Nors dar tuo metu turejau ir zveri pramogai 2004metu audi S6, bet kazkodel tai kazdienai pirkau 1993m senuka S124. Idomu kodel, arba as trenktas gal (nes neperku uz visus turimus pinigus automobilio) arba as nestandartas kuris perka tik to ko jam reikia(nereikia man kokio Hammer, kad padinti savo verte kitu akyse. Paprasciausiai nemegstu per daug demesio, bet megstu paprastuma ir patoguma, leistu klimato salygos ir netureciau vaiku, tai vazineciau su:

sapnelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-19, 20:45   #92
BLEIDAS
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,609

BLEIDAS is on a distinguished road



Standartinis

Ka te bb jusu tuos 20k, net nuvargusio w124 nenupirktumet, o spangstat apie w210 ar w211
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...122459059.html

BLEIDAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-19, 21:30   #93
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis


eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-20, 14:25   #94
MB777
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 399

MB777 is on a distinguished road



Talking

Važiuodamas su tokiu TIKRAI nesulauktum dėmesio...

MB777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-20, 14:34   #95
inferno
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-21
Gyvenamoji Vieta: Avižieniai
Pranešimai: 341

inferno is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Važiuodamas su tokiu TIKRAI nesulauktum dėmesio...
aš visada maniau akd automobilis reikalingas kad nuvažiuot iš taško a i taška b... pasirodo čia dar ir dėmesio pritraukt ?

inferno neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-20, 15:57   #96
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė inferno View Post
aš visada maniau akd automobilis reikalingas kad nuvažiuot iš taško a i taška b... pasirodo čia dar ir dėmesio pritraukt ?
pacituosiu is autogido:

Kas ketvirtas lietuvis puikuojasi savo automobiliu
Autotransporto skelbimų portalo Autogidas.lt atliktos apklausos rezultatai rodo, kad tik 68 proc. respondentų automobiliai yra transporto priemonės ir išsigelbėjimas nuo viešojo transporto. Kas ketvirtam respondentui automobiliai pirmiausia yra gyvenimo dalis ar hobis, tik tuomet susisiekimo priemonė. Kai kurie automobilių pirkėjai vertina automobilius kaip investiciją – pirkdami jie investuoja turimas lėšas ir renkasi prabangius, daug kainuojančius automobilius. Tačiau yra ir tokių vairuotojų, kurie puikuojasi savo automobiliais – jiems automobiliai pirmiausia yra ne transporto priemonė, netgi ne laisvalaikio būdas, o galimybė pasigirti.

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-20, 17:08   #97
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

mano nuomonė yra tokia: malonu kai šalia yra graži moteris, taip pat malonu kai vairuoji gražų, prabangų automobilį. nors pas mane ir nėra labai kieta karieta, bet vistiek kažkaip vairuodamas jaučiuos "kietesnis" nei tie kurie vairuoja paprastesnius, mažesnius automobilius

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-20, 17:17   #98
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

visiškai nesureikšminu su kuo važiuoju. Dėl moterų, tai aišku, geriau jau kad ne baidyklė be dantų ir kreivom kojom. O mašina - tik susisiekimo priemonė su dideliu sąrašu detalių ir varžtų ir nieko daugiau. Man jei reikalas yra tai ir 1 golfas tinka pasiekt tašką B, svarbu stogas virš galvos ir stumt nereikia. O jei dar užsikuria ir važiuoja, tai išvis ledas.
Pažistu ne vieną automobilio vergą, kuriam svarbu metai, modelis ir aplinkinių nuomonė bei dėmesys. O kas iš to, jei paskui turėdamas "krūtą tačkę" neturi panos už ką kavinėj pavaišint. O kur tas kietumas dingsta, kai degalinėje pilasi kuro už 5 ar 10 Lt ar tepalų keitykloje paprašo į variklį dapilt atrabotkės? Vos ne kasdien matau tokių pavyzdžių
Va ir šiandien iš trijų kaimynų tik vienas paklausė kokia techninė būklė mano žmonos audikės, o kiti du pirmiausia paklausė kelinti metai, o būklė dzin. Po to paklausė kiek mokėjau, išgirdę atsakymą pasakė, kad už tokią kainą galima buvo geresnių metų paimt, tik nei vienas nenorėjo suprast, kad pigi geresnių metų turi savo niuansų. Bet užtat pigi.
Neveltui yra sakoma: lietuviais esame mes gimę

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-20, 21:27   #99
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
visiškai nesureikšminu su kuo važiuoju. Dėl moterų, tai aišku, geriau jau kad ne baidyklė be dantų ir kreivom kojom. O mašina - tik susisiekimo priemonė su dideliu sąrašu detalių ir varžtų ir nieko daugiau. Man jei reikalas yra tai ir 1 golfas tinka pasiekt tašką B, svarbu stogas virš galvos ir stumt nereikia. O jei dar užsikuria ir važiuoja, tai išvis ledas.
Pažistu ne vieną automobilio vergą, kuriam svarbu metai, modelis ir aplinkinių nuomonė bei dėmesys. O kas iš to, jei paskui turėdamas "krūtą tačkę" neturi panos už ką kavinėj pavaišint. O kur tas kietumas dingsta, kai degalinėje pilasi kuro už 5 ar 10 Lt ar tepalų keitykloje paprašo į variklį dapilt atrabotkės? Vos ne kasdien matau tokių pavyzdžių
Va ir šiandien iš trijų kaimynų tik vienas paklausė kokia techninė būklė mano žmonos audikės, o kiti du pirmiausia paklausė kelinti metai, o būklė dzin. Po to paklausė kiek mokėjau, išgirdę atsakymą pasakė, kad už tokią kainą galima buvo geresnių metų paimt, tik nei vienas nenorėjo suprast, kad pigi geresnių metų turi savo niuansų. Bet užtat pigi.
Neveltui yra sakoma: lietuviais esame mes gimę
Cia tai pritariu. Man irgi baisiai juokinga, kai zmogus sukrapsto trkime paskutinius 30 k litu ir butinai bando kuo naujesniu metu W211 paimt, nesuvokdamas, kad net ir tvarkinga tokia auto islaikyt kainuoja, o uz tuos pinigelius paemes kuo naujesniu metu w211 leda, liks zilas kai suzinos, kiek kainuoja tokia auto atvest i teisybe jei ji uzmusta. Man irgi vienas sake, durnas as, 2003 pirkau, uz tuos pinigus buvo galima jau po facelifto w211 paimt. Ir forume esu mates temu, kai zmones meto nuorodas is autopliuso i w211 kokiu 2005 metu, uz kuriuos praso 30 k litu tarkime. Ir zmogus isizeidzia, kai pasakai kad uz tokius litus iseina tik lavonu karalius. Dziaugiuosi, kad nusipirkau bukle, o ne metus, ir man dzin kad maniskis 2003 metu, uztat su visa istorija ir sutvarkytas. Dar jeigu isgydyciau savo pomegi vazineti trumpais atstumais kai lauke -30....

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-20, 22:24   #100
ufonautas
 
ufonautas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-26
Gyvenamoji Vieta: Sweden-Vetlanda
Pranešimai: 1,275

ufonautas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ufonautas per Skype™


Standartinis

As uz 210 Pasimaivyt pries panas jau nebereikia,o ir siaip ne tos masinos maivimuisi(sturiu omeny stock).Sakyciau pries kaimynus ar dar ka ir nepasimaivysi,nes valgys sausa duona ar vandeniu gyvas bus,kad tik sustresne nusipirktu
Geriau brangesnia senesne bet gera masina,nei nauja uzdrosta uz pigia pradine kaina,o po to uzsimineji hemarojais ir libdai is S vaska-aisku jei bent kiek kazkas gaunas

__________________
W 140 SE500 1992m
W140 SEL600 1992m
W 212 350 CDI 2010 m
W 906 316 CDI 2015 m
:
ufonautas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.