Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2010-04-24, 18:59   #21
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
bet ir tuos du reik islaikyt. antras automobilis irgi pinigus kainuoja, kuras jam kainuoja, draudimas, na ir siek tiek remonto, kad ir golfas tai bebutu. uz tuos pinigus galima nemazai benzo isipilt arba dujas isidet
je, bet as pvz gyvenu bute, masinos kieme nelaikau (karts nuo karto stiklo sukes ant grindinio, nenuteikia maloniai gomurio), aiksteles arti nera, soliuoju iki masinos kas ryta apie 10min. o ziema prie -20, tai yra beveik ishsukis, parkingas mieste irgi vargas...

visai mastau apie koki golfa, bet ne dyzeli...:-)

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-24, 23:40   #22
mixtapeas
 
mixtapeas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-07
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda-Vilnius
Pranešimai: 311

mixtapeas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Paulius140 View Post
nu netraukia, tai netraukia.. bet kuo w220, tai tikrai geriau bmw, viskuom.. nu bet del skonio nesigincyjama.. ir niekada nesupratau tokiu zmoniu, kurie turi gera, galinga masina, bet su ja vazineja tik savaitgaliais, paprastom dienom su golfu dyzeliniu.. geriau isidek dujas ir vazinek, kaip belgas, ar tu is tu zmoniu, kuriem geda degalineje pilti i toki mb dujas ? o dabar sunku gera rasti w220 ir dar dyzeli, arba kainuoja kosmosa... nuspirksi lavona ir kisi visa gyvenima pinigus...
Sorry, o kuom butent BMW geriau? Ir nesupratau Belgijos ir duju komentaro? Neisizeisk, cia tik klausimas

mixtapeas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-24, 23:58   #23
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
je, bet as pvz gyvenu bute, masinos kieme nelaikau (karts nuo karto stiklo sukes ant grindinio, nenuteikia maloniai gomurio), aiksteles arti nera, soliuoju iki masinos kas ryta apie 10min. o ziema prie -20, tai yra beveik ishsukis, parkingas mieste irgi vargas...

visai mastau apie koki golfa, bet ne dyzeli...:-)
Teisingai sakai,jau nebe tie laikai,kai automobilis buvo ir prabanga ir butinybe,- ant balto zhirgo daug neprijosi
Man visai negeda,su Hyundai Atosu namo prvazhiuoti ir prie shiukshliu konteinerio ispausti,ir nepergyventi ar ji kas nubraizhis. O centre ar shiaip mazhose gatvelese,ash su tuom ziebtuveliu jauchiuosi visai konfortabliai,benzo valgo ,kaip mano zhiebtuvelis,ishlipes galiu nerakinti,o ir numetu ,ten,kur merso nenumeschiau,nes arba ntelpa,arba gaila butu
O ka galvoja aplinkiniai,man apsoliuchiai Dzin,nes tik ash vienas zhinau,kas pas mane shlama kishenej ir kitu tai neturetu jaudinti,-pakazuha tai praeitas etapas Svarbu konfortas

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-25, 08:05   #24
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

na cia kiek zmoniu tiek nuomoniu, pvz mano reikalavimas, kad su auto galeciau atvaziuot iki pat namu, o ne vaiksciot iki garazo, aiskteles 20min ir pns. lietus lyja, salta, sninga, o jei dar daiktus parsinest is masinos reik. man reik privaziuot iki pat namo ir cia ja pastatyt. jeigu reik tai drausiu kasko, desiu signas, bet jokiu antru masinu, garazu ir pan. bet tai tik vien del to kad man labai patinka masina. vat kokia kita, darbine ar dar kokia nors opeli ar vw, galeciau statyt i garaza, nes jis man taip nepatinka kaip mb.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-25, 10:54   #25
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

O man labai super su darbiniu VW. Lakstau kur noriu - nebaisu nei žvyrkeliai, nei užmiesčio keliukai. Ir, nors mano religija yra kategoriškai prieš dujas, ten jos yra ir tai tik dar labiau džiugina mano kišenę Savaitgaliui ir švenčių dienoms man lieka daugiau. Mylimos mašinos ir skiriasi nuo nemylimų tuo, kad jos tampa jau tavo gyvenimo dalimi: plovimai, išskirtinė priežiūra, nevažiavimai bet kokiais keliais ir t.t.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-25, 15:57   #26
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Tai va, aciu xebra, uz nuomones priejau isvada, kad pasiliksiu sita CL'a. Susitvarkysiu artimu metu moldingus visokius, nes garaza gaunu. Isidesiu gera apsauga, kad nenubombintu, nors manau mersa sunku su elektroniniu raktu pavogt ) Nusipirksiu dvirati, visgi vasara nes man centre per kamscius uzknisa beweik 20 littru i diena pradegint O ir greiciau su dviraciu )) Nes pagalvojau, jei nusipirksiu kita masina, tikrai nesinores i ja sestis )) masina tam kad tarnautu, o paskutiniu metu as jai tarnauju. Per daug gal kreipiu demesio i tuos aplupinejimus Pasivazinejau su draugo masina wakar, berods VW passat'as dyzelis. Tai nzn, po merso nelabai

  Cituoti
Old 2010-04-26, 17:38   #27
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Na jei lupineja moldingus ir kitas detales tai tikrai ziauru, bet jauciu lupinetu ir nuo senesnes masinos, paprasciausiai gal rajonas tavo blogas, ar siaip kazkas nuziurejas yra... Kitas dalykas, toki kaip w215 cl;a mersa naudoti tik savaitgaliais tai kazkokia nesaomne, tikrai ne ta masina, mersas yra ne exkliuzyvas kazkoks, o ypac toks kaip cl modelis. Jei tik savaitgaliais tai reiketu kazka tokio kitokio, nezinau koks kieno skonis, bet as imciau koki oldtimeri sena, kad ir ta pati mersa, bet sena, arba muscle car amerikona, ar mustanga, ar ta pati jaguara-kazkas iskirtinesnio.
Beje dekis dujas tikrai bus geriau islaikyti ta masina,nes turint masina, ir bijant ja uzvest, tai didesnis diskomfortas nei vazinejant su tuo paciu dizeliniu golfu...

  Cituoti
Old 2010-04-26, 17:40   #28
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Paulius140 View Post
jei tu apie e65 modeli.. galiu papasakoti placiau apie ji..
Na e65 irgi turi problemu, nereikia to slepti, tiek elektronika kartais pagrybauja, tiek vairo koloneles, bet aisku cia zibutes pries merso w220 problemas, kurios pasireiskia zveriskom investicijom, ir nesvarbu kad tuos amortikus reikia keisti tik kas 200 000km, bet juos vistiek reikia keisti, o sudarankiai tokiu masinu paprastai nepriema tvarkyt, o jau nekalbu apie w220 rudyjima, puva jis kaip senas sprinteris dar daugiau, tiesiog verkti norisi kai praeinu prie merso auksciausios!!!! klases ir jis papuves vietom, ir nebutinai ten, kur buvo musimas. Ir dziugu, ir ne, bet bmw ta problema isprende kur kas solidariau.

  Cituoti
Old 2010-04-26, 18:27   #29
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mixtapeas View Post
Sorry, o kuom butent BMW geriau? Ir nesupratau Belgijos ir duju komentaro? Neisizeisk, cia tik klausimas
cia yra toks posakis apie belgus, taprasme vazines ramiai ir vargo nematys.. o bmw e65 modelis geresnis yra nei w220.. ir manau pasakiau ne naujiena.. vien jau w220 dizainas isores ir salono pasenes.. bmw surinkimas geresnis, kazkas cia sake apie w220 surinkimo kokybe, kad greitai mygtukai, vairas nusitrina, gasdina pniaumatine pakaba, greitai rudyja.. aisku bmw irgi ne sventas, turi minusu, bet ne tiek kiek mersas... si atveji jei rinkciausi tarp w220 ir e65 i mersa net nepaziureciau... ir zinau, nes su abiem nuvaziaves ne viena tukstanti km... ir galiu pasakyti bmw daug patogiau ir komfortiskiau jauciuosiu..

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-26, 18:50   #30
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

tai kad BMW 7 isejas 5metais veliau nei w220,ka cia lygint o jau apie BMW elektrine daly,tai geriau net nereik pradet kalbet,kur neprisiliesi,visur viskas per elektonika,kuri tikrai prastai tvarkosi su viskuom o po to kiekvienas pajungimas,klaidu ieskojimas kainuoja pinigus ir nemazus

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.