Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-09-25, 08:30   #11
Luckis
 
Luckis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-08-01
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Kaunas
Pranešimai: 211

Luckis is on a distinguished road



Standartinis

Pagal ekonomiskuma, manau is benzininiu merso varikliu geriausias ekonomiskumo ir galios santykis butu 3,2L, valgo beveik kaip 230, o eina kur kas geriau Beje, siaip keista, kad is pitako i ant tiek mazesne masinyte nori persest

Luckis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-25, 08:56   #12
nukas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-17
Pranešimai: 16

nukas is on a distinguished road



Standartinis

na pagal http://avtomarket.ru/library/catalog...p=1009&class=1 tai 3.2 mieste 15 litru,o 2.3k 13,7

nukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-25, 13:22   #13
saviax
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 11

saviax is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Luckis View Post
Pagal ekonomiskuma, manau is benzininiu merso varikliu geriausias ekonomiskumo ir galios santykis butu 3,2L, valgo beveik kaip 230, o eina kur kas geriau Beje, siaip keista, kad is pitako i ant tiek mazesne masinyte nori persest
nu pitakas istikruju nera tokia jau didele masina kaip is sono atrodo, arba mb clk tikrai nera mazas, sedejau tai vietos tikrai yra.. Tuo labiau seimos nera dviem zmonem pats tas, o i gala pats tikrai nelipsiu, jei kas nores kad pavezciau tai ir ilips ...

saviax neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-25, 13:41   #14
Luckis
 
Luckis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-08-01
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Kaunas
Pranešimai: 211

Luckis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nukas View Post
na pagal http://avtomarket.ru/library/catalog...p=1009&class=1 tai 3.2 mieste 15 litru,o 2.3k 13,7
Pagal tuos visus mano cske valgyt turetu 15.6, o mieste vazinejant 11-13L, priklausomai nuo tapkes sunkumo, tai man reiktu susirupint? Raso gi tas sanaudas su rezervu, jei nepavargus masina, tikrai maziau bus.

Luckis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-25, 16:27   #15
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

na ka kolega perskaiciau viska kas cia rasoma visu pirma dekui dezeliui ir yamoto uz pagyrimus mano "bolidui" uz savaites bus metai kaip turiu jokiu nusiskundimu neturiu neikisau nei cento neskaitant, kad zvakes pasikeiciau bet tai neskaitau. vaziuokle irgi viskas kolkas. o nuvazevau apie 65k km. tai nera lb mazai.
gerbemas kolega, patariu pirk 320 aisq pinigai siektiek kiti, bet manau verta. o juolab, sakiai kad vaziuosi mazai tai tau tos deegalu sanaudos visai turetu nerupeti. o seip tai sekmes ieskant ir lauksim jau su CLK

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-25, 17:36   #16
vaidase
 
vaidase's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-07-08
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,046

vaidase is on a distinguished road



Standartinis

as pasiulyciau tik clk 320 pilna su automatu ir navi ir t.t.t.t nepasigailesi

vaidase neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-25, 17:58   #17
BLEIDAS
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,609

BLEIDAS is on a distinguished road



Standartinis

Jei CLK, tai tik 320 ar net 430 su kuo maksimaliasne komplektacija

BLEIDAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-25, 18:01   #18
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

taip pritariu paskutiniem 2 pasisakymam. ir bandyk ieksoti facelift'inio man atrodo nuo '99 kaikurie jau buna

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-26, 02:36   #19
saviax
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 11

saviax is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
taip pritariu paskutiniem 2 pasisakymam. ir bandyk ieksoti facelift'inio man atrodo nuo '99 kaikurie jau buna

o man bukam paaiskinkit kuom skiriasi faceliftinis.. kiek zinau viedrodeliais su posukiu ir pilnesniu kompu ant spidometro.. o kuom daugiau..?


Paskutinį kartą redagavo saviax; 2009-09-26 09:16 val.
saviax neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-26, 11:18   #20
kests
 
kests's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-15
Pranešimai: 88

kests is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė saviax View Post
o man bukam paaiskinkit kuom skiriasi faceliftinis.. kiek zinau viedrodeliais su posukiu ir pilnesniu kompu ant spidometro.. o kuom daugiau..?
Svarbiausia, kad po facelifto MB (kaip turbut ir kiti gamintojai) istaiso savo konstrukcines klaidas ir visokias smulkmenas. Pvz. mano SLK yra pagamintas 1999 metais. Iki to laiko centrinio uzrakto pompa buvo statoma bagazineje staciai, del to i ja pritekedavo vandens ir ji perdegdavo. Po 2000 metu kai buvo padarytas faceliftas pompa apverte ir vanduo jau i ja nebepatenka ir ji nebeparedega. Tuo norejau pasakyti kad po facelifto istaiso visokiausias klaidas ir masinos eksploatacija pasidaro pigesne ir malonesne. Todel bent jau as visada stengsiuos betoki MB rinktis po facelifto. Zinoma po facelifto ir isvaizda patobulinta ir salonas pagrazintas.

kests neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.