Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-03-26, 22:54   #51
bitch
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-09
Gyvenamoji Vieta: ...
Pranešimai: 2,377

bitch is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AndreArmani View Post
Bet CLK beveik galima laikyt E klases kupu, panasiai atrodo.
Neskaitant, kad pagamintas ant C klases platformos

bitch neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-01, 22:44   #52
Andriukas
 
Andriukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-05
Gyvenamoji Vieta: Trakai
Pranešimai: 1,113

Andriukas is on a distinguished road



Standartinis

Pagal numerius tai ten CL500, 2005 metu.

Andriukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-05, 21:44   #53
harpaz
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-04-05
Pranešimai: 7

harpaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Sustras View Post
As youtube maciau jo tas masinas placiai jis ten apie jas kalba
Asmeniskai man toks masinos isdarkimas tai
c'mon kritikai ir hater'iai jei jau jis neturi to skonio, tai parodykit pavyzdi.. jokio puolimo, bet jus patys ka leidziat savo tiuningu pasaulyje tai R19 ratlankius is autopliuso ir skaidrius posukius uzsidet.. nors man asmeniskai irgi nuvyle sis jo projektas, nes priekines groteles nukopijuotos nuo Maybach Exelero http://www.neilchilson.com/images/Ma...201024x768.jpg tad nera 100% unikalus ir vienetinis.. bet vistiek vertinu jo pastangas tureti individualu automobili. as pats svajoju turetu toki patogu automobili sukurta pagal mane ir sukurta tik man, kad kiekvienas mygtukas, kiekviena linija, interjeras ir eksterjeras butu toks, kokio as noriu.. bet tai reikalauja daug laiko ir finansiniu istekliu.. tad belieka isigyti kazkoki kieno nors jau sukurta auto masems ir bandant individualizuoti vienintelis variantas uzsideti kokius nors naglus rims'us )) ir sakyt "EI AS ISSKIRTINIS".. kol kitas tokiu paciu ir dar geresniais rims'ais pravaziuoja.. ech.. kad tik galimybes leistu tokias pacias nesamones is makroflekso daryti

harpaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-11, 10:50   #54
Sarikas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-22
Pranešimai: 2

Sarikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė harpaz View Post
c'mon kritikai ir hater'iai jei jau jis neturi to skonio, tai parodykit pavyzdi.. jokio puolimo, bet jus patys ka leidziat savo tiuningu pasaulyje tai R19 ratlankius is autopliuso ir skaidrius posukius uzsidet.. nors man asmeniskai irgi nuvyle sis jo projektas, nes priekines groteles nukopijuotos nuo Maybach Exelero http://www.neilchilson.com/images/Ma...201024x768.jpg tad nera 100% unikalus ir vienetinis.. bet vistiek vertinu jo pastangas tureti individualu automobili. as pats svajoju turetu toki patogu automobili sukurta pagal mane ir sukurta tik man, kad kiekvienas mygtukas, kiekviena linija, interjeras ir eksterjeras butu toks, kokio as noriu.. bet tai reikalauja daug laiko ir finansiniu istekliu.. tad belieka isigyti kazkoki kieno nors jau sukurta auto masems ir bandant individualizuoti vienintelis variantas uzsideti kokius nors naglus rims'us )) ir sakyt "EI AS ISSKIRTINIS".. kol kitas tokiu paciu ir dar geresniais rims'ais pravaziuoja.. ech.. kad tik galimybes leistu tokias pacias nesamones is makroflekso daryti
O kokiu kompleksu vedini jus norit kad kiekvienas pro kuri pravaziuojat atsisuktu ir spoksotu ir kas kad juokiasi ir tyciojasi?

Sarikas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.