Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-07-27, 15:01   #1
potapy4
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-07-27
Pranešimai: 2

potapy4 is on a distinguished road



Standartinis Kokios bedos su MB Vito 2.2 dizelis

Sveiki,

noreciau pakeisti savo dabartine masinike i didesne.
I aki krito MB Vito 2.2 dizelis 150 AG 2005-2006 metu laidos.
Gal galite pakomentuoti shia kareta? Kokios yra bedos, rupieshchiai? I ka atkreipti demesi pries perkant?

Busiu labai dekingas.

Geros dienos.

Pavel.

potapy4 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-27, 16:03   #2
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

Beda pagrindine yra rudys, todel perkant reikia labai atidziai siureti, kad butu kuo maziau, zinoma, gal rasi toki kuriame ju nera, as asmeniskai tokio nemates del variklio, kiek suprantu cia CDI, nera jokiu priekaistu, jei geras, tai vaziuos ilgaoi ir nuobodziai. pakaba nienko blatno, pasziurek ar gale pripuciami amortikai ar paprasta, man asmeniska labiau patikru paprasti, tik tokiu metu beveik nera. labai svarbu salono komplektacija, jei pirksi naudoti ne kaip krovinine masina. tai svarbu tiek del saves, tiek del pardavimo. man asmeniskai labiausiai priimtina 3+2+2 komplektacija, bet cia jau skonio reikalas. priekine vidine panele pagaminta is pigiu medziagu todel braizosi, reikia perkant i tai atkreipti demesi. vairas irengtas keistoj padeti, man asmeniskai nmepatogu ji sukioti plius jois nesireguliuoja. siaip daugiau as asmeniskai neturiu ka pridurti. beje, mano akimis geriau su mechanine deze, tiesiog patikimiau.

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-29, 19:34   #3
potapy4
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-07-27
Pranešimai: 2

potapy4 is on a distinguished road



Standartinis

Kiek supratau sis modelis nera cinkuotas jeigu smarkiai rudija. Ar klistu? O kas liecia remonto imanoma paciam (na turiu tokia manija pasikrapstitis ) pvz pakeisti salentblokus, arba guolius? Del amortiku - o imanoma pakeisti pripuciamus amortikus i paprastesnius, nes panasus naarotai man nebepatinka ?
Kazkodel kiek klausiau savu meistriuku nuomones apie si modeli labai skiriasi. Vieni sako, kad good kiti atvirksciai bando mane atkalbeti, sakydami, kad varyklije daug kas varoma pneumatika. Tiesa pasakuis net nezinau ar tai gerai ar ne...
Dekoju uz paaiskinimus ir nuomones

potapy4 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-29, 20:25   #4
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

tai yra darbinis automobilis, o darbiniu automobiliu niekas negamina sudetingai, todel nieko ten is principo super duper prinavarotinta negali but. taip galima amortikus pakeisti i paprastus. taip, tikrai galima paciam pasikrapstyti jei rankos nekreivos. busas kaip busas, tikrai nieko blatno.

ledas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.