Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Kuras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2007-12-05, 10:51   #1
kaunietis
 
kaunietis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-10-24
Gyvenamoji Vieta: Kaunas arba Losangeles
Pranešimai: 1,984

kaunietis is on a distinguished road



Standartinis

Nezinau kaip kitiems man susitaupydavo 4L gal kokie, bet jau pabaigiau as jas.

kaunietis neprisijungęs   Cituoti
Old 2007-12-05, 10:59   #2
Piktas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kaunietis View Post
Nezinau kaip kitiems man susitaupydavo 4L gal kokie, bet jau pabaigiau as jas.
o kiek be ju eme litru?

  Cituoti
Old 2007-12-05, 11:01   #3
kaunietis
 
kaunietis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-10-24
Gyvenamoji Vieta: Kaunas arba Losangeles
Pranešimai: 1,984

kaunietis is on a distinguished road



Standartinis

14, su kapsule gal apie 10, uzmiestyje dar maziau

kaunietis neprisijungęs   Cituoti
Old 2007-12-05, 21:16   #4
mb001
 
mb001's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-11-28
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,238

mb001 is on a distinguished road



Standartinis

na, nesuprantu, kam pirkti galingą auto jei bijai panaudoti jo galią ir skaičiuoti litus degalineje. Nusiperki 2 litru mersiuka dyzeliuką (ar mažesnės klasės su dar mažesniu varikliu) ir kiek nori akseleruoji, bet kuro sąnaudos visada panašiai mažos...

...čia bent jau mano toks pastebėjimas...

mb001 neprisijungęs   Cituoti
Old 2007-12-06, 04:56   #5
Piktas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mb001 View Post
na, nesuprantu, kam pirkti galingą auto jei bijai panaudoti jo galią ir skaičiuoti litus degalineje. Nusiperki 2 litru mersiuka dyzeliuką (ar mažesnės klasės su dar mažesniu varikliu) ir kiek nori akseleruoji, bet kuro sąnaudos visada panašiai mažos...

...čia bent jau mano toks pastebėjimas...
Isivaizduokim, kad Jus mb001 pamatot uz gera kaina ir labai graziai atrodati mersiuka, nemanau kad tada kai sirdele links prie pacio graziausio galvosit, ai o gal ta kita negrazesni su silpnesniu varikliu as manau kad pirksit kas tikrai grazu, pasinaudosite zinomis ziniomis, tai kad egzistuoja kura taupancios tabletes

  Cituoti
Old 2007-12-06, 16:59   #6
mb001
 
mb001's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-11-28
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,238

mb001 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Piktas View Post
Isivaizduokim, kad Jus mb001 pamatot uz gera kaina ir labai graziai atrodati mersiuka, nemanau kad tada kai sirdele links prie pacio graziausio galvosit, ai o gal ta kita negrazesni su silpnesniu varikliu as manau kad pirksit kas tikrai grazu, pasinaudosite zinomis ziniomis, tai kad egzistuoja kura taupancios tabletes
kai renkuosi mb visu pirma buna dyzelis, nors ir brangiau moku uz tikrai grazesnius ir geriau islaikytus benzininius mb, net s klases. Pasvajoti tikrai megstu ir apie 5 ltr varikli, bet realiai atsizvelgiu i galimybes. Dyzelinis mb man tikrai daugiau suteikia laisves ir dirbant, ir keliaujant.

mb001 neprisijungęs   Cituoti
Old 2007-12-06, 17:54   #7
dyzelis
 
dyzelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-10-07
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,872

dyzelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mb001 View Post
kai renkuosi mb visu pirma buna dyzelis, nors ir brangiau moku uz tikrai grazesnius ir geriau islaikytus benzininius mb, net s klases. Pasvajoti tikrai megstu ir apie 5 ltr varikli, bet realiai atsizvelgiu i galimybes. Dyzelinis mb man tikrai daugiau suteikia laisves ir dirbant, ir keliaujant.
o kiek tarkim realiai turetu tarnauti benzininis ir dyzelinis variklis? kiek jie km nuvaziuoja?

dyzelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2007-12-06, 18:44   #8
<MB>
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Visiskai sutinku. Pastarojoje situacijoje kuomet matai daug graziu bendzininiu variantu, o dyzelinio ne su ziburiu, esu pabuvojes. Ne viena menesi sturmuojant automobiliu turgus, interneto skelbimus... ieskojome tevukui mercedeso. Tiesa kriterijai buvo gan reiklus: Juodas arba juodas..; Veliuras; Na ir didesniu pinigu negu rinkos kaina atitinkanti bukle... , taciau ir po puses metu nepakliuvo ne vienas dominantis variantas. Kol stai viena diena suradome, (draugas vokietijoje pagelbejo..) Visiskai atitiko keliamus kriterijus, dziuginanti bukle... Tik viena nedidele ..nezymi..perdaug nekrentanti i akis smulkmena.. Tevukas nusipirko asteroidu "priedusi" BMW!!! Bet moralas tas, jog jau pirmuju pasivazinejimu metu buvo vieningai nuspresta..Sekantis automobilis bus MERCEDES

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.