Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-05-02, 17:37   #1
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
Jo as irgi skaiciau, kad atvirksciai, tai pas mane sviesus kambarys, reiskias LCD reik zet. Po biski aiskeja nors kazkas, o del atstumo pas mane nuo teliko 2-2.5m, tai tipo tinka ir 82 ir 94 istrizaine, bet galvoju ar nebus 94 jau per didelis, kad reikes veiksma po ekrana gaudyt?
del didumo nepergyvenk, televizoriai turi tendencija po parsineshimo i namus mazheti )) Ten kitaip kazhkaip matuoja lietuvoj,tai nezhinau kiek yra 50 coliu,bet esme ,kad viena tv zhiuriu ish 3metru kita ish 5m. akys nezhvaireja,tik galetu buti ir didesnes istrizhaines,o tie pamatavimai istrizhaines ir atstumas nuo akiu iki tv yra atgyvene ir jie buvo skirti kineskopiniams tv. Jei jau sugalvojai LCD tai tada imk ,kad butu pilnas LED aishku jie brangesni, bet nors kokybe gera,o tie pigus LCD kur rasho LED tai tas pats LCD su pashvietimais ish krashtu,klijento muklinimas.

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 17:39   #2
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

nu tai priklauso dar kokia raiska skiria tavo tv pas mane monikas 24 coliu HD skiria 10000:1 tai zinai galiu nuo pirmadienio iki sekmadienio sedeti

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
del didumo nepergyvenk, televizoriai turi tendencija po parsineshimo i namus mazheti )) Ten kitaip kazhkaip matuoja lietuvoj,tai nezhinau kiek yra 50 coliu,bet esme ,kad viena tv zhiuriu ish 3metru kita ish 5m. akys nezhvaireja,tik galetu buti ir didesnes istrizhaines,o tie pamatavimai istrizhaines ir atstumas nuo akiu iki tv yra atgyvene ir jie buvo skirti kineskopiniams tv. Jei jau sugalvojai LCD tai tada imk ,kad butu pilnas LED aishku jie brangesni, bet nors kokybe gera,o tie pigus LCD kur rasho LED tai tas pats LCD su pashvietimais ish krashtu,klijento muklinimas.

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 17:42   #3
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
nu tai priklauso dar kokia raiska skiria tavo tv pas mane monikas 24 coliu HD skiria 10000:1 tai zinai galiu nuo pirmadienio iki sekmadienio sedeti
neskleisk ereziju )) Zhmogus juk nauja TV pirks ir kiek suprantu ne ish supermarketo,maisto skyriaus,kur econominiai atgyvene modeliai stovi )))

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 17:50   #4
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

is manes patarejas tame klausime nekoks,bet ikisiu ir as savo trys kapeikas.neseniai pirkau motinai led telika.na pas mane pasirinkimas greitas-issirinkti telika man trunka 5 min.nueini i parduotuve issirenku geriausiai rodanti-turiu ne pagal skaiciukus ka ten raso,o is visu veikianciu geriausiai rodanti ir viskas.tai va nupirkau motinai led telika 32 coliu.parsinesiau namo ir idomumo delei pastaciau salia savo plazmoz 52coliu,tai ka tu skirtumas kaip diena ir nakti.ten tas led telikas kazkoks naujesnis modelis,bo kaip man aiskino jis is paskutiniu led,bet kaip as tuom domiuosiu tai man atrodo tie led telikai isvis neseniai tik pasirode.rinkdamasis pastebejau kad tie led telikai visi skirtingai rodo ir neziurint i kainu skirtumus,buvo ir labai brangiu rodanciu prasciau vos ne uz pigiausius modelius.

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 17:55   #5
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
is manes patarejas tame klausime nekoks,bet ikisiu ir as savo trys kapeikas.neseniai pirkau motinai led telika.na pas mane pasirinkimas greitas-issirinkti telika man trunka 5 min.nueini i parduotuve issirenku geriausiai rodanti-turiu ne pagal skaiciukus ka ten raso,o is visu veikianciu geriausiai rodanti ir viskas.tai va nupirkau motinai led telika 32 coliu.parsinesiau namo ir idomumo delei pastaciau salia savo plazmoz 52coliu,tai ka tu skirtumas kaip diena ir nakti.ten tas led telikas kazkoks naujesnis modelis,bo kaip man aiskino jis is paskutiniu led,bet kaip as tuom domiuosiu tai man atrodo tie led telikai isvis neseniai tik pasirode.rinkdamasis pastebejau kad tie led telikai visi skirtingai rodo ir neziurint i kainu skirtumus,buvo ir labai brangiu rodanciu prasciau vos ne uz pigiausius modelius.
Na matai niekaip negali lyginti 32 ir 52 coliu, jie turetu buti vieno dydzhio. O parduotuvej, svarbu parduoti tuos nuo kuriu daugiausiai galima uzhdirbti,dazhnai ir pareguliuoja,kad pigesnis rodytu geriau uzh brangu
Na chia gali pazhiureti tokius rimtesnius tv http://xxzheka.org.ua/!forum/showthread.php?p=72539
Toks V30 panasonicas man visai liptu

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 17:56   #6
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

naujas senas supuves atpuves visi turi jie savo skiriamaja gaba, ir gaba reikia ziureti i santiki su jo istrizaine, aisku dar uzmesti aky reiketu i jo velavimo laika kiek ms sekundziu veluoja ir skiriabaja gaba.

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
neskleisk ereziju )) Zhmogus juk nauja TV pirks ir kiek suprantu ne ish supermarketo,maisto skyriaus,kur econominiai atgyvene modeliai stovi )))

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-03, 17:07   #7
lagass
 
lagass's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-09-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 238

lagass is on a distinguished road



Standartinis

tiesa sako samagonas, labai telikai greit sumazeja, kai pripranti, pas mane 107cm TV ir ziuriu 2,5m atstumu, dabar norisi didesnes istrizaines

lagass neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-03, 17:19   #8
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

bet kai didelis telikas, is arti ziurint krenta ir kokybe, ziuri tv skaitmenine, o matai kvadratukus, is toli viskas normaliai. del to pastacius dideli telika ir sedint arti, nieko gero nematysi, bus tik sveciams parodyt kad telikas didelis

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-03, 17:40   #9
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

na as tai ir uz poros metru sedziu bet man nei gaudyt nieko nereik nei akys pavargsta o dar didesnio norisi, cia gi ne per visa siena telikas o viso labo 107cm, nebent atsisesi uz 50 cm tada gal ir reikes gaudyt kur kas, del skaitmenines tai su situ integruotu tiuneriu kokybe labai gera o vat ant kito dar aukstesnes klases philipso pajungta gala su ju blokeliu tai ten tragedija tas blokelis turbut pats prasciausias koki gamina kinieciai... o kad gailesiesi po kurio laiko, kad mazesni nusipirkai tai kaip sakiau 100%, kad ir kaip dabar galvotum

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-03, 18:14   #10
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Telikas 50col. shalia kompo,pastoviai ijungtas zhiuriu ish 30cm. atstumo pastoviai, akys dar neishvarvejo, tarp kitko LCD ish shono nelabai pazhiuresi,nesimatys gerai. Plazma valgo truputi daugiau elektros. Niekas neishdega galiu garantuoti,pirkau kai, ta net libdukas buvo,kad shaltas antiishdegantis ekranas. Zhinau,kad buna kam ir ishdega, bet esu Panasonico gerbejas ir ish savo puses rekomenduoju panasonica arba Pionieriu Kuro,bet berods i juos jau stato panasonico paneles
Attached Images
File Type: jpg DSC00475.jpg (191.9 KB, 54 views)

samagonas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.