Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C klasė » W202

Naujas pranešimas
Old 2010-11-18, 21:22   #31
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Wezlys View Post
Idomu ar pas ka nors ira imontuotas bochinis siublys, noreciau konstrukcijos ir pakitimu foto pamatyt. Turiu dar viena nedidele beda, esu ne LT. o pasmanes detaliu kainos nerealios, 2890€ Siublio kaina-Purkshtukas 270€.... Noreciau ash ta siubli su visais priedais isigyt ir manau su jusu pagalba imaklinciau ash ji pats. teko uzsimt su Lucas siubliu tik kitai mashinai, irgi boscha dejau. Su mb neteko susidurt.
Beja ar imontavus Boschini kaip uzgesint ta EDC lempecka, nes manau kad keiciant ish elektroninio i mechanini siubli neuztenka to kad istatei ir viskas.
as tavo atveju tada daryciau taip: aisku jei masina su siltu motoru vaziuoja tai isimciau is spydiko lempute EDC, ir masina i skelbima.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-18, 21:29   #32
Wezlys
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-18
Gyvenamoji Vieta: Nerja, Spain
Pranešimai: 14

Wezlys is on a distinguished road



Standartinis

Nuojauta sako, kad papuoliau ir gan smarkiai...
Dabar tai jau nebezinau ka daryt... jai buciau Lt tai tureciau pasirinkima o dbr mazai turiu ka rinktis tik pirkt is LT toki koks ir stovi.
jai kas suzinosit kas parduoda toki, parasykit gal net skoloj neliksiu.

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
as tavo atveju tada daryciau taip: aisku jei masina su siltu motoru vaziuoja tai isimciau is spydiko lempute EDC, ir masina i skelbima.
Su mielu noru as taip padaryciau, bet kad ji nevaziuoja, dumija baltais dumais ir trukciodama vaziuoja, netraukia ishvis.

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
perdirbimas grubiai kainuoja 1200-1300 lietuviškų pinigų
Aciu... Kazka buvau girdejas apie tai, bet vat kaip man tai padaryt, cia jau man nelabai kas pagelmes, o ispanijoj tokiais pribombasais niekas neuzsiema


Paskutinį kartą redagavo Edgis; 2010-11-18 21:39 val.
Wezlys neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-18, 21:38   #33
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nu ten jau pas samagona kreipkis, gal jis kuom pagelbes

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-21, 15:03   #34
Wezlys
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-18
Gyvenamoji Vieta: Nerja, Spain
Pranešimai: 14

Wezlys is on a distinguished road



Standartinis

Vistiek as nieko nesuprantu ar siurblys ar kas? Uzvedu su raktu nevaziuoja kaip turi vaziuot, o nusedo akumas uzsikuriau ant begio, vos bordiuru nesuvalgiau, nesitikejau kad shoks taip, prasukau rata, vaziuoja dbr normaliai... uzgesinau, uzkuriau vel su raktu, vel blogai dirba, vel pameginau uzsistumt, ir vaziuoja normaliai, nedumina nei nieko. Nesuprantu kas daros Padekit

Wezlys neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-10, 22:57   #35
Wezlys
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-18
Gyvenamoji Vieta: Nerja, Spain
Pranešimai: 14

Wezlys is on a distinguished road



Standartinis

Na va ir vel as cia...
Beda aiski, siurblio elektra pilnai parejus, susilyde visi laidai ir jam mirtis.
Yra paprasta galimybe sutvarkyt ta beda. tai nuo to ir pradesiu... Automobils eis i pardavima, nes jau kita panasu nusiziurejau tik vat su 2.5TD matoru, tai nesiulykit pakaitalus. Kreipiuos pagalbos esancius LT.
Reikia arba viso siurblio naudoto, nes neapsimoka man statyt brangaus jai auto nepasilieku sau, arba yra variantas kur galima sakyt pasitvirtino tik nemanau kad man tinka- Rasti mechaniskai uzsilenkusi siurbli ir perdet elektronika. Buvau rades toki varianta tik jis man tikriausiai netinka... kitas klausimas (susieja del netikimo) - kuom skiriasi siurblys su trumpu laidu nuo ilgo? Pasmanes stovi trumpas laidas, o elektronine dali kuria radau yra su ilgu laidu... gal tinka?
is anksto...

Wezlys neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.