Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Žiūrėti Rezultatus: Kuriam modeliui Jus atiduotumet savo balsa?
W140 103 67.32%
W220 50 32.68%
Balsuotojai: 153. Jei norite balsuoti šioje apklausoje prašome prisijungti

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-07-27, 16:03   #51
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
o su w140 jei ir suges kas, tai gali ikishes atsuktuva pasukineti ka nors

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-27, 16:24   #52
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
apie ka ir kalbu vaziuodamas gatveje su lediniu w140 nieko nenustebinsi o atvirksciai daugelis pasakys kad durnelis su atgyvena vazineja. ir kol ji kainuoja 6k lt jokia cia ne klasika modelis baigtas gamint tik pries 11 metu tai nera klasika vat jei kazkas is jusu tures w140 su originalia rida pvz 95k km uz 25-30metu cia bus klasika o dabar cia tik atgyvenus barza kaip ir daugelis kitu.
Va cia tai tikra tiesa 10 balu Manau per daug ginti 140 nereiktu! cia tas pats kas ir su mobiliakais! nori nauju techno;ogiju privalumu ir pribambasu perki nauja tel, o jei tenkina senas aparatas tia pasilieki su juo! man pvz nokia 8800 nemirtingas modelis i kitus net nekeisciau, nors jis jau atgyveno savo senai. tas pats ir su 140! buvo kazkada geras 600 mersas nauji rusai vazinejo, o dbr pasenes modelis- naturalu, o kad ji ten galima su atsuktuvu parakineti ar kokis tai sarnyras ilgiau laiko tai man visiskai neidomu!as tiesiog noriu naujasnio modelio s klases. dizaino atzvilgiu w220 lenkia simtas kartu! cia aisku mano asmenine nuomone.


Paskutinį kartą redagavo augi$; 2010-07-27 16:32 val.
augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-27, 16:50   #53
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
Va cia tai tikra tiesa 10 balu Manau per daug ginti 140 nereiktu! cia tas pats kas ir su mobiliakais! nori nauju techno;ogiju privalumu ir pribambasu perki nauja tel, o jei tenkina senas aparatas tia pasilieki su juo! man pvz nokia 8800 nemirtingas modelis i kitus net nekeisciau, nors jis jau atgyveno savo senai. tas pats ir su 140! buvo kazkada geras 600 mersas nauji rusai vazinejo, o dbr pasenes modelis- naturalu, o kad ji ten galima su atsuktuvu parakineti ar kokis tai sarnyras ilgiau laiko tai man visiskai neidomu!as tiesiog noriu naujasnio modelio s klases. dizaino atzvilgiu w220 lenkia simtas kartu! cia aisku mano asmenine nuomone.
tai tau W220 dar iki shiol paskutinis mados klyksmas ? Supraschiau jei nors su w221 vazhinetum. W220 tokia pati luge,kaip ir tas w140, papraschiausiai garbini tai ka turi.
Jei labai idomu tai pasakysiu,kad galiu tureti ir W220 ir W221 ir W140, bet pokol kas kazhkaip nematau reikalo pontuotis, nes butu per naglai i nauja eSa shokti, o kaimynu nuomone, mane mazhiausiai kas domina, taip kad nesijauschiau nuskriaustu ir su W140 Kalba buvo ne apie naojoves, o apie surinkima ir kokybe automobilio.
Ir shimtu procentu nelenkia nei per vienus vartus.
Popiezhiai ir prezidentai,kazhkodel neuzhsilaike W220am , arba greit pershoko i W221 arba vis dar su tais ikikariniais , nusenusiais W140 pjausto ishsishiepe

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-27, 17:56   #54
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
tai tau W220 dar iki shiol paskutinis mados klyksmas ? Supraschiau jei nors su w221 vazhinetum. W220 tokia pati luge,kaip ir tas w140, papraschiausiai garbini tai ka turi.
Jei labai idomu tai pasakysiu,kad galiu tureti ir W220 ir W221 ir W140, bet pokol kas kazhkaip nematau reikalo pontuotis, nes butu per naglai i nauja eSa shokti, o kaimynu nuomone, mane mazhiausiai kas domina, taip kad nesijauschiau nuskriaustu ir su W140 Kalba buvo ne apie naojoves, o apie surinkima ir kokybe automobilio.
Ir shimtu procentu nelenkia nei per vienus vartus.
Popiezhiai ir prezidentai,kazhkodel neuzhsilaike W220am , arba greit pershoko i W221 arba vis dar su tais ikikariniais , nusenusiais W140 pjausto ishsishiepe
na cia tu nevisai teisus jei turi galimybe vazinet su w221 ir tau tai leidzia finansai nesuprantu kodel per naglai? del prezidentu tai nieks su w140 nevazineja tik diana vaziavo ir tas buvo nuomotas. va kaiptik sian pafotkinau buvom isvykoje musu prezidentes Dalios w220 s500 pilnas sarvas kaina apie 1mln lt



niekas is musiskiu nevazineju su w140 ispradziu buvo w126 poto audi v8 poto a8 poto w221 ir vel buvo gryzta prie w220 nes w221 perbrangus musu lietuveliai
o sitoks modelis tai atgyveno ir tokio vairuot nebesinoretu (cia draugelio tvarkem w140 s300)

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-27, 18:10   #55
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

idealiausia butu i W140 ideti w220 salona

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-27, 18:14   #56
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
idealiausia butu i W140 ideti w220 salona
sutinku

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-27, 18:39   #57
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

da geras tas W220 Tik nepirshkit man jo kaip uzh gera Jau kelinta posta bandau pasakyti,kad nieko priesh neturiu, tik esu nusivyles jo kokybe truputi.
Del ko nevazhineju su w221? todel,kad manau jog ta mashina pazhymi statusa,-mano statusas iki to nedaaugo, galiu pasirodyti,kaip pigus chigonas,kuris zhiba tik ish virshaus
W220 visai nedomina, nes tai butu nesusipratimas,- ish shalies zhiurint atrodytu, arba kaip nusibankrutaves verslininkas, arba kaip vis bandantis igyvendinti savo svajones, bet vis nespejantis su laiku ir pinigais
Darbui ir reikalams, turiu paprasta gaidi A6, su kuriuom galiu vazhiuoti bet kur ir nesukeliu niekam jokiu emociju, nei teigiamu, nei neigiamu Tai neutralus automobilis, kuriam gali sedeti babauzhis shaibom apauges,- ir kitas, benzo tik uzh 10€ isipyles
O W140 super tvarkinga isigychiau su malonumu, bet tai nebutu mano darbinis automobilis,butu eilinis zhaislas dushiai , toks,koks dabar yra C124
P.S patinka posakis,- Norekim,ka Galim ir galekim, ka Norim.
kolegos davai tik be pykchiu, nebekalbesiu ta tema, nes matau,kad pozhiuriai per daug skiriasi,o prarasti gerus santykius su kolegomis del skoniu, manau nebutu protinga
Linkiu visiems vairuoti, tai ,kas patinka pachiam, o ne kaimynams ir draugams

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-27, 19:03   #58
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

visiskai pritariu. manu cia vyksta beprasmiai gincai. reiktu rakint sita tema as ir cia nebediskutuoju

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-27, 19:29   #59
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

140 nera lygus 140, vienas bus ispuves uz tavo 6k lt i kuri pirstais badis kad jo masina supuvus, o kitas bus priziuretas baltas su cromo ratais, ir visi grius po ratais prasidami parduoti.. skirk masina nuo masinos

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
Va cia tai tikra tiesa 10 balu Manau per daug ginti 140 nereiktu! cia tas pats kas ir su mobiliakais! nori nauju techno;ogiju privalumu ir pribambasu perki nauja tel, o jei tenkina senas aparatas tia pasilieki su juo! man pvz nokia 8800 nemirtingas modelis i kitus net nekeisciau, nors jis jau atgyveno savo senai. tas pats ir su 140! buvo kazkada geras 600 mersas nauji rusai vazinejo, o dbr pasenes modelis- naturalu, o kad ji ten galima su atsuktuvu parakineti ar kokis tai sarnyras ilgiau laiko tai man visiskai neidomu!as tiesiog noriu naujasnio modelio s klases. dizaino atzvilgiu w220 lenkia simtas kartu! cia aisku mano asmenine nuomone.

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-28, 19:40   #60
Fanax
 
Fanax's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-08
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,163

Fanax is on a distinguished road



Standartinis

Siaip nesu vairaves W140, o W220 turiu apie keturis metus, tai negaliu labai tiksliai vertinti kuris geresnis, kuris prastesnis, taciau W220 tikrai be galo puiki masina ir nusiskundimu tikrai nera. Kaune, 5 Silainiuose pradejo staigiai daugeti W140. Pries metus tebuvo viena sarvuota W140, siandien pro langa jau matau visas tris . Pasirodo ir lietuviai megsta kokybe.

Fanax neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.