Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-05-09, 07:52   #1
Juozukas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-05-01
Gyvenamoji Vieta: Kaunas-Vilnius
Pranešimai: 25

Juozukas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Juozukas per Skype™


Standartinis W124 pirkimas taksauti

Sveiki, noriu nupirkti 124 mersa taksavimui. Manau sis modelis labai geras kainos/patikimumo atzvilgiu.
O gal as cia tik gandu prisiklausiau,kad jie labai patvarus ?
Nesiu sios masinos ciupinejes bet labai knieti butent tokia pirkti.
Papasakokit man kuo daugiau apie si modeli - kokie jo minusai, kokie privalumai,kaip reikalai su pakaba? Kas dazniausiai genda? I ka reikia atkreipti demesi perkant? Kokie varikliai yra geriausi? Turbut geriau imt dyzeliuka,negu su dujomis?

Aciu labai

Juozukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-09, 09:02   #2
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

jei taksauti tai vienareiksmiskai arba dyzelinis mersas arba audi a6 1,9tdi. taip sakant viskas isbandyta savo kailiu. beda ta, kad normalaus merso nerasi. ta prasme su normaliu kebulu. taksavimui tinkami visi dyzeliai, nera skirtumo koks. skirsis tik trauka. optimaliausias variantas 2,5d su mechanine deze, cia bent jau mano nuomone. zinoma, automatas daug konfortiskiau, bet nepamirsk, kad automato tau niekas per 1 darbo diena nepataisys. o taksavoti dabar visiskai neapsimoka, nzn kokie tavo motyvai. as taksavau naktimis, savo malonumui 2006- 2008, kada nebuvo kriziu, Vilniuje ir uzdirbdavau tikrai santykinai daug. dabar nematau prasmes dirbti, na nebent neturi kitu pajamu saltiniu.
mano mersas pilnai paruostas darbui plafonas, racija, skaitliukas ir t.t. bet man geda ji net rodyt, nes kebulas visiskai supuves. jei viskas ok, ant dienu bus pradeta pilna kebulo restauracija. o tada jau jo pardavinet tikrai nebeapsimokes


Paskutinį kartą redagavo ledas; 2010-05-09 09:09 val.
ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-09, 14:37   #3
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arce View Post
Vilniuje važinėja W220 juodas su geltonais numeriais ir tel.nr. ant bagažinės. Matyt randa toks taksi savo klientūrą
Matai, realiai klientura tikrai ne nuo masinos priklauso. zinoma, automobilis turi buti tvarkingas, svarus ir t.t. klientura priklauso nuo taksisto asmeniniu sugebejimu
vazineti su w220 zinoma faina, bet kai uz kilometra pasiemi tarkim 1,5lt, tai nelabai suprantu tokio biznio.

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-09, 14:55   #4
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė Arce View Post
Vilniuje važinėja W220 juodas su geltonais numeriais ir tel.nr. ant bagažinės. Matyt randa toks taksi savo klientūrą
gali būti, kad mano pažįstamas

turiu tokį pažįstamą su W220 S400 CDI, mieste nevažinėja, važinėja tik užmiesty, dažnai į Vilniaus oro uostą veža žmones iš Marijampolės

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-09, 18:22   #5
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

o Panevezyje vazineja du bmw e65, vienas juodas, kitas pilkas, abu 2003 metu dyzeliai, pazistu savininka taxi firmos. ir uzsakymu labai daug, vos speja.. kitu laiku, dar ir trecias e65 bus..

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-10, 18:11   #6
Juozukas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-05-01
Gyvenamoji Vieta: Kaunas-Vilnius
Pranešimai: 25

Juozukas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Juozukas per Skype™


Standartinis

Cia ne man reiktu,bet tokiam zmogui, jis kito pajamu saltinio neturi,tai manau vistiek juk minuse nesedetu gal?
papasakokit dar apie taksisto darba siais laikais


ledas o kiek noretum uz savo mersa,man nesvarbu kebulo bukle,svarbu vaziuokle deze ir variklis


Paskutinį kartą redagavo yamato; 2010-05-10 18:32 val.
Juozukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-10, 19:08   #7
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Juozukas View Post
ledas o kiek noretum uz savo mersa,man nesvarbu kebulo bukle,svarbu vaziuokle deze ir variklis
Vat kolega, čia jūs ir klystate...brangiausia merso dalis ir yra kėbulas. Paskui būna, kad amortikas per bagažinę išlenda ar galinis tiltas lengvai atsikabina

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-10, 19:44   #8
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Vat kolega, čia jūs ir klystate...brangiausia merso dalis ir yra kėbulas. Paskui būna, kad amortikas per bagažinę išlenda ar galinis tiltas lengvai atsikabina
na pas mane supuves tik "virsutinis" kebulas, dugnas tikrai tvarkoj.

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-10, 19:47   #9
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Juozukas View Post
Cia ne man reiktu,bet tokiam zmogui, jis kito pajamu saltinio neturi,tai manau vistiek juk minuse nesedetu gal?
papasakokit dar apie taksisto darba siais laikais


ledas o kiek noretum uz savo mersa,man nesvarbu kebulo bukle,svarbu vaziuokle deze ir variklis
apie taksisto darba gali papasakoti tik aplamai ir su visais niuansais . kaip minejau, nuo 2009 nebetaksuoju. del merso kainos... tai, kad jis gi supuves, ji reikia visa daryt, su tokiu zmones bus geda veziot. o rimtai suremontavus neapsimokes pardavinet, ka as dabar ir ruosiuosi padaryt. nzn norit, skambinkit 868386415, galima paplepet.

ledas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.