Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-04-02, 10:00   #11
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Aš išvis nenaudoju rankinio nei vienai turėtai auto ir jokių bėdų dėl to nebuvo.
O kam tau jį tikrianti? Brokuoti prasideda kodu A004, o keisti pagal garantiją A005. Bet netgi jei jis bus A004, tai dar nereiškia, kad jis suges Jei tu dėl vibracijos, tai ji dėl per plonos žarnelės kažkokios. Ją gali autorizuotas servisas pakeisti ir nebesijaus vibracijos pre pedala. Bet man jis netrukdo, pajaučiu kartą per mėnesį gal...
As irgi niekada rankinio nenaudoju, visada i P ir eini ramia galva Del to pedalo (SBC) vibravimo tai pas mane lygiai taip pat du kartus per menesi suvibruoja, tai as net nebejauciu tos vibracijos Kas del radiatoriu, man Daivantoj sake ,kad kodo galas skiriasi, bet kokie ten skaiciai tai nebepamenu. Realiai jei vaziuosi i Daivanta tai tau paziures ir pasakys ar brokuotas radiatorius ar ne Nors as su savo MB atvazinejau belekiek laiko su brokuotu. Pas mane jis nekeistas buvo nuo automobilio pagamino ir atlaike beveik 10 metu

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI

Paskutinį kartą redagavo pauliukas; 2013-04-02 11:41 val.
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-02, 10:40   #12
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,622

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
As irgi niekada rankinio nenaudoju, visada i P ir eini ramia galva Del to vibravimo tai pas mane lygiai taip pat du kartus per menesi suvibruoja, tai as net nebejauciu tos vibracijos Kas del radiatoriu, man Daivantoj sake ,kad kodo galas skiriasi, bet kokie ten skaiciai tai nebepamenu. Realiai jei vaziuosi i Daivanta tai tau paziures ir pasakys ar brokuotas radiatorius ar ne Nors as su savo MB atvazinejau belekiek laiko su brokuotu. Pas mane jis nekeistas buvo nuo automobilio pagamino ir atlaike beveik 10 metu
AŠ ten apie SBC bloką sakiau, radiatorius, jei keistas pagal garantiją, tai jo viršuje per vidurį turi būti bvaltas taškas, jei ne - tuomet galima profilaktiškai pasikeisti, bet ir pas mane tas pats, jis nekeistas ir bėdų nėra ir tikiuosi, kad nebus Auto jau 10 metų, kaip ir pas pauliuka.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-02, 11:40   #13
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
AŠ ten apie SBC bloką sakiau, radiatorius, jei keistas pagal garantiją, tai jo viršuje per vidurį turi būti bvaltas taškas, jei ne - tuomet galima profilaktiškai pasikeisti, bet ir pas mane tas pats, jis nekeistas ir bėdų nėra ir tikiuosi, kad nebus Auto jau 10 metų, kaip ir pas pauliuka.
Apple as ten apie pedalo vibravima kalbejau tik nepaminejau SBC Ir teisingai sakai, normalus radiatorius turi balta taska, sita ir man sake

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-17, 10:22   #14
mr-edgariukas
 
mr-edgariukas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-21
Gyvenamoji Vieta: uk
Pranešimai: 105

mr-edgariukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
pavarų dėžėms keičiami tepalai kas +- 60k km. jei jau darysi pilną servisą, tai pasikeisk ir dėžės tepalus, bus ramiau ir tas tikrai nepakenks. Ir ramia galva junk į P padėtį, niekas nepakenks
jei deze tvarkinga tikrai nereikia kas tiek keitineti, grieciu dezes tepala uztenka pakeisti viena du kartus gyvenime. pirmas keitimas apie 160k . ir butinai keisti tepala koks eina pagal knyga. aisku ir filtra. keiciant tepala pazeti ar nera dumblo ir drozliu, jei svaru tai jusu deze tvarkinga.

mr-edgariukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-17, 11:28   #15
nobodiez
 
nobodiez's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-28
Pranešimai: 135

nobodiez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mr-edgariukas View Post
jei deze tvarkinga tikrai nereikia kas tiek keitineti, grieciu dezes tepala uztenka pakeisti viena du kartus gyvenime. pirmas keitimas apie 160k . ir butinai keisti tepala koks eina pagal knyga. aisku ir filtra. keiciant tepala pazeti ar nera dumblo ir drozliu, jei svaru tai jusu deze tvarkinga.
Ar yra teke paciam keisti? Ar namu salygom keiciantis dezes tepalus ir filtra nera pavoju kanors sugadinti?

nobodiez neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-17, 20:46   #16
mr-edgariukas
 
mr-edgariukas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-21
Gyvenamoji Vieta: uk
Pranešimai: 105

mr-edgariukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nobodiez View Post
Ar yra teke paciam keisti? Ar namu salygom keiciantis dezes tepalus ir filtra nera pavoju kanors sugadinti?
galima namu salygom. labai paprasta ir lengva, jei aisku snekama apie w211. nusiimi apsauga ir pamatysi varzta greiciu dezes karteryje, isleidi is ten . atsisuki karteri ir nusiemi , filtas nusiima paprastai (kainuoja nebrangiai) ir uzdedi kita. turi buti nauja tarpine ir uzdedi atgal. per matuokle supili nauja tepala. kadangi is pusles tepalo isleisti neina tai patartina tepala pakeisti 3 kartus kad butu visas naujas. bet as pakeiciau 2 kartus pilnai pakanka, keiciau pusle vel pakeiciau , dabar ramus. patikrinti karteryje ar nera dumblo ir drozliu, jei dumblas tai diskai dyla jei drozles tai metalines dalys pazeistos .
p.s labai svarbu pilti tepala tik kuris eina pagal knyga, netaupykit pinigu nes sugadinsit greiciu deze ,ir kainuos brangiau. neklausykite jokiu sneku kad tinka belekoks geriausia pirkti is mercedes centro

mr-edgariukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-18, 16:53   #17
Dalius/68
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 723

Dalius/68 is on a distinguished road



Standartinis

keičiant tepala (tiksliau hidraulini transmisijos skysti) rekomenduojama pakeisti ir el .jungti,pro kuria pradeda leisti tepala ir laiku neapsižiurejus galima "susendinti " deže.Dar pora momentu;
neperveržt karterio tarpines,nes prades leisti.
matuoti išleidžamo tepalo kieki ir tiksliai tiek pripilti naujo,nes matuokles nera ir nedapylus,arba perpylus tepalo gali prasideti ivairiausios problemos....

Dalius/68 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-18, 23:36   #18
mr-edgariukas
 
mr-edgariukas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-21
Gyvenamoji Vieta: uk
Pranešimai: 105

mr-edgariukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dalius/68 View Post
keičiant tepala (tiksliau hidraulini transmisijos skysti) rekomenduojama pakeisti ir el .jungti,pro kuria pradeda leisti tepala ir laiku neapsižiurejus galima "susendinti " deže.Dar pora momentu;
neperveržt karterio tarpines,nes prades leisti.
matuoti išleidžamo tepalo kieki ir tiksliai tiek pripilti naujo,nes matuokles nera ir nedapylus,arba perpylus tepalo gali prasideti ivairiausios problemos....
neaisku kiek tepalo buvo pries tai . ipilti kaip sakai kiek buvo ir mercedes centre pamatuoti su matuokle ,taip butu garantuotai

mr-edgariukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-11-07, 10:45   #19
Mexx
 
Mexx's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-10
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 178

Mexx is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
As irgi niekada rankinio nenaudoju, visada i P ir eini ramia galva Del to pedalo (SBC) vibravimo tai pas mane lygiai taip pat du kartus per menesi suvibruoja, tai as net nebejauciu tos vibracijos Kas del radiatoriu, man Daivantoj sake ,kad kodo galas skiriasi, bet kokie ten skaiciai tai nebepamenu. Realiai jei vaziuosi i Daivanta tai tau paziures ir pasakys ar brokuotas radiatorius ar ne Nors as su savo MB atvazinejau belekiek laiko su brokuotu. Pas mane jis nekeistas buvo nuo automobilio pagamino ir atlaike beveik 10 metu
O kaip čia taip, labai jau retai pas jus tas pedalas suvibruoja. Pas mane tai jis vibruoja kiekvieną kartą, užvedus mašiną. Paskui važiuojam, tarkim 20 km, atstumu suvibruoja kokį kartą, kitą.
Įtariu, kad čia nėra labai jau gerai?

__________________
Buvo - 1990m w201, 2,0 benz.
Buvo - 1992m w124, 2,5 TD, 93 kw.
Buvo - 1994m. W124, 3.0 dyzelis, 100 kw.
Buvo - 2000 m. W210, E270 CDI, 125 kw.
Buvo - 2002 m. W210, E270 CDI, 120 kw.
Buvo - 2003 m. W211, E270 CDI, 130 kw.
Dabar - 2003 m. w414, Vaneo 1,7 CDI, 67 kw, darbinis arkliukas.
Mexx neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-11-07, 17:18   #20
MB Fanas
 
MB Fanas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-07-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,050

MB Fanas is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane irgi pedalas suvibruoja daznokai,bet kazkaip nesigilinu lb i tai,o gal reiktu?

MB Fanas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.