Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2020-03-24, 10:14   #28711
raimis528
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-03
Gyvenamoji Vieta: Kedainiai
Pranešimai: 537

raimis528 is on a distinguished road



Standartinis

Todėl, kad rytuose nori absoliučiai išsiskirti. Nes Amg maždaug gali daug nusipirkti, tai jie nori dar kitaip nei kaimynas.

raimis528 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 10:19   #28712
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Modestas_ View Post
...taciau kuomet taip ,,apredomos" tokios prestizines masinos, jau galime teigti, kad zmogus paprasciausiai neturi nei skonio, nei suvokimo ir mano nuomone, nebegalima visko nurasyti faktoriui, kad ,,zmogui nesvarbu ka apie ji galvoja" - paprasciausiai geriau tokiu zmoniu nebutu is viso.
Ka? Jus cia rimtai? Jeigu jusu pasauleziura tokia siaura, tai reikia iskart isnaikint ar ne? Super poziuris, bravo, Adolfas would be proud of you.
Cia yra grynai japonu stiliaus mersas, ten labai daug tokio tipo masinu. Jie megsta kuo ekstremalesnius bodykitus, daugiau lempuciu ir viso kito. Sitie tiuningai net savo pavadinimus turi, pvz VIP style, manau daug kas girdejo apie toki, arba Bippu, tas pats VIP style tik su isvirtusiais ratais ir t.t.. Ten tokios masinos autentiskai ir ziurisi ir iki siol. Kita tauta, kita kultura tiuningu, jums to nesuprast, zinovai


__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 10:49   #28713
Modestas_
 
Modestas_'s Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-07
Pranešimai: 274

Modestas_ is on a distinguished road



Standartinis

Vanix,

Likau abstulbes. Nors mano pasauleziura ir siaura taciau esu girdejes viena sentencija - ,,Ordnung ist ordnung".

Modestas_ neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 10:52   #28714
E.v.a.l.d.a.s
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-08-28
Pranešimai: 98

E.v.a.l.d.a.s is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
Ka? Jus cia rimtai? Jeigu jusu pasauleziura tokia siaura, tai reikia iskart isnaikint ar ne? Super poziuris, bravo, Adolfas would be proud of you.
Cia yra grynai japonu stiliaus mersas, ten labai daug tokio tipo masinu. Jie megsta kuo ekstremalesnius bodykitus, daugiau lempuciu ir viso kito. Sitie tiuningai net savo pavadinimus turi, pvz VIP style, manau daug kas girdejo apie toki, arba Bippu, tas pats VIP style tik su isvirtusiais ratais ir t.t.. Ten tokios masinos autentiskai ir ziurisi ir iki siol. Kita tauta, kita kultura tiuningu, jums to nesuprast, zinovai

Tiek šiame forume, tiek aplamai dauguma kas važinėja su yra nusistatymas - kad mersui nieko padaryt negalima. Neduok Dieve sužeminsi, uždėsi lip'ą ar kažką... Gi mersas ne ta mašina. Ne bmw ir tt Aš dėl to nieko ir nekeliu čia. Čia labai jau standartų gerbėjai

E.v.a.l.d.a.s neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 10:58   #28715
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Modestas_ View Post
Vanix,

Likau abstulbes. Nors mano pasauleziura ir siaura taciau esu girdejes viena sentencija - ,,Ordnung ist ordnung".
nzn ka tu ten girdejas, bet filtuok bazara kita karta, man net liezuvis neapsiverstu taip parasyt, kad kazko ten geriau nebutu is viso, del to, kad jo skonis nesutampa su tavo. Perdedat ryskiai

Citata:
Pradžioje rašė E.v.a.l.d.a.s View Post
Tiek šiame forume, tiek aplamai dauguma kas važinėja su yra nusistatymas - kad mersui nieko padaryt negalima. Neduok Dieve sužeminsi, uždėsi lip'ą ar kažką... Gi mersas ne ta mašina. Ne bmw ir tt Aš dėl to nieko ir nekeliu čia. Čia labai jau standartų gerbėjai
kam tau kelt cia kazka? Forume sedi ~10 vyru vidutinio amziaus, daugelis "perekupiskai" i masinas ziuri, ko tu lauki is ju? Palaikymo kazkokio? Baik tu
Prisimenu kiek kartu jau buvo, ateina naujokas i foruma, pristato savo masina toks visas ant pozytivo, o po to ateina koks visad nepatenkintas gyvenimu Hunter is isjuokia ar tai prisiknisa prie kazko tai tai tam naujokui iskart ir dingsta visas noras kazka rasyt. Taip buvo DAUG kartu. Mires sitas forumas yra, uzeinu is iprocio cia tiesiog.

__________________
'04 MB С55 AMG

Paskutinį kartą redagavo Darius; 2020-03-24 17:56 val.
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 11:09   #28716
Modestas_
 
Modestas_'s Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-07
Pranešimai: 274

Modestas_ is on a distinguished road



Standartinis

Vanix,

Kad gerbiamasis jus man esate nei pazistamas, nei artimas, o kad ,,filtruoti bazara" - as jusu asmeniskai nei izeidziau, nei ka, nei turiu noro diskutuoti su jumis asmeniskai atsakydamas i jusu kreipimasi (paryskintas mano teksto citatas) viesame eteryje.
Na, o kadangi mano pasauleziura tokia siaura, kad ,,nefiltruoju bazaro" - sekmes ir likite sveikas !

Modestas_ neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 11:13   #28717
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

aciu, jums irgi sveikatos linkiu

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 11:17   #28718
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė E.v.a.l.d.a.s View Post
Tiek šiame forume, tiek aplamai dauguma kas važinėja su yra nusistatymas - kad mersui nieko padaryt negalima. Neduok Dieve sužeminsi, uždėsi lip'ą ar kažką... Gi mersas ne ta mašina. Ne bmw ir tt Aš dėl to nieko ir nekeliu čia. Čia labai jau standartų gerbėjai
Tai slabakas esi, net negali savo nuomonės ir skonio apgint

simaso is online now   Cituoti
Old 2020-03-24, 11:20   #28719
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Jau pirmi depresijos pasireiškimai, o dar tik antra savaitė dyko būvimo.


Pagarbos kolegos

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 11:24   #28720
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Tai slabakas esi, net negali savo nuomonės ir skonio apgint
Nu simaso, nesnekek taip kvailai. Zinai cia musu “senoliu” poziuri i sita reikala. Pabandyj uzsideti ratus kokius kitokius ne org merso. Uztenka “ne to laikmečio” jau bus ka cia pridarei. Ir tt.
Pritariu evaldui 100%
Ir ci nuomones gynimas ne prie ko

pucenas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.