Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-03-23, 17:39   #211
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

yra wifi stoteles, o yra marstutizatoriai, marsrutizatorius informacijos srauta gauna laidu, ir siuncia jau kaip nori ar laidu ar wifi, o wifi stotele tik prijima signala wifi ir perduoda toliau ji,kaip tarpininkas.uzsienija daznai kas naudoja tokius kistukus i rozetes dideliuose namuose

Citata:
Pradžioje rašė Melionas View Post
Nekuriant naujos temos, gal kas papasakos kaip veikia belaidis marsrutizatorius? Is kur signala jis pasigauna?

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-23, 17:41   #212
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nu tu cia pasakei taip kad net specas sunkiai supras paprastai yra taip: pastatai namie marsrutizatoriu wifi, i ji kisi interneto kabeli is sienos, marsrutizatoriuje yra antena viena arba dvi, ir ji siuncia signala, ant laptopo susirasti savo modema ir pasijungi, mano butas yra pailgas tai tarkim per tris kambarius jau silpnai permusa, bet ir mano pas kaimynus traukia ir pas mane traukia kaimynu nuo apacios, lauke veiktu atviroj erdvej keliasdesimt metru.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-24, 07:01   #213
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

sveikinu kad traukia, o pas kitu netraukia, nevisi namai daromi is kartoniniu sienu kaip pas ciurku ir nevisi butuose gyvena, man irgi uztenka mano routerio BEANTENIO ) prie jo prisijunges kompa,laptopa,printeri, ir telefonus kad sedint "tulike" nedidetu traffikas uz kuri poto moketi reiketu )

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
nu tu cia pasakei taip kad net specas sunkiai supras paprastai yra taip: pastatai namie marsrutizatoriu wifi, i ji kisi interneto kabeli is sienos, marsrutizatoriuje yra antena viena arba dvi, ir ji siuncia signala, ant laptopo susirasti savo modema ir pasijungi, mano butas yra pailgas tai tarkim per tris kambarius jau silpnai permusa, bet ir mano pas kaimynus traukia ir pas mane traukia kaimynu nuo apacios, lauke veiktu atviroj erdvej keliasdesimt metru.

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-24, 09:09   #214
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
nu tu cia pasakei taip kad net specas sunkiai supras paprastai yra taip: pastatai namie marsrutizatoriu wifi, i ji kisi interneto kabeli is sienos, marsrutizatoriuje yra antena viena arba dvi, ir ji siuncia signala, ant laptopo susirasti savo modema ir pasijungi, mano butas yra pailgas tai tarkim per tris kambarius jau silpnai permusa, bet ir mano pas kaimynus traukia ir pas mane traukia kaimynu nuo apacios, lauke veiktu atviroj erdvej keliasdesimt metru.
Na as pats naudoju toki marsrutizatoriu (linksys), bet kazkaip paskaiciau, kad belaidis marsrutizatorius, tai netycia pagalvojau, kad jis be laido visai Del ko as klausiu, nes pvz pas mane i lauka issinesus kompiuteri jau truksta arba visai dingsta rysys visai, o laidu nesinori tampytis, tai ir pamaniau,kad gal kalba eina apie belaidi marsrutizatoriu, kuri galeciau isinesti i lauka

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-24, 09:26   #215
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

tai ka tu i lauka nori nesti? marsrutizatoriu? ar loptopa? ))

Citata:
Pradžioje rašė Melionas View Post
Na as pats naudoju toki marsrutizatoriu (linksys), bet kazkaip paskaiciau, kad belaidis marsrutizatorius, tai netycia pagalvojau, kad jis be laido visai Del ko as klausiu, nes pvz pas mane i lauka issinesus kompiuteri jau truksta arba visai dingsta rysys visai, o laidu nesinori tampytis, tai ir pamaniau,kad gal kalba eina apie belaidi marsrutizatoriu, kuri galeciau isinesti i lauka

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-24, 09:36   #216
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
tai ka tu i lauka nori nesti? marsrutizatoriu? ar loptopa? ))
As noriu kad man trauktu internetas sedint kieme pavesineje

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-24, 09:38   #217
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

tai nusipirk normalu routeri, kuris bangas skleis didesniu atstumu, ir netures labai mazos perdavimo spartos. as nusiunciau saviskem pries gera pusmeti, ir dabar panos tevams toki pati. nera grangus nera ir pigus, o savo darba atlieka.
Linkas

Citata:
Pradžioje rašė Melionas View Post
As noriu kad man trauktu internetas sedint kieme pavesineje

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-24, 09:40   #218
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Melionas View Post
Na as pats naudoju toki marsrutizatoriu (linksys), bet kazkaip paskaiciau, kad belaidis marsrutizatorius, tai netycia pagalvojau, kad jis be laido visai Del ko as klausiu, nes pvz pas mane i lauka issinesus kompiuteri jau truksta arba visai dingsta rysys visai, o laidu nesinori tampytis, tai ir pamaniau,kad gal kalba eina apie belaidi marsrutizatoriu, kuri galeciau isinesti i lauka
na dabar šilti orai prasidės, tai jei ilgai lauke būsi, gali maršrutizatorių prisiverst arčiau sienos ar lango į kiemą, aš nežinau kokia ten pas tave situacija yra. tik aišku reikės ilgesnio vytosios poros kabelio interneto tiekimui

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-24, 09:44   #219
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
tai nusipirk normalu routeri, kuris bangas skleis didesniu atstumu, ir netures labai mazos perdavimo spartos. as nusiunciau saviskem pries gera pusmeti, ir dabar panos tevams toki pati. nera grangus nera ir pigus, o savo darba atlieka.
Linkas
Na pas mane va toks yra http://www.itbank.lt/WRT54GL-EU/
Na savo darba atlieka super gerai kol esu namuose, raso iki 300metru atstumu veikia ,o iseini i lauka ir rysys dingsta, sienos tikriausia per storos ar kaip cia.

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-24, 09:47   #220
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

labai senas tavo modelis :/
dar tos antenos kisoja.. ;/
gal tiesiog jame stiprintuviukas parejo, ir nebetraukia savo 300metru

Citata:
Pradžioje rašė Melionas View Post
Na pas mane va toks yra http://www.itbank.lt/WRT54GL-EU/
Na savo darba atlieka super gerai kol esu namuose, raso iki 300metru atstumu veikia ,o iseini i lauka ir rysys dingsta, sienos tikriausia per storos ar kaip cia.

mikis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.