Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-12-05, 09:17   #50221
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

5 metai tai nerealu, pradziai zmones reikia finansiskai paruost kad isgaletu o poto jau naujas auto brukti. Pas mus net vidutine klase tokia skystoka sakyciau pagal ES normas. Turejau diskusija savaitgali ir priejom isvados kad Lietuvoje beveik nera tos vidutines klases (keli procentai itakos nedaro).

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-05, 09:27   #50222
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
5 metai tai nerealu, pradziai zmones reikia finansiskai paruost kad isgaletu o poto jau naujas auto brukti. Pas mus net vidutine klase tokia skystoka sakyciau pagal ES normas. Turejau diskusija savaitgali ir priejom isvados kad Lietuvoje beveik nera tos vidutines klases (keli procentai itakos nedaro).
visi kiti ubagai ir ''dachierarchai''

vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-05, 09:35   #50223
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
5 metai tai nerealu, pradziai zmones reikia finansiskai paruost kad isgaletu o poto jau naujas auto brukti. Pas mus net vidutine klase tokia skystoka sakyciau pagal ES normas. Turejau diskusija savaitgali ir priejom isvados kad Lietuvoje beveik nera tos vidutines klases (keli procentai itakos nedaro).
Nera vidutines klases? Tai is kur tiek automobilių paprastų keliuose? Skurstantieji dažniausiai nevairuoja. Turtingi vairuoja naujas (iki 3 metų auto). Tai iš kur tiek chlamo gatvėse? a? Ir kas yra tas vidutinė klasė? Čia kiek reik uždirbt, kad į ją pakliūt?

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-05, 09:48   #50224
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Sunku save issivaizduot su Dacia duster 2017m.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-05, 09:51   #50225
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Mano asmenine nuomone visada orientiras man buvo seimo nario alga su priedais, ty realus sakiciai kurie viesai skelbiami ir pilnai atspindi vidutinio zmogaus poreiki. Jeigu litais ta suma buvo arti 10k litu tai dabar gi mane itikinejo kad turi buti 10k eur. Pagal ju samprata tiek gali uzdirbt verslininkai, NTsnikai, ITsnikai, medikai, teisininkai ir pan. Ir cia asmeniui tie skaiciai.

Cia kalba buvo su lions klubo atstovais kurie kaip zinia keliauja po visa pasauli ir ismano finansus. Jeigu atverti delfi staripsnius tu visokiu nausedu tai jie lieka prie standartiniu 2-3k eur kas lietuvoje irgi nera mazai, taciau is siu pinigu vargu ar pakeiliausi po pasauli, apmokesi brangu koledza ar pastoviai vazinesi naujutelaiciu mesedesu. Spaustis aisku galima, bet gan trapus tas stabilumas gaunasi.

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-05, 09:51   #50226
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Sunku save issivaizduot su Dacia duster 2017m.
Ar skaičiavai kiek tavo CLK tau kainuoja per mėn? (įvertinus remontus (kur tu sakei, kad sukišai belenkiek)). Manau paskaičiavus realiai suprasi, kad gali geresni auto paimti nei Dacia Duster

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-05, 10:02   #50227
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
Mano asmenine nuomone visada orientiras man buvo seimo nario alga su priedais, ty realus sakiciai kurie viesai skelbiami ir pilnai atspindi vidutinio zmogaus poreiki. Jeigu litais ta suma buvo arti 10k litu tai dabar gi mane itikinejo kad turi buti 10k eur. Pagal ju samprata tiek gali uzdirbt verslininkai, NTsnikai, ITsnikai, medikai, teisininkai ir pan. Ir cia asmeniui tie skaiciai.

Cia kalba buvo su lions klubo atstovais kurie kaip zinia keliauja po visa pasauli ir ismano finansus. Jeigu atverti delfi staripsnius tu visokiu nausedu tai jie lieka prie standartiniu 2-3k eur kas lietuvoje irgi nera mazai, taciau is siu pinigu vargu ar pakeiliausi po pasauli, apmokesi brangu koledza ar pastoviai vazinesi naujutelaiciu mesedesu. Spaustis aisku galima, bet gan trapus tas stabilumas gaunasi.
Vidutine klase 10K eur/men??????

Gal tu nebebukr wzikai

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-05, 10:07   #50228
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
Mano asmenine nuomone visada orientiras man buvo seimo nario alga su priedais, ty realus sakiciai kurie viesai skelbiami ir pilnai atspindi vidutinio zmogaus poreiki. Jeigu litais ta suma buvo arti 10k litu tai dabar gi mane itikinejo kad turi buti 10k eur. Pagal ju samprata tiek gali uzdirbt verslininkai, NTsnikai, ITsnikai, medikai, teisininkai ir pan. Ir cia asmeniui tie skaiciai.

Cia kalba buvo su lions klubo atstovais kurie kaip zinia keliauja po visa pasauli ir ismano finansus. Jeigu atverti delfi staripsnius tu visokiu nausedu tai jie lieka prie standartiniu 2-3k eur kas lietuvoje irgi nera mazai, taciau is siu pinigu vargu ar pakeiliausi po pasauli, apmokesi brangu koledza ar pastoviai vazinesi naujutelaiciu mesedesu. Spaustis aisku galima, bet gan trapus tas stabilumas gaunasi.
Tu turbūt pats nesurpanti ką rašai prakiškai kaip ir visada.
Parodyk man EU valstybę, kur vidutinis atlyginimas 10k per mėnesį?

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-05, 10:09   #50229
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
Vidutine klase 10K eur/men??????

Gal tu nebebukr wzikai
patikek man paciam kaip rakom iki menulio todel ir uzsiparinau del to. Bet tikrai nereik svajot apie oru ir uztikrinta gyvenima su 5-6k eur net dirbancios seimos pajamom kad uztektu viskam. Vistiek reieks gerokai susispaudusiais gyvent.

PS. nesiveliam i diskusijas, man paciam ta tema nemaloni

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-05, 10:21   #50230
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
patikek man paciam kaip rakom iki menulio todel ir uzsiparinau del to. Bet tikrai nereik svajot apie oru ir uztikrinta gyvenima su 5-6k eur net dirbancios seimos pajamom kad uztektu viskam. Vistiek reieks gerokai susispaudusiais gyvent.

PS. nesiveliam i diskusijas, man paciam ta tema nemaloni
Cia logikos klaida tame, kad gyvenimas nesusispaudus niekuomet nera ir nebuvo viduriniosios klases bruozas. Tokios pajamos, kaip wzikas raso, budingos siai dienai zemesniajam turtinguju pogrupiui, kai beveik visi poreikiai patenkinami, iskaitant kokybisko svietimo, privacios medicinos iskaitant ir plastikos chirurgija, kelioniu po pasauli. Taip, i kosmosa neisskrisi ir is Brado pito namo nenusipirksi.

Vidutine klase be rupesciu ir dideliu taupymu paprastai apsirupina maistu, paprastais rubais, neprestiziniais automobiliais, viena kita kelione per metus ir panasiai. O tokie dalykai kaip privatus mokslas ir medicina reiskia taupyma, ir taip visur, nes kuo modernesne salis, tuo brangesnes tokiu paslaugu kainos.

__________________
Laukiu 18 gimtadienio ir teisių
ShotGun neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.