Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-01-05, 17:00   #1
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis Suvirinimo aparato KEMP pasirinkimas

Planuoju pavasarį isigyti kempą, tačiau jų pasiūla didelė ir kiekvienas pardavėjas giria tik savo prekes. Užsiimu mašinų remontu ir kempas būtų naudojamas automobilių skardų, slenksčių, dugno ir duslintuvų virinimui. Storam metalui naudoju paprastą elektrolankinį suvirinimo aparatą.
dabar keletas klausimų:
1. Ar yra gerų kempų, dirbančių iš 220V tinklo įtampos. Jei ne, tai garaže turiu galimybę ir trifazį įvadą įsivesti.
2. Kokio gamintojo rinktis? Lietuvišką ar kitokį?
3. Kokia reikalinga max srovė virinant metalą tarkim iki 2mm (nes automobiliuose storesnių nebūna skardų) ta prasme kokios srovės kempo man užtektų 160A, 180A ?
4. Ar įmanoma šiai dienai susikomplektuoti visą kemp aparatą su priedais iki 1500Lt (balioną turiu) ir kokioje firmoje tą padaryti įmanoma jei įmanoma.

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-05, 17:38   #2
Sustras
 
Sustras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-22
Gyvenamoji Vieta: Panevezys
Pranešimai: 2,160

Sustras is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Sustras per Skype™


Standartinis

O tai Maridanoje nezejai ? ten pas juos pasiula gana didele,pries naujus akciuju buvo visai nieko Paliuniskio 6b

Sustras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-05, 17:58   #3
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Sustras View Post
O tai Maridanoje nezejai ? ten pas juos pasiula gana didele,pries naujus akciuju buvo visai nieko Paliuniskio 6b
buvau ir pas juos ir Serpantine buvau, bet visi buria savo prekes, ir kai pradeda skaičiuoti į didėjimo pusę tai kainą išaugina iki *** , o kaip iš tikro praktikoje yra? Sakau man pigesnio reikia, tai pradeda vėl savo giesmę tipo dabar reikia tokio, paskui poreikis išaugs ir vėl nuo pradžių. Pagal juos visi pigūs niekam tikę, o kai pasikalbu su kolegomis tai daug kas yra susikomplektavę už mažesnes kainas ir dirba su džiaugsmu.Todėl ir klausiu gal kas žino kokį variantą gyvenimo patikrintą. O žinodamas modelį, tai jau nusipirkti jį rasiu kur

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-05, 19:02   #4
midsomeris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

nu mano tevas sp 250 turi 4 metus. problemu neturejo. Vasara ir as dar ka nors pavirinu.Ten prie technikos pilnai jo uztenka. Mokejo virs 2000

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.