Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-07-18, 14:20   #2531
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
taigi, pavasarį keičiausi tepalus/filtrus ir paprašiau iškratyti mašiną. Mašina eksplotuojama du metai, tai nieko tvarkyt nereikėjo. Visi tvarkymai buvo padaryti tik nupirkus, nemanau, kad blogiau būtų su naujesne naudota mašina ir dar mažesne rida.
Robi,esme kad apple nori naujos is salono..isvaziuoti pro paradines durys..nuimti salofana,visas celkes..masina 100% nedauzta,nedazyta...nieks apart bico kuris iskrove masinas is autovezio nesedejo..neperdejo tai yra naujos auto pojutis

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-18, 14:33   #2532
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

ir ta euforija pasibaigs po kelių savaičių... tada pradės nervinti visokios smulkmenos, graužatis aš darbe ir džiaugiausi nauja mašina.... mėnesį laiko

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-18, 14:51   #2533
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

kad nauja dar nereiskia kad nedauzta ir tarpai visi tiesus

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-18, 15:31   #2534
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Kur Jusu dziaugsmas uz kolega byle tik rasti prie ko prikibti...Lietuva

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-18, 15:39   #2535
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Kur Jusu dziaugsmas uz kolega byle tik rasti prie ko prikibti...Lietuva
Džiaugsimės kai mersą nusipirks

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-19, 07:37   #2536
Mr. Chow
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-12-05
Pranešimai: 717

Mr. Chow is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
RR ligų maišas, blogas pvz.
butent

Mr. Chow neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-26, 14:51   #2537
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Na ka. Apple tiek isgyre kia, tai su bendradarbiu uzsiregistravom i test draiva. Zodziu palauzem mes ta kia nuo ryto iki dabar. Ispudziai... neisivaizduoju ka apple joje pamate ir pajuto. Turejom dyzelini modeli trauka pusetina. Viskas manau tas pats kaip pas apple tik dyzelis. Garso izoliacija kaip pas koki caddy (tikiu benzas tyliau "kabinoi") bet visumoi negaliu sakyti l, kad sudas, bet kaip gerbemas sio forumo dalyvis isgyre tikrai toli grazu iki to (musu nuomone) as nepirkciau nei uz ka. gale vietos nera visai jai sedi prieky normaliai mano ugis 185 kolegos 190 tai uz jo visai nieko vietos. Uz manes dar dar... bet vaikas su kedute jau spardys sedyne... tiguana nauja isbandem dar nesenei man labiau patiko ( bet cia kiekvienam savo) man ko labai truksta kijoi ir kas patiko tiguanoi tai LSD "spidometras" o kijoi tai tikrai galetu būti toks dalykas.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-26, 15:03   #2538
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Na ka. Apple tiek isgyre kia, tai su bendradarbiu uzsiregistravom i test draiva. Zodziu palauzem mes ta kia nuo ryto iki dabar. Ispudziai... neisivaizduoju ka apple joje pamate ir pajuto. Turejom dyzelini modeli trauka pusetina. Viskas manau tas pats kaip pas apple tik dyzelis. Garso izoliacija kaip pas koki caddy (tikiu benzas tyliau "kabinoi") bet visumoi negaliu sakyti l, kad sudas, bet kaip gerbemas sio forumo dalyvis isgyre tikrai toli grazu iki to (musu nuomone) as nepirkciau nei uz ka. gale vietos nera visai jai sedi prieky normaliai mano ugis 185 kolegos 190 tai uz jo visai nieko vietos. Uz manes dar dar... bet vaikas su kedute jau spardys sedyne... tiguana nauja isbandem dar nesenei man labiau patiko ( bet cia kiekvienam savo) man ko labai truksta kijoi ir kas patiko tiguanoi tai LSD "spidometras" o kijoi tai tikrai galetu būti toks dalykas.
Mano ugis 175 ir už manes vietos pakankamai aš mašnia pirkau ne valančiūnų vežiojimui o savo poreikiams Tiguan nebloga, bet kaina jos yra 30-35% didesnė, bet ji man atkrito dėl per trumpos bagažinės.

Kad garso izoliacija neprilygsta MB tai iškart pasakiau. Žodžiu, man giliai dzin ką kiti galvoja, aš džiaugiuosi, kad ir man ir žmonai patinka, o visų kitų neigiamos nuomonės yra jų pačių asmeninės problemos.

Jei pucenas rasi geresnį naują automobilį už 30k EUR (identiškos komplektacijos) statau bonke šampano

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-26, 15:08   #2539
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Mano ugis 175 ir už manes vietos pakankamai aš mašnia pirkau ne valančiūnų vežiojimui o savo poreikiams Tiguan nebloga, bet kaina jos yra 30-35% didesnė, bet ji man atkrito dėl per trumpos bagažinės.

Kad garso izoliacija neprilygsta MB tai iškart pasakiau. Žodžiu, man giliai dzin ką kiti galvoja, aš džiaugiuosi, kad ir man ir žmonai patinka, o visų kitų neigiamos nuomonės yra jų pačių asmeninės problemos.

Jei pucenas rasi geresnį naują automobilį už 30k EUR (identiškos komplektacijos) statau bonke šampano
Tikiu, kad kainos ir privalumu santykis geriausias rinkoi. Valanciunas ne prie , 185 toli dar iki valanciuno. aisku jai pirkciau ir tirciau rinka gal irgi tektu apsistoti ties sita "gelda" nes nieko mes neziurejom nei bagazinei nei nieko kito palauzem paziurejom kas kaip ir viskas. Didziausias minusas mazai vietos gale kojom ir galvai, bei "rodyklinis" spidometras kaip 2017 metu masinai. o visa kita kiekvienam savo.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-26, 15:12   #2540
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Tikiu, kad kainos ir privalumu santykis geriausias rinkoi. Valanciunas ne prie , 185 toli dar iki valanciuno. aisku jai pirkciau ir tirciau rinka gal irgi tektu apsistoti ties sita "gelda" nes nieko mes neziurejom nei bagazinei nei nieko kito palauzem paziurejom kas kaip ir viskas. Didziausias minusas mazai vietos gale kojom ir galvai, bei "rodyklinis" spidometras kaip 2017 metu masinai. o visa kita kiekvienam savo.
Aš dėl dydžio ilgai galvojau ir priėmiau sprnedimą, akd sau mašiną perku, o ne kitiems ir man tos vietos pilnai užtenka, bet tu teisus, mašina skirta žemesnio ūgio žmonėms. Max 180, kad galėtum joje jaustis padoriai, nes didesnis jau joje nesijaučia super komfortiškai.

Man spidometras po ML'o tikrai gražesni, tik aišku jei lyginsi su LCD displėjum, tai liudna tada

man didžiausias minusas, kurį pastebėjau jau iš eksplotacijos - tai netemstantis išorinis veidrodėlis. Temsta tik vidinis ir vairuotojo pusės išorinis veidrodėlis labai akina, jei vakare iš galo žemai šviečia saulė.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.