Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-11-06, 07:17   #54891
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturasas View Post
Buvau šiandien apžiūrėti šį mašiniuką https://autoplius.lt/skelbimai/merce...s-6351321.html. Kėbulas: kažkada buvo dažytas pr.kairės puses sparnas, galinis dangtis, galinis bamperis, galinis d.p.sparnas ir d.p.abiejų durų apačios. Ant galinio dangčio yra dvi mažos vietos su pakeltais dažais. Keistas k.p.žibintas, nors žibintas originalus bet jau iš vidaus patamsėjas, aišku ir xenon'as šviečia jau kitaip. Salonas: dažytas vairas, dažyta vairuotojo ir keleivio sėdynė, gaila bet dažyta nekokybiškai, tai neaišku kaip bus ateityje, kad prasitrins tai faktas. Variklis dirba gražiai, gal kažkoks garselis girdisi variklio skyriuje, gal koks guoliukas... Gale iš duslintuvo girdisi toks lyg metalo garsas, lyg ir galėtų tyliau dirbti gal koks katalizatorius išpjautas. Neveikia el.bagažinės dangtis, nors girdisi jog kažkas dirba. Vairuotojo veidrodėlis šiek tiek juda.. Neturėtų užsilenkti kai užgesta variklis? Manau varysiu į servisą kad pakeltų ir kompą pajunktų. Neišbandžiau start/stop mygtuko, jis turi veikti kaip užvedimo raktas? Kaip už tokią kainą turėčiau rasti geresnį variantą ar suniai?
Šita ir aš žiūrėjau. Keyless nei viena rankena neveikia, o užvedimo mygtukas ant bėgių veikia: ir užveda ir ugesina tvarkingai. Galiniam diskam jau aleliuja, priekiniam greit bus, gali skaičiuoti iškart visų diskų ir kaladžių keitimą. Variklis per daug dreba, manau pagalvėms bus chana, skaičiuok keitimą. Bardačiokas sulaužytas (atidarius krenta dangtis), vairuotojo kėdė greitai suplyš pripūtimas kėdės bent jau man tai neveikė. Padangos senos ir sutrūkinėjusios, su tokiom važiuoti jau nekažką.... Pravažiuot net neprašiau. Aš nepirkčiau, jis smarkiai per brangus rida bus nuo 500 ir į viršų
Pas mano uošvį rida 450 ir jis 2x geriau atrodo.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-06, 08:03   #54892
Mr. Chow
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-12-05
Pranešimai: 717

Mr. Chow is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
paciam reiketu nepatingeti ir viena diena pavazineti po visa lietuva nuo pacio ryto, ir praziureti uz panasia suma bent 3-4 variantus ir tada galesi spresti ar galima rasti geresni ar ne uz ta suma. Kaip 2003m masina man atrodo kosmosas tiek moketi. Ir nesvarbu ten tie navarotai ar kad cia mersas.. TIesiog per daug Manau kad uz kokius 7 jau eitu FL modeli ieskoti. ir butu kokiais 4m jaunesnis..
kai per diena pradedi ziuret tiek variantu nuvargsti ir galu gale nieko nebenori tada visi atrodo sh ir nenusiperki nei vieno arba priesingai bet kuri tik kad save patenkint... Max 2 per diena ne daugiau. Is patirties sakau.

Mr. Chow neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-07, 21:43   #54893
Eutoris
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-10-28
Pranešimai: 87

Eutoris is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, šiandien apžiurejau viena w211 FL modeli, klausimas, kodel pas ji gabaritai šviečia geltonai, lempos tikrai FL, žinau, kad deda led'us ant pre FL, bet atrodo, kad pas FL jau visus šviete melsvai-baltai, ar aš klystu ? Jei taip, kuom skiriasi lempos, komplektacija ?

Eutoris neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-07, 22:46   #54894
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

ne pasvisus

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-08, 11:36   #54895
Arturasas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-11-03
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 20

Arturasas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Arturasas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Eutoris View Post
Sveiki, šiandien apžiurejau viena w211 FL modeli, klausimas, kodel pas ji gabaritai šviečia geltonai, lempos tikrai FL, žinau, kad deda led'us ant pre FL, bet atrodo, kad pas FL jau visus šviete melsvai-baltai, ar aš klystu ? Jei taip, kuom skiriasi lempos, komplektacija ?
Lyg ir standartiškai ten stovi paprasta 5w geltona lemputė. Nebent ten jau įdėtos su xenon efektu.

__________________
S211 2004 320 CDI
Arturasas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-08, 17:00   #54896
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Eutoris View Post
Sveiki, šiandien apžiurejau viena w211 FL modeli, klausimas, kodel pas ji gabaritai šviečia geltonai, lempos tikrai FL, žinau, kad deda led'us ant pre FL, bet atrodo, kad pas FL jau visus šviete melsvai-baltai, ar aš klystu ? Jei taip, kuom skiriasi lempos, komplektacija ?
ko gero nera xenonu,nes su jas gabaritas eina led ir šviečia baltai

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-09, 13:44   #54897
Alkapone
 
Alkapone's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-26
Gyvenamoji Vieta: Anyksciai
Pranešimai: 2,820

Alkapone is on a distinguished road



Standartinis

https://m.autogidas.lt/skelbimas/nuo...t9fQ==#photo-1

Ką manot? Ieškau universalo su 4wd, už panašią sumą. Gal paprotinsit? Padorus variantas ar nelabai? Iš mersu su 4wd ir panašiu biudžetu, nelabai daugiau kas yra.

__________________
Alkapone neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-09, 14:44   #54898
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Alkapone View Post
https://m.autogidas.lt/skelbimas/nuo...t9fQ==#photo-1

Ką manot? Ieškau universalo su 4wd, už panašią sumą. Gal paprotinsit? Padorus variantas ar nelabai? Iš mersu su 4wd ir panašiu biudžetu, nelabai daugiau kas yra.
Manau kaina OK, bet is kitos puses idetos dujos kokybiskos, variklis superinis ir pigus, deze bus 5G - irgi pigesne. Svarbiausia kaip su ridim, o taip visai neblogas is nuotrauku man.

aleximo neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-09, 15:08   #54899
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

gal kas žmonai, draugei ar meilužei nori dovanų nupirkti?
https://www.iaai.com/Vehicle?itemID=...oadRecent=True

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-09, 15:29   #54900
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
gal kas žmonai, draugei ar meilužei nori dovanų nupirkti?
https://www.iaai.com/Vehicle?itemID=...oadRecent=True
Apie detales šitų ką nors žinai? Brangios? Savo meilužei visai paimčiau tokį

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.