Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-12-20, 23:52   #11
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

nelabai cia viska skaitinejau nes viskas nesenai buvo apkalbeta nes pats katik ieskojau ir nupirkau w220 jei buciau rades tokios kompletacijos 500 tikrai buciau ji pirkes o ne 430 500 zymiai geriau startuoja ne toks bukas ir geriau reaguoja i gazo pedala, bet 430 pilnai uztenka ir nesiskundziu esu patenkintas. paziurek kebula ar nesurudijes jei susrudijes musk kaina kaip reiklaas ir susitvarkysi. ziurek airmatica pajungus ant normalios diagnostikos viska parodys. vaziuokles detales nebrangios iskyrus virsutinius sarnyrus (500lt vnt)

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-21, 07:58   #12
savas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-18
Gyvenamoji Vieta: Vilkaviskis
Pranešimai: 8

savas is on a distinguished road



Standartinis

Jau išsamiau manau ir nebūna, Žodžiu dėl automobilio aišku, beliko išsiaiškinti optimaliausią varikliuko variantą.Dar keletas klausimų pasistojoAr LONG versijoje labiau jaučiamas komfortas, nei paprastame, ar tai daugiau optinė apgaulė?Ar visi variantai turi Long versiją ar tik su didesniais varikliais?Ar nuo 2003 metų keitėsi tik apdailos kelios detalės, ar ir buvo padaryti kažkokie techniniai sprendimai, kuo jis skiriasi nuo pagaminto iki 2003 metų?

savas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-21, 14:38   #13
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,623

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė savas View Post
Jau išsamiau manau ir nebūna, Žodžiu dėl automobilio aišku, beliko išsiaiškinti optimaliausią varikliuko variantą.Dar keletas klausimų pasistojoAr LONG versijoje labiau jaučiamas komfortas, nei paprastame, ar tai daugiau optinė apgaulė?Ar visi variantai turi Long versiją ar tik su didesniais varikliais?Ar nuo 2003 metų keitėsi tik apdailos kelios detalės, ar ir buvo padaryti kažkokie techniniai sprendimai, kuo jis skiriasi nuo pagaminto iki 2003 metų?
Longo privaluma gali jausti tik sededamas gale

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-21, 22:11   #14
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Longo privaluma gali jausti tik sededamas gale
gali jausti iesededamas priekyje kai tau niekas is galo nejudina sedynes keliais

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-21, 22:13   #15
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,623

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
gali jausti iesededamas priekyje kai tau niekas is galo nejudina sedynes keliais
Nu cia reikia, kad pats butum 2 metru ir gale panasus sedi merso sedynes gi ne celofanines..

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 21:30   #16
Sanco
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-03
Pranešimai: 21

Sanco is on a distinguished road



Standartinis

Aš už S500, pas mane su dujom apie 25l +-... Aišku čia tik mieste. Pajunginėk dar pavarų svirtį daugiau, nes aš buvau išsigandęs kad dėžei pyzėė, o pasirodo ten su įvorę buvo tai papigiai ir viskas čiki. Siūlau vis tiek varytis kur patikrintų ir diagnostiką pilną padarytų, nes aš kai padariau tai viskas ant lapo surašyta aiškiai ir muši kainą jei kas netaip..

Sanco neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-06, 13:15   #17
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Sanco View Post
Aš už S500, pas mane su dujom apie 25l +-... Aišku čia tik mieste. Pajunginėk dar pavarų svirtį daugiau, nes aš buvau išsigandęs kad dėžei pyzėė, o pasirodo ten su įvorę buvo tai papigiai ir viskas čiki. Siūlau vis tiek varytis kur patikrintų ir diagnostiką pilną padarytų, nes aš kai padariau tai viskas ant lapo surašyta aiškiai ir muši kainą jei kas netaip..
O koks vidutinis greitis prie tokiu sanaudu mazdaug mieste? Cia vilniuje? Cia vaziuoji su srautu, ar kaip su 500tiniu paspausdamas? Dar turbut ir ant benzo iseina nemazai pinigu?
As kai Cl500 turejau su lpg, tai ten irgi motorai tie patys tai mieste jau labai negailint vasara 25 duju iseidavo, o siaip jei su srautu tai 20 uztekdavo. Bet ant benzo iseidavo gan nemazai.. Kad ir vasaros metu bet ant tu uzvedimu tai pasiema to benzo gan normaliai.. 100km mieste pravaziuot 2ltr tai tikrai benzo isgerdavo vasaros metu..(nes trumpi atstumai,daznai salta vesdavau).

  Cituoti
Old 2012-01-07, 19:53   #18
Meska500
 
Meska500's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-30
Gyvenamoji Vieta: lietuva
Pranešimai: 359

Meska500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
nelabai cia viska skaitinejau nes viskas nesenai buvo apkalbeta nes pats katik ieskojau ir nupirkau w220 jei buciau rades tokios kompletacijos 500 tikrai buciau ji pirkes o ne 430 500 zymiai geriau startuoja ne toks bukas ir geriau reaguoja i gazo pedala, bet 430 pilnai uztenka ir nesiskundziu esu patenkintas. paziurek kebula ar nesurudijes jei susrudijes musk kaina kaip reiklaas ir susitvarkysi. ziurek airmatica pajungus ant normalios diagnostikos viska parodys. vaziuokles detales nebrangios iskyrus virsutinius sarnyrus (500lt vnt)
w 220 s 320...na nepasakyciau kad vaziuokles detales pigios keiciau virsutines sakes abi 1200,paskui ta kelma ant kurio mortikas statos mortiko apatinis buvo parejas kaip jis ten vadinas nezinau tai tas kelmas 300 paskui kazkoks lenktas prie rato sarnyras vel 300 priekiniai diskai po 400,ir tai nebrangiausiom detalem jei pilnai visa prieki be mortiku kleist kazin ar i 3000 tilptum

__________________
MB: S500-s320
Meska500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-07, 19:58   #19
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Meska500 View Post
w 220 s 320...na nepasakyciau kad vaziuokles detales pigios keiciau virsutines sakes abi 1200,paskui ta kelma ant kurio mortikas statos mortiko apatinis buvo parejas kaip jis ten vadinas nezinau tai tas kelmas 300 paskui kazkoks lenktas prie rato sarnyras vel 300 priekiniai diskai po 400,ir tai nebrangiausiom detalem jei pilnai visa prieki be mortiku kleist kazin ar i 3000 tilptum
paskaityk mano temoj viska pakeiciau jau virstuniai po 300 apatinia tie dideli kur sakiai po 210 ir taip toliau sarnyrai ir visa kita kainos kaip tokios masinos tai nesikandzioja aisku turiu nuolaida beveik 50% rigevoj

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-09, 13:12   #20
savas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-18
Gyvenamoji Vieta: Vilkaviskis
Pranešimai: 8

savas is on a distinguished road



Standartinis

Nu bet rupus miltai kaip sunku padoru varianta nupirkti, tikrai netikejau kad tiek ilgai teks ieskoti.Gal per didelius reikalavimus issikeliau

savas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.