Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Old 2015-02-21, 13:49   #1
nesvarbus
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-21
Pranešimai: 1

nesvarbus is on a distinguished road



Standartinis Beda del ml320cdi

Sveiki,nusipirkau 2005m ML320cdi. Pries pirkdamas nuveziau patikrinti i silberauto vilniuje.Dideliu gedimu neaptiko ,uztai ir nusipirkau. Pavazinejus savaite pradejo nei is niekur mesti melyna gausu duma,nuveziau pas motorista ,patikrino,viskas su motoru buvo gerai,paspeliojo,kad gal suodziu filtras valosi ir meta ta melyna duma. Duminimas staigiai prasidejo ir baiges gal po ~10 min. nuvaziavau i servisa pasitikrint ta suodziu filtra,o pasirodo,kad nei katalizatoriaus ,nei suodziu filtro nera,(ispjautas ,ko silberis net nepamate..) masina pradejo vis dazniau patrukcioti uzspaudus daugiau gazo.Pasikeiciau variklio ir greiciu dezes tepalus,radau dugne kazkokia fiske atjungta,gali buti lamdo zondo,kuria pajungus pradejo dar dazniau trukcioti. Mano masina cipuota,+ radau vizitine kortele firmos,kurioje cipuota mano masina ir ten pasiskambinau pasiteirauti apie mano masina ,ka dare praeitas savininkas,o gi pasake,kad suodziu filtras isprogramuotas ir prisimine ,kad kazkas su purkstukais jam blogai lyg buvo. Masina kurias silta ,salta -gerai. ant laisvu dirba,irgi -gerai. Bet vaziuojant toks jausmas ,kad kazkas kimstusi,ar ora gaudytu,ar kuro permazai paduotu,nes ne tik,kad patrukcioja paspaudus,bet ir tolygiai greitejant variklis idomiai dirba. Nerisliai cia sudesciau viska,bet gal suprasit ir turesit kokiu patarimu,busiu labai dekingas p.s kompas klaidu nerodo...

nesvarbus neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-21, 16:40   #2
Gintaras
 
Gintaras's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,142

Gintaras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nesvarbus View Post
Sveiki,nusipirkau 2005m ML320cdi. Pries pirkdamas nuveziau patikrinti i silberauto vilniuje.Dideliu gedimu neaptiko ,uztai ir nusipirkau. Pavazinejus savaite pradejo nei is niekur mesti melyna gausu duma,nuveziau pas motorista ,patikrino,viskas su motoru buvo gerai,paspeliojo,kad gal suodziu filtras valosi ir meta ta melyna duma. Duminimas staigiai prasidejo ir baiges gal po ~10 min. nuvaziavau i servisa pasitikrint ta suodziu filtra,o pasirodo,kad nei katalizatoriaus ,nei suodziu filtro nera,(ispjautas ,ko silberis net nepamate..) masina pradejo vis dazniau patrukcioti uzspaudus daugiau gazo.Pasikeiciau variklio ir greiciu dezes tepalus,radau dugne kazkokia fiske atjungta,gali buti lamdo zondo,kuria pajungus pradejo dar dazniau trukcioti. Mano masina cipuota,+ radau vizitine kortele firmos,kurioje cipuota mano masina ir ten pasiskambinau pasiteirauti apie mano masina ,ka dare praeitas savininkas,o gi pasake,kad suodziu filtras isprogramuotas ir prisimine ,kad kazkas su purkstukais jam blogai lyg buvo. Masina kurias silta ,salta -gerai. ant laisvu dirba,irgi -gerai. Bet vaziuojant toks jausmas ,kad kazkas kimstusi,ar ora gaudytu,ar kuro permazai paduotu,nes ne tik,kad patrukcioja paspaudus,bet ir tolygiai greitejant variklis idomiai dirba. Nerisliai cia sudesciau viska,bet gal suprasit ir turesit kokiu patarimu,busiu labai dekingas p.s kompas klaidu nerodo...
Jei išprogramuotas dpf tai ir neturėtų į jo regeneraciją pereiti ,tada dūmų priežastis kita ...
kompas nerodo ir turbūt neberodys klaidų ,kol nebus suprogramuota atgal ,o atgal programuot kaip ir nebegali ,nes nėra filtro ir origilali mašinos programa pajus tai ...

Gintaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-21, 16:52   #3
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

gal blogai isprogramavo. buna kiti suflashina ECU nors kompas mato temperaturas ir meta i regenracija vistiek, nors dpf ir nera. ir gaunasi uzdaras ratas. esu mates pora tokiu varijantu.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-21, 19:35   #4
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nesvarbus View Post
Sveiki,nusipirkau 2005m ML320cdi. Pries pirkdamas nuveziau patikrinti i silberauto vilniuje.Dideliu gedimu neaptiko ,uztai ir nusipirkau. Pavazinejus savaite pradejo nei is niekur mesti melyna gausu duma,nuveziau pas motorista ,patikrino,viskas su motoru buvo gerai,paspeliojo,kad gal suodziu filtras valosi ir meta ta melyna duma. Duminimas staigiai prasidejo ir baiges gal po ~10 min. nuvaziavau i servisa pasitikrint ta suodziu filtra,o pasirodo,kad nei katalizatoriaus ,nei suodziu filtro nera,(ispjautas ,ko silberis net nepamate..) masina pradejo vis dazniau patrukcioti uzspaudus daugiau gazo.Pasikeiciau variklio ir greiciu dezes tepalus,radau dugne kazkokia fiske atjungta,gali buti lamdo zondo,kuria pajungus pradejo dar dazniau trukcioti. Mano masina cipuota,+ radau vizitine kortele firmos,kurioje cipuota mano masina ir ten pasiskambinau pasiteirauti apie mano masina ,ka dare praeitas savininkas,o gi pasake,kad suodziu filtras isprogramuotas ir prisimine ,kad kazkas su purkstukais jam blogai lyg buvo. Masina kurias silta ,salta -gerai. ant laisvu dirba,irgi -gerai. Bet vaziuojant toks jausmas ,kad kazkas kimstusi,ar ora gaudytu,ar kuro permazai paduotu,nes ne tik,kad patrukcioja paspaudus,bet ir tolygiai greitejant variklis idomiai dirba. Nerisliai cia sudesciau viska,bet gal suprasit ir turesit kokiu patarimu,busiu labai dekingas p.s kompas klaidu nerodo...
labai panasu i nedirbancius purkstukus. Vienas, du ar keli. Pas mane buvo identiska situacija, tiesa, ne su MB, o su VAG produkcija, bet simptomai tokie patys. Keiciau purkstukus

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.