Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2019-08-06, 12:33   #131
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Truputis OT, bet į temą, kur jie deda senas mašinas(10+) Nes prieš gerą savaitę pavažinėjus keliuose vyrauja gerokai naujesnės, plius elektrinės?

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-06, 12:49   #132
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Garbanius View Post
Truputis OT, bet į temą, kur jie deda senas mašinas(10+) Nes prieš gerą savaitę pavažinėjus keliuose vyrauja gerokai naujesnės, plius elektrinės?
Cia geras klausimas. Siaip dalis ju iskeliauja i svedija arba po metu esant automobilio savinku galima jas be ismuitinimo registruoti kitoje salyje. Zinau tik viena jog labai daug senesniu auto stovi be NR. Nes jei yra numeris ir nera draudimo lyg ir po 10-15 euru baudos kapsi kasdien.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-06, 13:20   #133
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Kažkaip irgi buvau pagalvojęs, negi švedai nuperka Šiap liuks šalis vairuotojui, super keliai, super vaizdai, super vairavimo kultūra..keliuose gausu prižiūrėto senovinio transporto, truck'ino kultūra, man ta kelione vienas poilsis už vairo buvo

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-06, 15:20   #134
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,285

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomasgarliava View Post
Is seno autoverslininko perspektyvos visiska tiesa, kita vertus turbut norvegijos mokesciai neleistu temos autoriui vazinetis su kazkuo virs 400 arkliu nemokant arklisku mokesciu uz prabanga ir CO2 emisijas.
Ne galios,o logikos man trūksta. I taksa įleisti 5k- man per stipru. Čia juk ne ekskliuzyvinis modelis,kad neskaičiuotum investicijų. Kiekvienam savo,aš beabejo parduociau ir dasidejes investicijų sumą ar truputį daugiau dėl paaukotų nervų,pirkciau norimos spalvos, ir komplektacijos .

__________________
The best or nothing!
Rykštė is online now   Cituoti
Old 2019-08-06, 15:56   #135
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,113

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Ne galios,o logikos man trūksta. I taksa įleisti 5k- man per stipru. Čia juk ne ekskliuzyvinis modelis,kad neskaičiuotum investicijų. Kiekvienam savo,aš beabejo parduociau ir dasidejes investicijų sumą ar truputį daugiau dėl paaukotų nervų,pirkciau norimos spalvos, ir komplektacijos .
Uz visa pachipavima ir papildomus-nelegalius arklius ir gera komplektacija -grazu salona kas sudeta papildomai - norvegai neapmokestins. Nes ju VMI mato plika takso komplektacija su keliais kilowatais tech pase???
Nes kiek as supratau jei paimtu V8 su eksliuzyvine komplektacija tai gautu mokesciu tiek kad ???
Nors temos autorius galetu bent jau finansiskai paaiskint mum buduliams kiek skiriasi apmokestinimas, kad viskas butu aisku.

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-06, 16:16   #136
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Ne galios,o logikos man trūksta. I taksa įleisti 5k- man per stipru. Čia juk ne ekskliuzyvinis modelis,kad neskaičiuotum investicijų. Kiekvienam savo,aš beabejo parduociau ir dasidejes investicijų sumą ar truputį daugiau dėl paaukotų nervų,pirkciau norimos spalvos, ir komplektacijos .
Ir kiek tavo manymu logiska yra pardavus prideti, kad pagal tave iseitu kazkas normalaus? Kai pradzioje jis man kainavo 180k kronu. Nu pagal Lietuvio mastyma 10k euro pliuso jau turetu buti kazkas wow... deja gryztam i realybe. Cia uz 30k euro nupirksi 2011 metu cls'a su tuo paciu om651.. o cia tai masina... arba 2012 f10 norint nupirkti kazka malonaus vaziuoti tai yra v8 mb
Va maziausia kaina, kad isivaizduotum esme https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=151657039 prie viso to pridek nesamoningas kuro bei draudimo nuvaziuotiems kilometrams bei keliu mokescius. Tai tiek to as liksiu prie pilko universalo kurio spalva man tikrai labai patinka. O komplektacijai man truko memorio bei vintiliacijos. Iki pilnos laimes noreciau distronico. Bet tai bus automobilyje kuris lauks manes Tevyneje.

O del apmokestinimo tikrai nepasakysiu nes niekad nepitkau naujos nes labai nenoriu tokiu dalyku pirkti su banku.. nors buvau susigundes pirkti Model 3 o Lietuvoje pamacius Skoda Kodiaq labai uzsinorejau. Bet jei Lt VRS komplektacija su max ag kainuoja 40~ tai No ji kainuos 75k


Paskutinį kartą redagavo masterkame; 2019-08-06 16:22 val.
masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-06, 16:20   #137
X3M
 
X3M's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-04-04
Gyvenamoji Vieta: Vilnus
Pranešimai: 146

X3M is on a distinguished road



Standartinis

Cia juk mersu forumas,tai kaip ir turetu krykstaut is dziaugsmo,zmones,kad kazkas su mersiuku daroma O puse temos tuojau bus apie sumas Jei ne tokie projektai ,tai tik liktu blevyzgu tema ir kas pas ka sugedo

X3M neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-06, 16:29   #138
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė X3M View Post
Cia juk mersu forumas,tai kaip ir turetu krykstaut is dziaugsmo,zmones,kad kazkas su mersiuku daroma O puse temos tuojau bus apie sumas Jei ne tokie projektai ,tai tik liktu blevyzgu tema ir kas pas ka sugedo
Masciau siandien visa diena apie tai jog galbut kazka neteisingai gyvenime darau nes daug kas nesupranta. Taciau kazkodel zmones dziugauja ir ploja katuciu kai kazkas ant tokio pat juokingo 2.2 bet w211 uzkrauna AMG apdailas ar vezimo ratus. Ir visa tai aplinkiniams.. as deja apsitvarkiau isores estetika, bei pilnai privedziau automobili prie geriausios imanomos siai dienai bukles is technines puses. Toliau viska ka isleidau, isleidau sau ir savo komfortui. Tai tyla kai reikia bei geras garsas nuotaikai pakelti. Dar prie visa to patogios ergonomines sedynes (kad jas perkunai taksi buvo belekaip nepatpgios) ir svarbiausia kai as taip prakaituoju per 2k kelione ir 28 laipsnius lauke del vintiliacijos turejau sausa nugara. Ko nera buve. Taip as esu visiskas IDIOTAS nusprendes tas sumas kurias kiti leidzia isorei isleisti savo patogumui.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-06, 17:03   #139
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,285

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Tavo € ir leidi kaip nori.

O šitas ne pardavime?
https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=136017309

__________________
The best or nothing!
Rykštė is online now   Cituoti
Old 2019-08-06, 17:22   #140
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Tavo € ir leidi kaip nori.

O šitas ne pardavime?
https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=136017309
Pardavime, kaip ir N kitu automobiliu. Juk prekiauji automobiliais pats supranti kaip keiciasi kainos pries tai buvusiu modeliu isejus FL o ypac naujam kebului. Kai pirkau zmonai sitie kainavo per 220+ pigiausi iki 200k variantai buvo hybridai. Kuriuos apeiti reikia per kilometra. O tavojo komentaro prasme kokia? As zinau kainas ir zinau jog pries 1.5 metu isleisti 180k kronu dabar verti max 13k. Bet yra kaip yra nuvertejimo labiausiai bijo banku klientai kuriems dar neismokejus paskolos auto verte krenta iki 40% o jie moketi turi vistiek ta pacia suma kuria mokejo uz nauja.

masterkame neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.