Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2017-07-31, 13:08   #21
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Kadangi perdaug neatsitinka su masina, todel nera ka rasyneti. Vakar buvau paliekes iki Siauliu. Viskas kaip ir gerai, tik atvaziaves i siaulius po varyklio gesinimo nustojo suveikineti ausinimo ventiliatoriai, nova, kur krapstyti galus? saugiklius patikrinau autostradoje to priverstinio ausinimo nereikia, tai gryzau be problemu, bet po miesta jau nepasitrinsiu.
Siauliose buvau susitikes su forumieciu gedas ir jis maloniai sutiko pravesti ekskursija po Autogedas imone. ka galiu parasyti, nesitikejau tokio masto imones, buvo tikrai smagu ir smalsu pasizvalgyti, nuotrauku nekelsiu is ten.
Is naujienu, surinkau is visu garazo kampu visus savo isigytus Clarion grotuvus ir priedus, ju tarpe DRX9255 japoniskas, DRX9375 su processorium dabar stovi DRX 7375 su vidiniu stiprintuvu. Stiprintuvas priekiui McIntosh 420, galui turiu maza Clariona 602HA, bet realiai man to galo ir tai manau per stovejimo sezona bandysiu kazka surinkti. dabar rinksiu koloneles i standartines vietas, tad jeigu kazkas turi patarymu - welcome.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-31, 16:42   #22
Arnoldas1
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-06-07
Pranešimai: 7

Arnoldas1 is on a distinguished road



Standartinis

Patarimas: nepagailėti vibro/garso izoliacijos

Arnoldas1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-04, 21:39   #23
PSSHHH
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-07-03
Pranešimai: 3

PSSHHH is on a distinguished road



Standartinis

Yra tautietis Dubline kuris nesenai nusipirko 500E
Butu tikrai malonu pabendrauti, nes turim nemazai nesklandumu su juo.

PSSHHH neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-08, 00:58   #24
slimas
 
slimas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-04-06
Pranešimai: 183

slimas is on a distinguished road

Send a message via AIM to slimas Send a message via Yahoo to slimas


Standartinis

Jau garsiakalbius issirinkai? Is esmes garsiakalbiams svarbiausia terpe, kurioj dirba jie. Kad ir kokie geri garsiakalbiai, bet jei ore maskatuosis - gros svelniai tariant sudinai. Kaip ir virsuj zmogus sake - garso izoliacija ir jos negaileti. Dar labai rekomenduoju paralonine lipnia juosta apklijuoti aplink garsiakalbi, kad sandariai prisispaustu abloske ir grotu viska i salona, o ne pustu pro sonus. Pas save pasidariau, iskart atsirado smarkesnis midbass'as.

slimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-08, 01:30   #25
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PSSHHH View Post
Yra tautietis Dubline kuris nesenai nusipirko 500E
Butu tikrai malonu pabendrauti, nes turim nemazai nesklandumu su juo.
Kazkaip praleidau kad kazkas vyksta mano temoje. Dziugu! Jei kuo galesiu padeti - kreipkytes. gal as skaites kitam forume apie tavo drauga, cia ne jis iesko galinio reduktoriaus?

Citata:
Pradžioje rašė slimas View Post
Jau garsiakalbius issirinkai? Is esmes garsiakalbiams svarbiausia terpe, kurioj dirba jie. Kad ir kokie geri garsiakalbiai, bet jei ore maskatuosis - gros svelniai tariant sudinai. Kaip ir virsuj zmogus sake - garso izoliacija ir jos negaileti. Dar labai rekomenduoju paralonine lipnia juosta apklijuoti aplink garsiakalbi, kad sandariai prisispaustu abloske ir grotu viska i salona, o ne pustu pro sonus. Pas save pasidariau, iskart atsirado smarkesnis midbass'as.
del kolonesiu dar nieko neapsisprendziau, noretusi senu MB Quart arba Infinity Kappa, bet galutinio sprendimo nera dar. del tos izoliacijos as sutinku visiskai, kai tai daroma profesionaliai, bet mano atvieju ta papildoma izoliacija - tai papildomas dregmes saltinis. o mano merso senam kebului tas salutinis poveikis visiskai nereikalingas.
Pas manes originaliai yra Bose opcija ir koloneles randasi savo uzdarose kapsulose ir daug nuomoniu yra kad graziau uz originalius popierinius dinamikus niekas neskamba, bet kol savo ausim neklausiau tai negaliu teigti. isvardintus auksciau gamintojus klausiau asmeniskai ir man ju skambesys arciausiai mano poreikiu, tik gal jei rinkti Kappa tada prasytusi Alpine mago, jo auksti dazniai tokie sausesni buna, o su mano pasirinktu Clarionu labiau manau i tema gros MB Quartai, tik senu nelabai randu, o nauju seriju koloneliu neklauses ir neturiu nuomones.

Is naujienu tai visiskai nieko nevyksta, nes daugiau negu menesi esu isvykes. netycia vakar landziojant po interneto platybes radau to ko ilgai ieskojau - originaliu MAE rastavkiu ratlankiams! uzsakiau. Tikiosi pagaliau atsikratyti uzknisancios vibracijos, tad po kokiu dvieju savaiciu tureciau buti Klaipedoje ir tuo laiku manau jau atkeliaus ir siuntinukas

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-08, 16:52   #26
PSSHHH
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-07-03
Pranešimai: 3

PSSHHH is on a distinguished road



Talking

Parasiau PM Na ne dar iki reduktoriaus nedaejom

PSSHHH neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-08, 17:53   #27
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

vienu metu galiu isreiksti ir uzuojauta ir palinketi stiprybes! nes ziurint i kolega, kuris renka 500E praktiskai nuo plyko remo, tai kiek ten darbo, laiko, pastangu, papildomu nenumatytu islaidu, tai 10 kartu apsidziaugiau kad nesiveliau i jokius projektus ir konstrukcijas... daug dificitiniu detaliu tiesiog NLA ir ju paieskom skiriamos tiesiog resursai ir milziniskos pastangos!

ikelsiu viena nuotrauka renkamo merso, kazkaip panaseja i mano jau tad manau greitu metu po Vilniu vazines jei ne klonas, bet labai panasus i mano, tik kaip dauguma pritaria facelift priekiui - galesyt megautis ten bus butent toks

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-09, 02:58   #28
slimas
 
slimas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-04-06
Pranešimai: 183

slimas is on a distinguished road

Send a message via AIM to slimas Send a message via Yahoo to slimas


Standartinis

Is nauju garsiakalbiu rekomenduociau Gladen arba Focal, dar Hertz, bet tik tam tikros serijos. Klauses visu siu firmu bent po pora gaminiu. Grojimo kokybe vargiai kas pralenks sias firmas. O su senais garsiakalbiais irgi yra niuansu. Sunku rasti geros bukles senos gamybos garsiakalbi, tai rite pasvilus bus, tai dar kas ir jau ne tas grojimas, tiesiog pats garsiakalbio cone'as ir surround'as nuo amziaus praranda savo patvaruma, davus daugiau galios issinest gali viskas. As vis gi buciau uz naujus garsiakalbius ir isvardintu firmu, nes technologiju siuolaikiniu jau nepalyginsi su tuo, kas buvo pries 20+ metu pas mane pati Hertz stovi, nors ir zemiausios klases garsiakalbiai is Hertz, bet geroj terpej groja svariau uz betkokius originalius popierinius garsiukus

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
daug nuomoniu yra kad graziau uz originalius popierinius dinamikus niekas neskamba
Mesk tokias pasakas is galvos.. cia zmoniu, kurie apart tu popieriniu garsiakalbiu nieko daugiau gero neklause, paistalai tegul tada tokie zmones paaiskina, kodel yra kraunami tokie dalykai, kaip SQ (Sound Quality) audio sistemos automobiliuose, jei jau uz originalius popierinius dinamikus niekas geriau negroja


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2017-09-09 07:04 val.
slimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-09, 03:23   #29
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Turejau omeny originalius garsiakalbius ne siaip paprastus, o 810 opcijos Bose soundsystem. Taipogi viska zinau apie senus garsiakalbius ir ju bedas kurias isvardinai. Nieko neturiu pries tavo isvardintus gamintojus, bet cia butu perlengvas sprendimas, kaip sukrauti Vossen replika, grazu, blizga, aplinkiniams tinka ir gerai. Bet mano nuomone uzmaitinti nuo McIntosh koloneles Hertz ... movitonas
Hertz nupirkti pastangu nereikia, nuejei i parduotuve ir isigyjei, o man tas budas perdaug paprastas, megstu uzsikrauti ir matyt del to as ir neturiu dar koloneliu
Ir dar, muzikai prioriteto nededu, nebus garso isprotejusio ir galutinio rezultato net nezinau kas gausys.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-09, 12:33   #30
Arnoldas1
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-06-07
Pranešimai: 7

Arnoldas1 is on a distinguished road



Standartinis

Sudėtingesnė ir įdomesnė išeitis, važiuoti į sendaikčių turgų ir ieškoti kolonėlių su tinkamo skersmens garsiakalbiais. SEAS, Peerless ar panašaus lygio gamintojų. Bijant dėti seną daiktą, alternatyva pagal kainą ir kokybę būtų VISATON. Kas liečia garso/vibro - ji yra būtina. Kalba dėl drėgmės kaupimo yra nesąmonė. Kokybiška pūsta guma visiškai nekaupia drėgmės, priešingai nei paralonas.

Arnoldas1 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.