Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-04-15, 16:55   #801
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Nu vel siauras matymas Labai nukrypstame i poktekste. Kazin ar emigruotu zmones sitaip stipriai. Ar vaziuotu i Lenkija jeigu algos butu geros. Tas pasakymas pas mane darbe ten galima dirbti ir uzsidirbti nepadarys milijonu zmoniu laimingesniu

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-15, 17:08   #802
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Mano nuomone jei seimoje abu dirba, ir vienas 2k gauna o kitas nors ir 500 jau galima padoriai gyvent tikrai atostogaujant po 2 kart i metus kur nors idomiau, jei kazkam tai yra mazai tada nezinau, tikriausiai nes neimanoma issikviest svaros broliu nuvalyt baseina ir namo isiurbti, ir t.t.
Bet tai mano nuomone

aleximo neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-15, 17:12   #803
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
Mano nuomone jei seimoje abu dirba, ir vienas 2k gauna o kitas nors ir 500 jau galima padoriai gyvent tikrai atostogaujant po 2 kart i metus kur nors idomiau, jei kazkam tai yra mazai tada nezinau, tikriausiai nes neimanoma issikviest svaros broliu nuvalyt baseina ir namo isiurbti, ir t.t.
Bet tai mano nuomone
O jeigu 4 asmenu seima uzdirba 700eur?

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-15, 17:14   #804
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
Mano nuomone jei seimoje abu dirba, ir vienas 2k gauna o kitas nors ir 500 jau galima padoriai gyvent tikrai atostogaujant po 2 kart i metus kur nors idomiau, jei kazkam tai yra mazai tada nezinau, tikriausiai nes neimanoma issikviest svaros broliu nuvalyt baseina ir namo isiurbti, ir t.t.
Bet tai mano nuomone
Visiskai teisingai. Bent jau ir as taip galvoju, negalesi sau leisti gal visko, bet pakankamai normaliai gyventi, ne egzistuoti su 2500-3000 i men. Manau galima lietuvoi. Ir kazin cia tie vergovininkai nors vienas uzdirba tuos 2000€

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-15, 17:15   #805
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
Mano nuomone jei seimoje abu dirba, ir vienas 2k gauna o kitas nors ir 500 jau galima padoriai gyvent tikrai atostogaujant po 2 kart i metus kur nors idomiau, jei kazkam tai yra mazai tada nezinau, tikriausiai nes neimanoma issikviest svaros broliu nuvalyt baseina ir namo isiurbti, ir t.t.
Bet tai mano nuomone
Ne visi su pinigais moka elgtis vienodai Vienas is 1000 eur algos pragyvena ir atsideda, kitam viengungiskai gyvenant nuosavam buste 2000 eur mazai.

__________________
Laukiu 18 gimtadienio ir teisių
ShotGun neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-15, 17:19   #806
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Ir visumoi, ar 8 ar 10-11 val. Dirbantis zmogus baiges geriausiu atveju vidurine ir kuriam 23-28m. Uzdirbti 1400-1700€ i rankas. Oficialiai mokama atlyginima. Mano supratimu yra zeurei zeurei gerai.
pas keliukus dabar tokio algos? tai kam as mokausi tam univere

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-15, 17:19   #807
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Balvonam tai aisku gerai. Lygioj vietoj nesukuriant didesnes pridetines vertes gaut daugiau, bet verslininkams cia yra zlugddantis faktorius. Siai dienai ir taip nera darbuotoju, o tada ju nebutu ir daugiau moket reiktu. Noreciau, kad bent vienas turinits savo versla papasakotu kokia nuomone apie tokias sapaliones kaip progresiniai mokesciai
Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Nesamone tie progresiniai tai faktas. Progresiniu mokesciu nori tie kas uzdirba maziau nzn sakykim iki 1000€. Ir jie isivaizduoja, kad jai tas kas uzdirba 3000€ gaus maziau ir ta dali vos ne jiem atiduos ir tada visi uzdirbs po 2000 apsurdas. Tie kas uzdirba daugiau ir taip sumoka belekiek valstybei, o is to naudos kiek?
Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Ir visumoi, ar 8 ar 10-11 val. Dirbantis zmogus baiges geriausiu atveju vidurine ir kuriam 23-28m. Uzdirbti 1400-1700€ i rankas. Oficialiai mokama atlyginima. Mano supratimu yra zeurei zeurei gerai.


Eeeee, kokio reik išsilavinimo dirbt keliuose?

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-15, 17:20   #808
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Ir visumoi, ar 8 ar 10-11 val. Dirbantis zmogus baiges geriausiu atveju vidurine ir kuriam 23-28m. Uzdirbti 1400-1700€ i rankas. Oficialiai mokama atlyginima. Mano supratimu yra zeurei zeurei gerai. Turiu komandoi viena veikeja kuriam 29 m. Sezona metu varo darbe. Kai ateina ziema daro remontus ir lbai gerai. Yra zmoniu kurie net laukia kol sezonas paibaiks ir jis ziema ateis pas juos i buta ar nama. Uzdirba ten ir dar gauna alga.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-15, 17:21   #809
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sportbatis View Post
pas keliukus dabar tokio algos? tai kam as mokausi tam univere
Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Eeeee, kokio reik išsilavinimo dirbt keliuose?
Cia tiek gauna tie vergai kurie aria per mensi po +- 220-240 val. (Be savaitgaliu, savaitgaliais mes nedirbame). Bet cia kai geri orai ir geras menuo. Nebuna kas kart 1700. Ir cia alga meistro. Kelio darbininkai +- 200 maziau gauna.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-15, 17:44   #810
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ShotGun View Post
Ne visi su pinigais moka elgtis vienodai Vienas is 1000 eur algos pragyvena ir atsideda, kitam viengungiskai gyvenant nuosavam buste 2000 eur mazai.
Na jei zmogus megsta prisilupinet belugos degtine, pachmielui geria coronos alu, namuose tik pusryciauja tai cia jo problemos, jam ir 5k mazai ir po kurios laiko ir 7k mazai

aleximo neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.