Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-05-08, 17:04   #71
bitch
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-09
Gyvenamoji Vieta: ...
Pranešimai: 2,377

bitch is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė shiuoperis View Post
na as ne is vilniaus, tai greiciausiai reiks pirkt dyzeli is degalines o tie W210 iki 98 megsta gesti? bijau del brangiu detaliu... as tik studentas dar...
ne visi. cdi labiau megsta.

bitch neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-08, 17:09   #72
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

priklauso ir nuo vairavimo stiliaus, nuo vairuotojo, nuo oro salygu, nuo padangu plocio, nuo pakabos tvarkingumo, ir nuo paties variklio. jeigu daug vazineji arba nori ekonomiskumo, pirk tik dyzeli. as pradzioj irgi pirkau benzinines auto, bet paskui reikia arba visa alga supilt i baka, arba su masina nevazinet. o su dyzeliu viskas susiderina, ir pinigu yra ir lakstai belenkiek ir belenkur.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-09, 15:43   #73
shiuoperis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-05
Pranešimai: 13

shiuoperis is on a distinguished road



Standartinis

na jei pirkciau tai su 2.9Td tik vat ar eksplotacija tu keturakiu brangi? su kuo pakalbu kad ketinu pirkti mersa - durnium isvadina esu kalbejes su taksistu apie eksplotacija E w124, tai sake kad vaziuokle restauruoja, o filtrai panasiai kaip ir kitu auto kainuoja..... ir taip naujesniu metu kita modeli nupirkciau, tai db labai pasimetes galvoju dar apie opel omega 2.2 dti 2001m., mazda 626 2,0d 2001m., apie mondeo 2002m. 2.0 tdci ir apie passata 1.9 2001 m. mondeo tai kuro ipurskimo sistema prasta, pasato vaziuokle problematiska...mersas taip greit ir nenuverteja kaip kiti modeliai...

shiuoperis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-09, 16:47   #74
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Tie, kurie nėra turėję merso arba turėjo visišką lavoną ir čiulba, kad daug kainuoja jiems eksploatacija. Kainuoja ne ką daugiau nei kitoms, kartais net pigiau. Geriausias auto iš tavo sąrašo yra opelis, bet vistiek geriau imt mersą. Gali žiūrėt ir į kokių taip 1995 W124, kurie yra patikimumo viršūnė

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-09, 16:55   #75
shiuoperis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-05
Pranešimai: 13

shiuoperis is on a distinguished road



Standartinis

vat beda ir yra kad man nelabai grazus W124 o keturakis man patinka bet skaiciau kad jis nebera toks patikimas....

shiuoperis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-09, 17:04   #76
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Dėl patikimumo tai iš dalies teisybė, techinika nėra labai jau problemiška, nes didžioji jos dalis yra paimta iš W124, bet elektra streikuoja ir kėbulas (ne visų) tai rudyja neblogai...Bet galima rast ir labai gerai išlaikytą W210, kadangi W210 neturėjau, tai nelabai ką galiu pasakyt apie eksploatacijos subtilybes, bet tikrai nėra labai jau nevykęs modelis kaip kai kurie mano

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-09, 17:07   #77
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Ne masinos pagaminimo metuose esme tikrai negalvociau dbr parduoti mersa ir pirkiti kuria nors is tavo isvardintu masinu. Tvo vietoje neklausyciau ka pasakoja kiti, juolabiau kas uz merso vairo nera nei sedejes, o tik pasakoja kazka. Vaziuokle tai patvari, per beweik pussantru metu esu pakeites kaires puses svirti, ~150 lt, ir stabilizatorius ~2x30, dbr kogero vel stabilizatorius reikes keist, bet dar diagnostika pravaryt reiks bet jei kazkiek prisaugosi ir geros bukles nusipirksi tai problemu daug neturetum sulaukt. Kaip jau tau minejo, beweik visos dalys restauruojasi, o ir kaina tada gaunasi mazesne nei kad naujos detales, dr kai kas tvirtin kad ir laiko ilgiau restauruoti negliu to nei paneigti nei patvirtinti, bet esu linkes tiketi Filtrai normalios kainos, aisku yra is ko pasirinkt, kiniski, italiski, vokiski, ir kaina atitinkamai skirsis jei salerka is kolonkes, tai kuro filtras ilgai neuzsinesa, tepalo, tai kas 10 tukst su tepalais keiti mazdaug, tepalai jau pagal pacio pasirinkima kokius nori pili Siulyciau nuvaryt pries perkant mersa i koki dervisa diagnostikai, kad pakaba, varikli, dar prie kompo pajungtu ir patikrintu, arba koki dar daugiau nusimananti zmogu su savim paimk, kad apziuretu visas maziau pastebimas detales, vairo, pedlu, sedyniu, begiu rankenos nudevejima, dar ar stklai visi originalus paziurek, kaip faros ar nekeistos, ar tarpai tarp kapoto ir bagazines visur vienodi nesakau kad rasi kad viskas butu idealu, bet prie kiekvieno dalyko prie ko gali prisikabint, kazkiek daugiau ar maziau gali numusti kaina, ir paciam vertinti ar tuos trukumus daug kainuos istaisyti ar isvis galima bus nekreipti i juos demesio dar megsta rudis i kai kurias vietas isimest, bet patvarkyt galima visada kazkiek, o kai kurie ir buna pasitvarke is karto
Automato siulyciau nebijoti, mieste pasaka, sedi sau kamsti ir snaudi arba telefonu bazarini ir galvos nesuki komfortiskiau kazkaip, o kuro sunaudojimas kazkiek labai nesikeicia, trasoj automatas irgi man patinka, netgi autoplilota daznai naudoju Ir sheip su kuo daugiau navarotu ir geresnes bukles nusipirksi, tuo maziau jis nuvertes,o ir paciam paskiau kils maziau noro kazka keist ir tobulint, pvz nusiperki geros bukles, bet be odinio salono, visvien uzismaysi anksciau ar veliau, o papildomos islaidos ir laiko isies kol susirasi Sekmes nusiperkant teisinga automobili, tikiuos tai bus MB jei dar kokiu klausimu konkreciau turesi klausk, bandysim atsakyt

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-09, 19:08   #78
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Vo, protingai ir aiškiai išdėstė Tik galiu pasakyt, kad pagal važiavimo ir naodjimo patogumą arčiausiai merso yra omega

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-09, 23:33   #79
shiuoperis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-05
Pranešimai: 13

shiuoperis is on a distinguished road



Standartinis

aciu joshua reiks paieskot kokio geresnio varianto, nes buvau mariampoles turguje ir kauno tai visi be odos ar keli su oda ir automatu
dar gal i taurage reiks nuvaziuoti...

shiuoperis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-10, 00:04   #80
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Ner uz ka as koki 20 irgi apziurejau kol nusipirkau, nes nemazai parduoda ir pavargusiu tokiu, arba be navarotu bent man kur buwo butini, automatas, oda, kondiske, lieti ratai butent dyzelinio ir as ieskojau, ir 2.9 ir 3.0 apziurejau nemazai, bet nusipirkau 2,2 cdi avantgarde

Joshua neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.