Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Kuras

Naujas pranešimas
Old 2011-02-19, 23:11   #21
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

kazkas vynciaus negavo? 3x skaiciau ir nesupratau, ka norejai pasakyt

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
tada jus silpnaprochiai gezai ir debiliztai
patinka,man piliechiai,kurie skaito,visus kitokius nei jie ,silpnaprochiais,gezais arba d-ebilais

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-19, 23:24   #22
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
O koks skirtumas? Kada reikia ilgai stoveti ijungtu motoru? Kol langus ryte nusiskuti logiska, bet tai netrunka baisiai ilgai. Kamstyje? Ten po truputi vyksta judejimas, ten ne visai stovejimas, greiciau droci...mas po truputi, kas ir itakoja didziausias kuro sanaudas.

Na, ir dar vienas dalykas - kai ala kruti bicai, ypac per rusu mafijinius filmus kai rodo, sustoja, bazarina ir negeseina variklio niekad. I degaline atvazave negesindami pila kura, atvaziave i aikstele ir islipe is savo auto negesina motoro ir plepa su bahurais.. - tai vat siais atvejais tai rodo gilu debilizma ir absoliucia geziska silnaprotyste mano manymu.
Man pvz. gaila kuro, ir as gesinu kada tik imanoma, net kamstyje, jei jis del avarijos ar ko kito principe nejuda visiskai ilga laika.
Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
kazkas vynciaus negavo? 3x skaiciau ir nesupratau, ka norejai pasakyt
o vyno pas mane dabar naujos trys dezhes, bet shiandien nenoriu

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-19, 23:58   #23
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
O koks skirtumas? Kada reikia ilgai stoveti ijungtu motoru? Kol langus ryte nusiskuti logiska, bet tai netrunka baisiai ilgai. Kamstyje? Ten po truputi vyksta judejimas, ten ne visai stovejimas, greiciau droci...mas po truputi, kas ir itakoja didziausias kuro sanaudas.

Na, ir dar vienas dalykas - kai ala kruti bicai, ypac per rusu mafijinius filmus kai rodo, sustoja, bazarina ir negeseina variklio niekad. I degaline atvazave negesindami pila kura, atvaziave i aikstele ir islipe is savo auto negesina motoro ir plepa su bahurais.. - tai vat siais atvejais tai rodo gilu debilizma ir absoliucia geziska silnaprotyste mano manymu.
Man pvz. gaila kuro, ir as gesinu kada tik imanoma, net kamstyje, jei jis del avarijos ar ko kito principe nejuda visiskai ilga laika.
tau su galva viskas gerai? ziema negesinu masinos nes patinka siltas automobilis ir sustojus kelioms ar keliolikiai minuciu negesinu, vasar tapati situacija tik veikia kondiske o ne sildymas.

__________________
WWW.CARZAP.LT

Paskutinį kartą redagavo woodoooo; 2011-02-20 00:45 val.
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-20, 00:15   #24
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Woodoo, ramiai. Asmeniškai jis nieko nesistengė įžeisti, tiesiog apibūdino situacijas iš kelių filmų. Gal kiek per smarkiai, tačiau tai jo nuomonė. Priešingai nei tu, jis nesišvaistė įžeidimais. Perskaityk šias taisykles:http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6530 , ir pataisyk savo postą, kitu atveju yra tam tikros pasekmės. Ačiū.

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-20, 00:25   #25
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Woodoo, ramiai. Asmeniškai jis nieko nesistengė įžeisti, tiesiog apibūdino situacijas iš kelių filmų. Gal kiek per smarkiai, tačiau tai jo nuomonė. Priešingai nei tu, jis nesišvaistė įžeidimais. Perskaityk šias taisykles:http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6530 , ir pataisyk savo postą, kitu atveju yra tam tikros pasekmės. Ačiū.
Butent Gaila kad ne visi isiskaite iki galo tik. As juk paminejau butent matytus filmus, kur butent toki kontingenta ir rode, ar panasias gyvenimiskas situacijas. Ir jokiu budu netaikiau tu zodziu forumieciams asmeniskai. Yra didelis skirtumas, kada zmogus negesina auto del praktiniu priezasciu, o kada izdidu snukeli nutaises demonstratyviai jos negesina ilga laika ala "zekit koks as kiets, man tokie niekniekai kaip kuro kaina iki vienos vietos" Peace
P.S. nors, sprendziant is gautu epitetu, matau kad pataikiau

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-20, 00:47   #26
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Butent Gaila kad ne visi isiskaite iki galo tik. As juk paminejau butent matytus filmus, kur butent toki kontingenta ir rode, ar panasias gyvenimiskas situacijas. Ir jokiu budu netaikiau tu zodziu forumieciams asmeniskai. Yra didelis skirtumas, kada zmogus negesina auto del praktiniu priezasciu, o kada izdidu snukeli nutaises demonstratyviai jos negesina ilga laika ala "zekit koks as kiets, man tokie niekniekai kaip kuro kaina iki vienos vietos" Peace
P.S. nors, sprendziant is gautu epitetu, matau kad pataikiau
tu is namu iseini ar tik filmus ziuri? pastoviai bunu ivairiose susiburomo vietose ypac vasar kadangi esi isvilniaus tai tikraiussiai zinai kur daugelis mieste renkasi bet tokiu kaip tu apibudinai nemaciau.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-20, 08:21   #27
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

o as jum kitaip pasakysiu. kaip issivysto salyginiai refleksai salygoti gyvenimo. nuo seno esu iprates, kad jei susitinku su kuo nors nepazistamu kokioj degalinej ar panasiai, niekada negesinu motoro, visada siek tiek veluoju, kad galeciau savo autu jei imanoma uzstatyti kito zmogaus masina ir niekada negisinu. niekada negali zinoti ar paciam reiks nesti muila ar nuo tave kas nors pabegt nores

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-20, 10:14   #28
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
jei motoras siltas, tai naudok REST mygtuka salonui sildyt, nereiks kuro degint
rest mygtukas prie didelio minuso neilgai veikia ypac jei variklis dar nespejes norm susilt

  Cituoti
Old 2011-02-20, 11:02   #29
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
rest mygtukas prie didelio minuso neilgai veikia ypac jei variklis dar nespejes norm susilt
nu jo neilgai, bet gali pasisildyt su rest mygtuku, poto vel uzkurt, biski sutaupysi, o as seip irgi negesinu daznai, nes kuro man negaila, o ir patinka kai masinoj silta o vasara salta, jei butu benzinine masina ir pilciaus degalinej kura, tada gesinciau dazniau

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-20, 11:54   #30
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
nu jo neilgai, bet gali pasisildyt su rest mygtuku, poto vel uzkurt, biski sutaupysi, o as seip irgi negesinu daznai, nes kuro man negaila, o ir patinka kai masinoj silta o vasara salta, jei butu benzinine masina ir pilciaus degalinej kura, tada gesinciau dazniau
nu pilnai isilus varikliui tai rest man pucia silta ora apie 30 min o del kuro,mano manymu jei ne iki galo isilusi masina tai negesinciau.

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.